Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie w Cyców

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie w Cyców

Monika Nowy wpis

Może czas zacząć dogrzewanie,mamy starszych chorych mieszkańców, no chyba że zaliczki na olej poszły na kampanię pani Prezes.

Iza Nowy wpis

Zarząd, ludzie na których wynagrodzenia płacą mieszkańcy, którzy w zamian otrzymują, rachunki ,podwyżki ,I ogłoszenia noszone i wieszane ukradkiem, a teraz następny stołeczek ,administrator ,śmiechu warte.

Teresa Nowy wpis

A jak teraz sytuacja w Spółdzielni w kolejnym sezonie grzewczym i to w dodatku w czasach kryzysu? Pracownicy pewnie mają dużo roboty.

Michał Nowy wpis
@Teresa

Tak pełne, tylko czym?

A.J

Merytoryczna opinia: Pani Prezes nie reaguje na zgłoszenia i opinie mieszkańców, usługi za które się płaci nie są świadczone zgodnie z tym za co się płaci, totalna samowola i bezkarność

Przemysław
@A.J

W jaki sposób wpis na forum dla pracowników, ma pomóc rozwiązać problemy mieszkańców? Nie lepiej porozmawiać w cztery oczy?

A.J.
@Przemysław

Tylko z kim tam rozmawiać, płacisz i nic ,do regulacji ciepła służą termostaty przy grzejnikach, do ciepłej wody baterie z pokrętłami, ale to wszystko zastępuje Pani Prezes, to z kim rozmawiać ,

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Magdalena

Właśnie pokazało się ogłoszenie w tym miejscu na :INSPEKTOR NADZORU ROBÓT SANITARNYCH gdzie w opisie jest pensja 5000 zł - rzeczywiście można dostac takie poieniaze do reki?

@Magdalena

Kolejna osoba ,ciepły stołeczek ,nic nie robić, I twierdzić że dbają o mieszkańców .

Co się (usunięte przez administratora) Dzieje minus 5 w nocy grzejniki zimne, na co (usunięte przez administratora) Są wydawane pieniądze na ogrzewanie ,bo na pewno nie na ogrzewanie. Apani Prezes lansuje pomoc dla uchodźców No szlag trafia .ciekawe czy jak płaci za chleb to dostaje dwie kromki

Szanowna Pani Prezes, polecam spojrzeć na termometr, i pomyśleć co Pani robi, wypisywanie i wywieszanie kartek , to jest tylko przyznawanie się przez spółdzielnie do nieudolnego działania, wjna i sytuacja ekonomiczna to dobra wymówka, naj lepiej niech ludzie płacą , za coś czego nie ma.

Hanna
@Michał

A jakie są aktualnie koszty ?

Życzliwy
@Hanna

Koszty jak wszędzie podobne, tyle że płacisz za ciepło a Pani Prezes dawkuje ,o kompieli po 23 zapomnij bo podgrzewanie wody do 5 wyłączone ,dobrze że władzy nad energią elektryczną nie ma bo byśmy po ciemku siedzieli hihi

Były mieszkaniec

Zamieszkaj to się przekonasz

Hanna
@Były mieszkaniec

A możesz rozwinąć? Co tam jest takiego tragicznego? Twoja wypowiedź niestety mało mi mówi :/

Były mieszkaniec

Spółdzielnia to porażka

Zuzanna
@Były mieszkaniec

Dlaczego porażka?

Życzliwy

Witam może ktoś mi odpowie , sezon grzewczy w pełni ,podwyżka opłat za ogrzewanie, a grzejniki ledwo ciepłe , to żart,czy sprawa dla rzecznika praw konsumentów , nienależyte świadczenie usługi.

życzliwy

Witam serdecznie ,opinie na temat spółdzielni chętnie, nic nie robią oprócz naliczania i podnoszenia opłat , do 2020 r., obowiązkiem ,zaznaczam każdej spółdzielni było ocieplenie bloków z mocy ustawy ,bez obciążania kosztami lokatorów , i co?

Dariusz

Co ta nowa pani prezes z księżyca spadła do naszej spółdzielni

Karol

Jak oceniacie zarobki w spółdzielni?

Wiola

Nie warto tu mieszkać kręci w zarzodzie

(usunięte przez administratora) jastrzebskich

Rafał
@Mirek

Co usuwasz pani prezes boisz się prawdy

Beza
@Mirek

Co Jastrzębska (usunięte przez administratora) boicie się prawdy że usuwarz komentarze

Mirek

Pani prezes wcześniejsza ......spadła z stołka brawo

Mieszkaniec

Jeszcze dotąd nie sądziłam że to prawda jeśli chodzi o negatywne opinie na temat naszej spółdzielni jednak od dzisiaj zmieniam zdanie. Osoby pracujące nie są kompetentni, a w szczególności nie przestrzegają zasad sanitarno-epidemiologicznych mimo grzecznościowych próśb, czego nie mogę powiedzieć o pracownikach spółdzielni jak i jej samej. (usunięte przez administratora)

Wiki

Nie róbmy z forum pracowniczego portalu plotkarskiego, ludzie szukają tu opinii o pracy!

Mirek

Masz pan racje panie darku

Dariusz

Pani prezes to nie wyłączony człowiek

Mirosław

Jak oceniacie Spółdzielnię Mieszkaniową Centrum w Cycowie? Pojawia się tu bardzo mało wpisów, może ktoś jednak zechce podzielić się swoimi odczuciami? Każda opinia jest bardzo cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie - Cyców

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum w Cycowie
  • Słowackiego 3 lok. 12A