Opinie o Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j. w Kościelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j. w Kościelec

Zuźka

Praca w śniegu? A czy ktoś w tym momencie pracuje i ma inne zdanie? Zarobki mnie teraz zastanawiają przy tym co pisała Pani jeszcze w kwietniu. Teraz po prostu dorównanie do lipcowej najniższej będzie? To ile średni staż pracy przy tych opisanych warunkach wynosi są osoby, które co sezon wracają?

Ja Nowy wpis
@Zuźka

Proponują 17 do max 19 za godzinkę, przye 9 godzinnym dniu pracy. Cienizna jak na specyfikę pracy i warunki jej wykonywania.

Becia Nowy wpis

Ok, a co do tej stawki, to tyczy się ona jakiego stanowiska? Bo chłopak szuka pracy dorywczej na sezon i myślał o tej firmie. Taki pracownik fizyczny do opieki nad tymi roślinami, dostaje te 17-19 zł brutto za godzinę, czy dobrze rozumiem?

Chciałabym się zatrudnić w tej szkółce drzew i krzewów. Orientujecie się, czy są jakieś stanowiska, na których pracuje się cały rok? Czy jest to raczej praca sezonowa? Poszukuję pilnie stabilnego zatrudnienia. Dajcie znać, na jaki wakat mam aplikować :) I jeśli możecie, to powiedzcie, jak z tymi zarobkami? Bo czytałam w komentarzach i nie za ciekawie to wygladało...Może coś podnieśli od nowego roku?

Pracownik Nowy wpis

Byłem kilka dni i powiem szczerze, że to co tam się dzieje, to jedna wielka żenada. Biorą mężczyzn do pielenia. Pani Wiesława, chyba tak ma na imię, jeździ tym elektrycznym wózkiem i tylko narzeka. Nawet żeby sprawdzić czy coś zostało podlane to nie zejdzie z niego tylko mówi by jej podać i ona sprawdzi.(usunięte przez administratora) Pójdziesz do toalety lub po wodę... oczywiście ma pretensje, że w pracy się pracuje, a nie chodzi. (usunięte przez administratora)

Nik

Poszłam do obsługi klienta i sprzedaży kwiatów w detalu ..miała być najniższa krajowa plus prowizja od sprzedaży. W rzeczywistości wywalają człowieka w pole na 8/9godzin .deszcz ,śnieg ,wiatr a ty w polu robisz za 16 zł na godzinę ..po rozmowie z pracownikami podobno inni przychodza nawet za 13zl. :( Szefostwo ogólnie bardzo miłe ,ale byłam mega rozczarowana ,sprzedaż kwiatów ,a praca w polu w deszcz ,śnieg to nie to czego się spodziewałam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Grażyna

jeszcze w 2021 podobno płacili tu dyszkę od godziny tylko ktoś tu pisał o pracy bez umowy gdzie ja w dawniejszym ogłoszeniu na ogrodnika szkółkarza widziałam normalnie uop. Więc od czego to może zależeć, że ktoś ma umowę a ktoś nie? na dzień dzisiejszy to ile osób tu pracuje i czy to jakiś stały skład, skoro nowszych ogłoszeń nie było?

ronin

witam jestem zainteresowany praca w tej firmie, czy warto aplikowac i jak z kasa za prace?? Jak atmosfera w pracy i szefostwo ?? Z góry dzieki za info !!

Nie polecam podejmować tutaj pracy. Po zapytaniu o umowę, następnego dnia mi podziękowali, za rzekomy brak zaangażowania, co oczywiście jest nieprawdą. Typowa praca na czarno. Stawka 10/h.

niezadowolnyklient

Obsluga bardzo nie miła. Wpłaciłem zaliczkę za choinkę, żeby zatrzymać ją przez godzine po czym przyszedłem a Pani stwierdziła że miała już 5 klientów na tą choinke i nie odda mi zaliczki a nawet nie była w stanie wskazac którą choinkę zamowiłem. Zachowywała się w sposób bardzo nie miły i odpowiadala wrecz opryskliwie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j. - Kościelec

• Jak się pracuje w Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j.?

Szkółka Drzew i Krzewów Fryszkowscy sp.j.