Opinie o Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. w Białystok

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Inka Nowy wpis

Witam, proszę o opinię na temat pracy na stanowisku recepcjonistki? Czy w pracy panuje przyjazna atmosfera, czy jest możliwość elastyczności grafiku?

Sławomir Nowy wpis

Zauważyłem, że w ogłoszeniu z 2020 r. płacili kelnerowi 2600 zł brutto. Chętnie się dowiem, jakie teraz stawki obowiązują?

ona

DZIEŃ DOBRY CZYTAJĄC TE WSZYSTKIE KOMENTARZE AŻ MI SIE CHCE ZWYMIOTOWAĆ JAK MOŻNA TAK OCZERNIAĆ LUDZI.!? PRACOWAŁAM W TYM HOTELU PRZEZ PIĘC LAT I NIGDY NIE POWIEM ZŁEGO SŁOWA O SZEFOSTWIE BO JEST PRZESYMATYCZNE I KULTURALNE. WYPŁATA BYŁA OK. I NIKT BEZ UMOWY NIGDY NIE PRACOWAŁ , WIEC NIEROZUMIEM JAK MOŻNA TAK KŁAMAĆ , JESTEM W SZOKU !!!! LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO ROBICIE TAKIMI W PISAMI MOŻECIE SOBIE ZASZKODZIĆ BO SĄ NA TO PARAGRAFY, OGARNIJCIE SIĘ NAPRAWDĘ BO ĄŻ MI JEST WAS ŻAL .!!!!

@ona

Hahaha żenada, ciekawe kto pisał tę opinię. Szefostwo przesympatyczne?? Wypłata była ok? Nikt bez umowy nie pracował? To dziwne, że akurat mi zostało przekazane na dniu próbnym coś innego. Patrzę, że kogoś bardzo (usunięte przez administratora) boli, bo ktoś się odważył przeciwstawić podłemu traktowaniu. Właściciele myślą, że wszystko im wolno i że mogą traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) a jak się tylko pojawi gdzieś negatywna opinia to proszą takich (usunięte przez administratora) żeby biegli ich bronić i jeszcze oczerniać osoby, które odważyły się napisać prawdę. Pracowałaś tam 5 lat i nie zauważyłaś, że klienci śpią na przepoconych, obrzydliwych poduszkach? A może są takie wspaniałe, że zabierasz te brudy ze sobą do domu i sama na nich śpisz? Róbcie co chcecie, dobrze wiecie jak jest i dobrze wiecie jak zostałam potraktowana. Ja z troski o dobro innych osób przestrzegam przed tym miejscem i mam do tego prawo, ponieważ nikomu nie życzę tego, co tam przeszłam. Nie mam sobie nic do zarzucenia, mówię szczerą prawdę, za to dziwię się wam, że możecie w ogóle patrzeć w lustro. Dla zainteresowanych dodam, że nawet jeżeli podpisaliście jakiś świstek o poufności, to jeżeli wasz szef łamie prawo to możecie o tym mówić i nic wam za to nie grozi. Nie pozdrawiam.

@ona

A i jeszcze dodam, że nie macie prawa do przechowywania mojego CV i rozdawania mojego numeru telefonu. Nie wyraziłam zgody na udostępnianie moich danych i za takie coś właśnie są „paragrafy” drodzy państwo. Po pojawieniu się mojej pierwszej opinii zadzwoniła do mnie pokojówka, która nie miała prawa mieć mojego numeru, bo jej go nie dałam. A zadzwoniła, bo się was boi! Mam dowód na to, że do mnie dzwoniła, jeśli będzie potrzebny. Żegnam.

@ona

Jeżeli jest tak jak mówisz, to nie powinno Ci byś nikogo żal, po prostu ktoś może potrzebuje się wyżyć, bo ma słabszą psychikę? W takich sytuacjach jeśli serio masz 100% pewność, że ktoś celowo zmyśla, to najlepiej jest temat przemilczeć, szkoda nerwów. ;) A jeśli faktycznie wszystko w hotelu było legalnie, to rozumiem, że żadnego PIPu ani niczego nie musi się obawiać?

Ktoś Nowy wpis
@ona

Oj patrzę, ze komentarze dużymi literami to chyba właściciele piszą ????????????

