Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Hej, widzę że dużo osób się tu wypowiada, ale nie o pracy. Czy wiecie czy ktoś tu pracuje oprócz właścicieli? Kocham zwierzaki i wydaje mi się że praca w takim miejscu byłaby dla mnie dobra żeby sobie dorobić, tylko nie wiem czy tu są takie możliwości. Jeśli tak to może powiecie jaka jest atmosfera i jaka stawka godzinowa?

Dania

Dzień dobry. Chciałam bardzo podziękować Państwu z hodowli PSIA DOLINA. Jesteśmy już w Dani...nasza Kropeczka jest przecudna....takie wesołe i zdrowiutkie psie Kochane. Szybko się zadomowiła. Pani hodowczyni kobieta o gołębim serduszku...kocha pieski to widać I dba o nie. Jeśli chce ktoś zdrowego pieska to tylko z hodowli PSIA DOLINA. POLECAM

Rocky
@Dania

Tak. Zgadzam się z tą opinią jestem że Szczecina. Również kupowałem pieska z hodowli Psia Dolina jestem zadowolony bo wszystko jest ok. Piesek zadbany i przekochany. Bardzo uczciwi hodowcy. Do tej pory mam kontakt z Panią Asią. Pozdrawiam

@Rocky

Tak? To bardzo ciekawe. Kupowałem pieska z tej hodowli z całego serca nie polecam piesek był chory oddawał kał z krwią. Niby odrobaczony w książęce a piesek był bardzo zarobaczony.

Rocky
@Piotr

Gdyby Pan się bardziej zagłębił w temat odrobaczeń to pewnie by Pan zrozumiał że odrobaczenia to trzeba robić często. To u psiaków jest normalne.Żadna choroba. Pozdrawiam i nie zmienię zdania o tej hodowli. Psia Dolina dla mnie jedna z najlepszych.Miałem z polecenia od znajomych którzy też kupowali tam psiaczka i również nie mieli żadnych problemów.

@Rocky

Ja byłem u weterynarza i weterynarz stwierdził to a jak pan piszę jako właściciel opinie to zachowanie żenujące bo już na państwa hodowlę były zle opinie i nagle jedynego dnia tyle pozytywnych opinii. Powini wprowadzi jedna opinia na jedno konto.

Janek

Witam kupiłem ostatnio pieska Samoyeda z hodowli Tyson Dog. Jestem zachwycony hodowlą. Hodowca bardzo miły odpowiedział na wszystkie moje pytania i oczywiście mam stały kontakt z sprzedawcą. Piesek zdrowy bez jakichkolwiek wad więc z całego serca polecam hodowcę

Gosia
@Janek

Dzień dobry ma pan rację hodowca jest przemiły ja jest bardzo zadowolona z tej hodowli kupowałam suczkę moja Mery jest przepiękna i chowa nam się bardzo dobrze jesteśmy stałym kontakcie hodowca serdecznie pozdrawiam ????????????????

Greta

Witam kupiłam pieska z hodowli PSI RAJ. Jestem pod wrażeniem,że piesek jest tak przyjazny. Przyjaciel od pierwszych dni. Jestem mieszkanką Niemiec, będąc u rodziny kupiłam mojego przytulaśka. Pozdrawiam wspaniałą hodowlę PSI RAJ. Oby więcej tak kochających swoje pieski hodowców♡

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do Kuchni szkolnej?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi w miejscowości Słomczyn? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Theresa

Firma Domi trudni się między innymi wystawianiem "rodowodów" czyli rejestrowaniem pseudohodlowli aby mogły twierdzić, że hodują rasowe psy. Wypadałoby zrobić prowokację dziennikarską by udowodnić , czy prawdą jest, że za 800 zł w Domi "urasowią" każdego psa , co sprawi że wielbiciele tanich "markowych" zakupów kupią sobie po taniości szczenięta po takim "urasowionym " psie . generalnie kupować psa z hodowli certyfikowanej przez Domi to jak kupować torebkę LV na bazarze w Turcji. tak, można trafić na dobra podróbke, ale większość to wadliwie wykonany chłam. Tyle, że tam co najwyżej chłam wyląduje na śmietniku zatruwając planetę, a tu jest cierpienie zwierzęcia, choroby których nowy właściciel nie zawsze ma ochotę leczyć, potencjalna bezdomność (bo jednak szczeniak nie wyrósł na rasę) i koszt dla podatnika za odłowienie i utrzymywanie w schronisku (jeżeli wcześniej zwierzę nie zejdzie w męczarniach od licznych chorób złapanych u pseuducha eksploatującego zwierzęta dla zysku). Chcesz rasowe zwierzę- nie szukaj w hodowlach certyfikowanych przez Domi, takie moje zdanie.

