Opinie o Mtm Consulting Tadeusz Mazek w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mtm Consulting Tadeusz Mazek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mtm Consulting Tadeusz Mazek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtm Consulting Tadeusz Mazek w Kalisz

bezrobotny

dzisiaj byłem na rozmowie śmiech na sali praca przez jakieś pośrednictwo pracy umowa zlecenie a w ogłoszeniu napisane było umowa o prace wysokie premie 10złbrutto na godzinę i100zł premii praca miała być od poniedziałku do piątku a tu się okazuje że jeszcze trzy soboty kierownik jak nas oprowadzał po fabryce zapachów bo to był Casting było nas 12tu faceta którzy przyszli bo myśleli że to jest praca a nie jakieś g.... to tak nam tłumaczył jak byśmy byli z kosmosu a nie ludzmi MASAKRA JESTEM ZAŁAMANY

Wzorowy
@bezrobotny

Chyba chodzi Ci o MTM Industries bo to oni produkują zapachy, MTM Consulting to developer

Olo Nowy wpis
@bezrobotny

Dla tak bystrego10 zł to tak zbyt wiele.

Elżbieta Nowy wpis
@Olo

@Olo, zostawmy producenta zapachów. Wydaje mi się, że możesz wiedzieć coś na temat pracy w dziale sprzedaży Mtm-u. Potrzebni są nowi sprzedawcy?

Aneta Nowy wpis

Jakie są u Was zarobki na produkcji?

Pracownik produkcji Nowy wpis

Jeśli szukasz niezbyt ciężkiej pracy manualnej, tzn. pracujesz nie tyle fizycznie, co używasz rąk, sprytu, mózgu :) , to praca dla ciebie!

Jakub

Przyjemna atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas, wysoka kultura i pełen profesjonalizm, otwartość na pomysły a także pomoc w razie problemów

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik budowlany w firmie Mtm Consulting Tadeusz Mazek? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Adrian

Polecam firmę Mtm Consulting Tadeusz Mazek. Pracuję u nich od ponad roku i nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Praca w miłym zespole a wypłaty dobre i zawsze na czas.

Elżbieta
@Adrian

Potrzebowaliśmy tu takiej opinii, jak właśnie Twoja. Bez wątpienia świadczy ona o tym, że pracodawca, jakim jest Mtm Consulting stara się dbać o swoich pracowników. Wspomniałeś, iż zarobki są tam w porządku. A czy Wasza pensja składa się zawsze tylko z podstawy, czy możecie liczyć od czasu do czasu na jakieś dodatki do pensji? Co powiesz o tej kwestii?

Terminy

Jeśli płacą pracownikom tak terminowo, jak oddają inwestycje - żal mi pracowników.

krisu
@Terminy

właśnie, kiedy termin oddania budynku na Korczak Parku?

Niewiadoma
@krisu

Tego nikt nie wie pewnie łącznie z nimi. Podobno grudzień, ale to tylko PODOBNO.

Zostaw merytoryczną opinię o Mtm Consulting Tadeusz Mazek - Kalisz

Mtm Consulting Tadeusz Mazek
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 116
    62-800 Kalisz