Opinie o Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły w Zielątkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły w Zielątkowo

Olcia Nowy wpis

Hmmmm macie info, czy firma działa, czy jednak jest zamknięta? Pytam o to, bo widziałam wpis, że firma miała być wykreślona z rejestru. Czy to prawda? A jak tak, to pracownicy zostali zwolnieni czy np. przeniesieni do innej firmy?

Jędrek Nowy wpis

dodam do wcześniejszej opinii jeszcze jedno-p.Dębski pobierając opłatę za pobyt oczywiście nie wystawia nawet paragonu-ciekawe czy w US ma układy?

jędrek Nowy wpis

oferta tego miejsca to solidna ściema!Dlaczego nie ma w ofercie zdjęć"apartamentów"?Bo z apartamentami mają tyle wspólnego co słoń z lataniem!Zabukowaliśmy od 19 do 28.06.2020 czteroosobowy apartament z czterema łóżkami i dwoma pokojami opłacając zaliczkę.Po przyjeździe sob. 19.06.2020 właściciel radośnie oświadczył,iż w piątek 26.06 przyjedzie duża grupa więc potrzebuje więcej łóżek.Jak nam się nie podoba to zwróci zaliczkę i ...wypad.W pokojach radio,żelazko,pralka kit-nawet lodówka była skiepszczona.Miejsce przyjazna dzieciom? W piątek 26 syn bratanka (9 lat) po przyjeździe tej "grupy" słyszał tylko bluzgi i patrzył na nachlaną ponad 30 osobową "grupę" oszołomów.Nie wytrzymaliśmy i 29.06 wyjazd.A Dębski naliczył nam za czteroosobowy "apartament". Nigdy więcej u tego oszusta- i nie tylko tu, ale i innych znajomych będę ostrzegał.

gość3

Wszystko na pokaz. (usunięte przez administratora).Sanepid powinien zamknąć kuchnie ,bo takie warunki niepowinny być gdzie myszy grasują po półkach z produktami .Brudno .Tam ludzie się stołują ale niewiedzą jak wygląda od środka .Kuchnia to podstawa czystość...……..Tam sanepid niezagląda a czemu , bo są jakieś układy chyba ...Dębski jest nietykalny jak twierdzi...….Urząd skarbowy dużo traci bo niekontroluje a ludzie na czarno pracują.....proszę żeby ktoś tym się zajoł…..

Andrzej Nowy wpis
@gość3

Czy w dalszym ciągu warunki zatrudnienia w firmie tej wyglądają tak, jak opisał to @gość3? Zaniepokoiło mnie to, że niektórzy mogliby pracować bez umowy. Mam nadzieję, że były to sporadyczne sytuacje i aktualnie każda zatrudniona osoba otrzymuje umowę o pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
gość2

Brudno. Kuchnia brudna .Jedzenie pod gust P.Dębskiego .Niema zmywaka ,obieralni warzyw .Maszynki do gotowania starocie ,piekarniki lepią się od tłuszczu,Szafki przedpotopowe .Wstyd Kuchnia nadaje się do zamknięcia.A najlepsze to myszy i wszędzie kupy.Ludzie płacą duże pieniądze za pobyt i jedzenie ale niewiedzą w jakich warunkach robione są posiłki .Tu nieliczą się ludzie tylko kasa.Niewdzą jak i gdzie i z czym zjedzą wszystko .Fu

gość

Przy pierwszej rozmowie Kazimierz Dębski jest wiarygodny wszystko super ale gdy zaczynamy pracować to dopiero się zaczyna.(usunięte przez administratora) potraktował mnie okropnie choć pracowałam solidnie .Panie Dębski niech się pan ogarnie bo ludzie od pana uciekają.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły - Zielątkowo

Kazimierz Dębski Gościniec Wilcze Doły