Firma Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Uciekać jak najdalej

Ostatnio wisi w internecie ogłoszenie, że hotel „Pod Herbem” w Białymstoku szuka osoby na stanowisko pokojowej. Zgłosiłam się, ponieważ dwa miesiące temu zakończyłam pracę w firmie, w której pracowałam prawie dwa lata i tak się składa, że mieszkam w pobliżu owego hotelu. Pierwsze słowa jakie wypowiedziała do mnie pokojówka, która mnie „szkoliła” to „Co Cię podkusiło by tu przyjść…” (później niestety przekonałam się co miała na myśli). To, jak zostałam potraktowana w dniu próbnym przez właścicieli i menadżerki, przechodzi ludzkie pojęcie… Stanowczo odradzam zgłaszania się tam do pracy!! Zmywałam podłogę, targałam odkurzacz po schodach, zmieniałam pościel w pokojach i robiłam wszystko, o co mnie proszono. Niestety bardzo raziło mnie jak nieprofesjonalne jest to miejsce, jak bardzo oszczędzają na nim właściciele (stare niedoprane ręczniki, dywaniki, stare, poplamione kołdry, poduszki w plamach od potu - obrzydliwe, w dodatku bardzo słabej jakości, prysznice nadające się tylko do wymiany). W trakcie sprzątania przyszedł też do nas jeden z właścicieli i opieprzył pokojówkę, że jest (usunięte przez administratora) i źle sprząta. Rzeczywiście, pokojówki sprzątają tam „na odwal”, ale z tego co wiem, pracują bez umowy i za mniej niż najniższa krajowa to czego się spodziewać… Po 4 godzinach dnia próbnego zrezygnowałam. Menadżerki osaczyły mnie, wypytując o wszystko, nie chcieli mi zapłacić za te 4 godziny, jeden z właścicieli twierdził, że ja wg niego nic nie robiłam i nic mi się za to nie należy. Gdy dałam im do zrozumienia, że napiszę opinię o tym miejscu to zaczęli się na mnie drzeć, że ich straszę. Właściciel wyglądał jakby chciał mnie pobić. Byłam w szoku, nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Później coś kombinowali, żeby nie zapłacić mi nawet najniższej krajowej stawki za godzinę. Masakra, co za januszostwo… Omijać szerokim łukiem!!!

@Uciekać jak najdalej

To wszystko serio źle brzmi. Nie wiesz może, czy mieli stałych klientów w hotelu? Bo, jeśli warunki są tu takie jak opisujesz to chyba lekko w to wątpię... I ta opinia serio brzmi bardzo źle. Jeśli faktycznie to Ty masz rację w tym wszystkim to jedyne, co można powiedzieć, to dobrze, że nie musiałaś zostawać tam na dłużej, szkoda tylko tych problemów z wypłatą..

@Honorata

Z tego co wiem, stałych klientów w tym hotelu nie ma. Ludzie wynajmują te pokoje zazwyczaj na jedną noc. Też cieszę się, że od razu zrezygnowałam, dzięki temu dowiedziałam się jakie osoby zarządzające tym miejscem są naprawdę. Jak widać szefostwo nasyła jakieś osoby, żeby pisały opinie, że kłamię. Schlebiają mi, chyba aż tak dobrej wyobraźni nie mam, żeby wymyślić taką historię. Poza tym, jakoś o innych miejscach nie muszę pisać takich opinii. Nigdy nie zostałam w taki sposób potraktowana jak tam. Te osoby powinny nauczyć się szacunku do ludzi.

SSZYMON
@Uciekać jak najdalej

@Uciekać jak najdalej MAM DO CIEBIE PYTANIE A CO TY CHCIAŁAŚ ROBIĆ JAKO POKOJÓWKA ? BO NIE ROZUMIEM ? POKOJÓWKI SĄ OD TEGO ŻEBY SPRZATAĆ! ODKURZAĆ, MYĆ PODŁOGI ZMIENIAĆ POŚCIEL I TAK DALEJ . WIDAĆ , ŻE POPROSTU MASZ DWIE LEWE RĘCE, A CI WŁAŚCICIELE POPROSTU CI PODZIĘKOWALI A TY PEWNIE SIE TERAZ MŚCISZ I WYMYŚLASZ BO CIEBIE NIE ZATRUDNILI. SŁABE CI POWIEM!!!! JESTEM CIEKAW ILE MASZ NA SUMIENIU TAKICH KOMENTARZY BO WIDAĆ ŻE Z PEWNOŚCIĄ NIE JEDEN TAKI NAPISAŁAŚ O KIMŚ JESZCZE .

@SSZYMON

Widzę, że klientem jesteś. Skoro bronisz hotel to rozumiem, że często jednak pokój tu wynajmujesz i to co napisała, że na jedną noc biorą to nieprawda?

