Opinie o Lilo Ewa Leśniewska w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lilo Ewa Leśniewska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lilo Ewa Leśniewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilo Ewa Leśniewska w Zielona Góra

Rafał Nowy wpis

Witam. Starałem się znaleźć informacje o tym, czy firma ta zatrudnia również mężczyzn? Moje pytanie może jest nieco dziwne ale naprawdę chciałbym to ustalić stąd też moja wiadomość. Czy jest tu może osoba, która mogłaby w tym właśnie zakresie się wypowiedzieć? Będzie mi bardzo miło, dlatego zapraszam do wspólnej rozmowy w tym wątku. Może z tego zapytania skorzystają również inne osoby? Mam taką nadzieję.

LILO Beauty Nowy wpis
@Rafał

Witam bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście zapraszamy do współpracy również mężczyzn. Branża beauty dostarcza niezliczone możliwości. Jeżeli jest Pan specjalistą serdecznie zapraszamy na rozmowę. Będziemy w stanie odpowiedzieć Panu na wszystkie pytania.

Adam Nowy wpis

Cześć, czy macie w firmie monitoring ?

LILO BEAUTY Nowy wpis
@Adam

Tak mamy w firmie monitoring.

Rafał

Witam. Czemu nie piszecie nic na temat firmy Lilo? Czyżby nie było czego napisać o tym pracodawcy? Martwi mnie ten fakt, ponieważ wątek tego pracodawcy kompletnie nie jest aktualnie aktywny. Jak mam to szczerze rozumieć?

LILO Beauty
@Rafał

Większość opinii wystawiana jest na portalach społecznościowych Facebook oraz Google Firma. Firma uzyskała bardzo wysokie oceny od klientów za co otrzymała nagrodę Orły Kształcenia w roku 2020. Wysokie osiągnięcia są efektem ciężkiej i systematycznej pracy całego zespołu. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z opiniami w wyżej wymienionych źródłach. Pozdrawiamy serdecznie LILO Beauty

Katarzyna

Jak firma radzi sobie po lockdownie? Dużo obostrzeń firma wprowadziła?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lilo Ewa Leśniewska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Agata

Na czas wirusa usługi nie są dostępne ?

LILO Beauty
@Agata

Na czas kwarantanny wszystkie usługi zarówno kosmetyczne jak również szkoleniowe zostały zawieszone do odwołania. Jeśli sytuacja będzie na tyle bezpieczna powrócimy do działalności. Będziemy o wszystkim informować w social- mediach. Pozdrawiamy i zapraszamy w najbliższej przyszłości. Zespół LILO Beauty.

Justyna

Polecam kursy z rzęs i brwi ogrom cennej wiedzy, Pani Ewa jest miła i z sercem podchodzi do pracy!!!

Grzegorz
@Justyna

Cześć! Wiecie może, czy firma Lilo organizuje szkolenia, dla osób, które chciałyby doszkolić się w zakresie przedłużenia i zagęszczania rzęs? Moja znajoma jest zainteresowania, więc chciałem to dla niej ustalić.

MAGDA
@Grzegorz

W Akademii LILO są najlepsze kursy kosmetyczne. Szkolenia rzęs, kursy z paznokci, kursy z wizażu i wiele innych. Polecam w 100 procentach!!! (usunięte przez administratora)

Beata
@MAGDA

@MAGDA wiesz może, czy pani Ewa potrzebuje do Lilo instruktorek z certyfikatem na brwi metodą ombre? Dziękuję Ci z góry za wiadomość.

@Beata

Zapraszamy chętnie nawiążemy współpracę. W naszej akademii prowadzimy wiele profesjonalnych kursów kosmetycznych- również z brwi metodą ombre. Zapraszam na naszą stronę https://lilobeauty.pl/akademia/szkolenia/ i do kontaktu. Prosimy o przesłanie portfolio prac na maila biuro@lilobeauty.pl .

@Grzegorz

Witam, Oczywiście takie kursy organizowane są w naszej Akademii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.lilobeauty.pl. oraz na funpaega LILO Akademia. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa wszystkie pytania. Pozdrawiamy Zespół LILO Beauty.

@Justyna

Dziękujemy za pozytywną rekomendację polecamy swoje usługi. Opinia klientów oraz zadowolenie jest dla nas priorytetem oraz największą nagrodą. Pozdrawiamy Zespół LILO Beauty

Byłam na kursie ze stylizacji brwi prowadzonym przez Panią Gosię oraz na zawodowym kursie z ze wszystkich meto przedłużania i zagęszczania rzęs z Instruktor Ewa Serdecznie polecam wiedza na najwyższym poziomie dużo praktyki. Po kursie można podjechać i poćwiczyć kursant nie zostaje sam!!! Lubię atmosferę w Lilo Ewa Leśniewska za: Profesjonalizm miła atmosfera dużo wiedzy i praktyki

Magda

Polecam byłam na kursie z rzęs i paznokci Pani Ewa jest super specjalistą i bardzo dobrze naucza. Daję najwższą ocenę!!!

Polecam Szkołę Kosmetyczną LILO Akademię. Najlepsze kursy z przedłużania rzęs paznokci i wizażu. Odbyłam wszystkie jestem przygotowana do pracy i bardzo zadowolona!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lilo Ewa Leśniewska - Zielona Góra

Lilo Ewa Leśniewska