Opinie o Bogusław Furmanek Energo-Klima w Siepraw

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bogusław Furmanek Energo-Klima. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bogusław Furmanek Energo-Klima na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogusław Furmanek Energo-Klima w Siepraw

Klient Nowy wpis

potwierdzam opinie DM Group Nie polecam!!! Walczę z firmą od 1,5 miesiąca o przyjazd i sprawdzenie poprawności pracy urządzenia, które sami uruchamiali, (urządzenie pompa ciepła - specjalnie nie podaje producenta) Urządzenie prawdopodobnie pracuje wadliwie (głośna praca oraz wibracje jednostki zewnętrznej) natomiast nie można tego ustalić ponieważ firma straszy kosztami jakie sobie naliczy gdy stwierdzi ze przyjazd był nieuzasadniony... Dodam tylko, ze na uruchomienie zjawił się pan bez odpowiedniego sprzętu a na dodatek nie znał modelu uruchamianego urządzenia. Próbował coś wytłumaczyć ale nie był w stanie. Na koniec stwierdził ze gdyby pojawiały się pytania związane z obsługa urządzenia należy dzwonić do serwisu to wszystko wytłumaczą... co okazało się nieprawdą ponieważ serwis nie chce udzielić żadnych istotnych informacji, natomiast może przyjechać na obiekt zrobić ponowne ustawienia za co jak usłyszałem nalicza sobie opłaty! W mojej opinii swoim zachowaniem robi złą reklamę uznanemu producentowi pomp ciepła. Nie polecam!!!

Alex Nowy wpis

Szef dobrze traktuje pracowników? Jest fair?

DM Group Nowy wpis

Bardzo niesolidna firma, a przede wszystkim na pozór miły właściciel nie wywiązujący się z ustaleń kontraktów oraz zleceń serwisowych. Jeśli chcesz mieć problem z instalacją zarówno pompy ciepła jak i klimatyzacji to skorzystaj z ich usług. Nie można się doprosić płatnych serwisów urządzeń, a nie działająca klimatyzacja latem czy niedziałająca pompa ciepła zimą to duży problem dla użytkownika. (usunięte przez administratora)!

Marek Kaczor Nowy wpis

Firma montowała pompę ciepła DAIKIN w moim domu w 2019 roku. Cała procedura od zamówienia do realizacji przebiegła bez najmniejszego problemu. Bardzo rzetelna i fachowa obsługa ze strony właściciela i podległych pracowników. Jestem bardzo zadowolony z Ich usług. Pompa do dzisiaj pracuje bezawaryjnie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bogusław Furmanek Energo-Klima? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krzysztof

Gorąco polecam. Świetna firma. Cały proces od zapytania, przez doradztwo, przygotowanie, montaż i uruchomienie przebiegł wzorowo. Bardzo dobre ceny. Cały czas świetny kontakt

PawełP

Bardzo polecam usługi. Profesjonalnie, fachowo, szybko!

Waldek

To, że firma jest dobra i profesjonalna w tym co robi to jedno a poza tym jest również dobrym pracodawcą, polecam.

Amelia0207

Świetna firma. POLECAM serdecznie każdemu. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. A sama usługa montażu oraz dobór pompy perfekcjne Indywidualne podejście do klijenta

MP

Świetna firma. POLECAM serdecznie każdemu. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. A sama usługa montażu oraz dobór pompy perfekcjne

K G

Przypadkowo dałem jedną gwiazdkę powinno być 5.

K G

Zamontował pompę ciepła Daikin zgodnie z umową. Profesjonalne podejście do tematu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.! Wszystko działa idealnie,mega oszczędności.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogusław Furmanek Energo-Klima - Siepraw

Bogusław Furmanek Energo-Klima
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Długa 102
    32-447 Siepraw