SSZYMON
@Honorata

OCZYWIŚCIE , ŻE TA DZIEWCZYNA KŁAMIE JA NIE MAM DO CZEGO SIE PRZYCZEPIĆ OBSŁUGA SYMPATYCZNA ,JEDZENIE PYSZNE JAK U MAMY ;) W POKOJACH CZYSTO . BYWAM TAM CO DRUGI MIESIĄC BO MAM TAKĄ PRACE I JESTEM PO DWA TYGODNIE. I PRZEZ TE DWA TYGODIE PRZYCHODZI POKOJÓWKA CO DRUGI DZIEŃ PO (usunięte przez administratora) I SPRZĄTA ŁAZIENKĘ, CO CZWARTY DZIEŃ ZMIENIA RECZNIKI I PYTA CZY TRZEBA ZMIENIĆ POŚCIEL JEŚLI NIE CHCESZ TO NIE ZMIENIA CHOĆ I TAK PRZYJDZIE NA NASTEPNY DZIEŃ I ZMIENI , WIĘC NIEWIEM OCO CHODZI. Z TYM KOMENTARZEM TEJ DZIEWCZYNY . WIDAĆ , ŻE MA CHYBA PROBLEMY EMOCJONALNE. LUDZI TEZ WIDZIAŁEM (HEHE) PO PIEC DNI A NAWET DŁUŻEJ, JAK NAPRZYKŁAD ŻOŁNIERZE

@SSZYMON

Ok, to faktycznie być może ściemnia.xd Ale nie zarzucaj z marszu tych problemów emocjonalnych, przecież chyba od tak by nie zmyślała, bo po co? Może w jej wersji tkwi jakieś ziarenko prawdy? Ale aż ciekawa jestem co Ci na to odpisze, o ile odpisze, bo jak nie to chyba będzie widać, kto jednak pisze prawdę?

marta i marek

Bardzo mili właściciele, hotel znakomity, śniadania bardzo smaczne. Pokoje piękne i bardzo czyste. Lokalizacja hotelu znakomita, do centrum: spacerkiem 10min lub autobusem którego przystanek jest zaraz przy hotelu. Ciche miejsce doskonale do odpoczynku. Dancingi ze świetnym DJ-em. Poranna caffe smakowała wyśmienicie szczególnie na patio przy rozmowach z właścicielem. Jak do Białegostoku-to tylko "Pod herbem".Ja napewno tam wrócę. Gorąco polecam.

Hanna

Z tego co tu wyczytałam to na każdym stanowisku w tym hotelu nie jest zbyt ciekawie... myślałam o praktykach bo hotel jest w Białymstoku a to moje rodzinne miasto ale kurczę skoro pracownicy są tak traktowani to jak mogą być traktowani praktykanci? Oczywiście o ile to wszystko jest prawda.. czekam na więcej komentarzy, może ktoś ma odmienne zdanie?

Białystok
@Hanna

W Białymstoku jest wiele innych hoteli, może warto rozważyć wybór bardziej profesjonalnego miejsca. Na więcej komentarzy bym nie liczyła, chyba że przekłamane opinie pisane przez znajomych właścicieli, które opiewają jak tam jest wspaniale. Wystarczy spojrzeć na opinie chociażby w Google: gdy tylko pojawi się negatywna opinia to na drugi dzień już widnieje jedna lub dwie nowe wspaniałe opinie, mówiące o tym, że hotel Pod Herbem to najwspanialsze miejsce na świecie (nie wygląda to w ogóle wiarygodnie, ale ktoś naiwny pewnie uwierzy). Pracownicy gadają między sobą, ale publicznie boją się coś napisać, bo z pracą w Białymstoku jest ciężko.

Alicja
@Białystok

No właśnie nie wiem co myśleć, bo piszesz że jest wiele innych hoteli, a na koniec - że z pracą w Białymstoku ciężko (w domyśle, że w branży). Czyli ci pracownicy się trzymają tego zatrudnienia. No i sumie nikt nie napisał, ile ma za godzinę pokojowa...

Białystok
@Alicja

Dziewczyna pytała o (usunięte przez administratora) praktyk (jak rozumiem potrzebnych na uczelnię) w tym miejscu, dlatego napisałam, że jest wiele innych hoteli w Białymstoku. A z pracą w Białymstoku jest ogólnie ciężko, nie tylko w tej branży. Osoby pracujące w tym hotelu nie są po kierunku hotelarskim, po prostu tam trafiły, bo potrzebowały pracy GDZIEKOLWIEK. Jeżeli chodzi o zarobki to są bardzo niskie.

Jarek

Bardzo mało płacą

Kucharz

Wyzysk i okropne szefostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wiejska 49
    15-351 Białystok

Hotel Pod Herbem Dariusz i Tomasz Kulesza sp.j.