Zadowolona
@Theresa

Większych bredni nie słyszałam. Przestańcie wreszcie czepiać się SOWARZYSZENIA DOMI. Ja nie wiem kto pisze te kłamstwa chyba konkurencja. Sąsiedzi[bardzo miłe małżeństwo] mają hodowle zarejestrowaną w STOWARZYSZENIU DOMI, pieski które przebywają na dworzu mają zakupione duże kojce a w każdym kojcu stoi ocieplana buda. Jeden kojec przypada na jednego pieska. W kojcach czyściutko, pieski mają czystą wodę, są na czas karmione, codziennie są wypuszczane z kojców by się wyszalały, często widzę u nich weterynarza, naprawdę jestem pełna podziwu jak wiele pracy wkłada właścicielka by te pieski były zadowolone i to naprawde sprawia Jej radość, nie opiekuje się pieskami z przymusu tylko dlatego że to lubi albo nawet i kocha. I powiem wam że ci państwo szczeniaki sprzedają dość szybko. Nawet byłam świadkiem gdy przyjechało dwóch braci po jednego pieska amstaffa, ale tak się pieski im spodobały że każdy z braci wziął po jednym dla siebie. I nie jest to tak w każdym przypadku że hodowca prowadzi hodowlę tylko dla zysku, bo często jest tak że hodowla jest prowadzona przez małżeństwo a przy tym jedno z nich dodatkowo pracuje. Chore pieski czy też tzw. mieszańce możecie państwo kupić nawet w związkach kynologicznych, każdy dokument na pochodzenie psa można kupić w internecie. A jeśli jesteście świadkami znęcania się nad zwierzętami to zgłoście to do odpowiednich organizacji nawet do Stowarzyszenia Domi oni też pomogą. A winą za zakup chorego zwierzaczka obarczajcie samego hodowcę a i trochę samego siebie. Po zakupie psa udajcie się z nim najlepiej na drugi dzień do weterynarza niech on stwierdzi stan zwierzaka. A na koniec napiszę że kategorycznie nie zgadzam się z tym że do Stowarzyszeń zapisują się tylko pseudohodowle.

@Zadowolona

A ile znasz "hodowców" z tego stowarzyszenia? Tylko swoich sąsiadów a X innych trzyma psy w klatkach, bez jedzenia, picia i innych niezbędnych potrzeb do życia. I tych komentarzy nie pisze konkurencja, tylko osoby które mają serce i którym cierpienie zwierząt nie jest obojętne!

Ptasi krolik
@Zadowolona

pani coś się pomyliło ,amstafy w kojcach a Pani pisze super warunki !!!!Nie proszę Pani nie każdy rodowód można kupić w necie Mam psy w ZkwP i wydanie metryki to cała procedura ,z przeglądem hodowlanym w domu , proszę nie powielać bzdur

Psiara
@Zadowolona

Ale Domi nie ma żadnych kontroli brawo że się zdarzyła jedna w miarę normalna pseudonim hodowla ale wszystkie praktycznie to są poprostu psy trzymane cały życie w klatkach tylko dla hajsu. Zero wymagań

Ktoś
@Zadowolona

A jaką ma Pani wiedzę co powinna sobą reprezentować organizacja kynologiczna? czy wystawianie dokumentów psom których nikt na oczy nie widział jest profesjonalne?

Nicke
@Theresa

W Turcji podróbki to są lepiej wykonane niż oryginały chyba że nawet na podróbce się oszczędza i kupuje się chłam bo taniej. To samo jest z pieskami. Ceny są bardzo różne. Jak się tanio płaci to się później nie podoba że za duży lub za mały albo nie takie kolory. A gdybyś człowieku wiedział ile szczeniaczków z Domi trafia do hodowli FCI to nie pisałbyś takich głupot.

Jaj
@Theresa

Ja kupiłam z ZKwP FCI i nie wyrósł na rasę... każdy związek taki sam, jeden drugiemu robi i tyle.

@Jaj

A co to znaczy nie wyrósł na rasę? Można prosić o sprecyzowanie?

Ewelina
@123

A w tym ujęciu to nie chodzi o to przypadkiem, że okazał się nierasowy?

za zwierzakami

Umęczone, wykorzystane do granic możliwości sunie, które służą do rodzenia. karmione(usunięte przez administratora)rzymane w szopie za domem żeby nikt nie widział, w śmieciach i odchodach bez kontaktu z człowiekiem. tak wygląda życie psa w pseudohodowli. gdzie tu miłość do zwierzat gdzie. takie miejsca pozwalają na jawne łamanie prawa a co gorsza przykładają się do dalszego (usunięte przez administratora)zwierzat. to okropne miejsce powinno być zamknięte raz na zawsze. (usunięte przez administratora) nie hodowcy.

porażka

Zwierząt są przetrzymywane w strasznych warunkach.. wszystkie hodowle w DOMI są pseudohodowlami LEGALNE PSY MOZNA KUPIĆ TYLKO OD Związek Kynologiczny w Polsce

Marika
@porażka

Nie zgadzam się z tą opinią. Pieski niczym się nie różnią. Tylko cena jest różnicą. Jak Ciebie stać na pieska za kilkaset złotych to sobie kupuj w związku kynologicznym. Ja kupiłam tutaj i jestem bardzo zadowolona...Nie choruje, a znajoma wzięła właśnie ze Związku Kynologicznego i procesuje się z właścicielami bo piesek ciągle chory. Więc nie jest tak jak mówisz. Pozdrawiam.

Magda

Czy ktoś z Państwa kupował pieski z hodowli Psia Dolina jeśli tak poproszę opinie.

Kamila
@Magda

Ja brałam Jack ruselka,dwa tygodnie temu. Piesio zdrowy, socjalizowany. Szybko się zaklimatyzował. Pani od której brałam bardzo spatyczna osoba z którą do tej pory mam kontakt, jeśli chodzi o porady. Ogólnie jest kochany psiaczek z pięknym ubarwieniem. Pokochalismy go od pierwszego wejrzenia. Polecam z całego serca hodowlę PSIA DOLINA❤️

@Magda

Kupowałem cavalierka. Jestem z Warszawy. Mogę z czystym sumieniem polecić tę hodowlę. Pani i Pan od których brałem wspaniali hodowcy.Cały czas w kontakcie. Przesyłam filmiki mojego Koko. Widziałem też mnóstwo podziękowań u tej Pani od osób którzy również kupili tam swoich przyjaciół. Pieski zadbane i lgną do ludzi. Pełna dokumentacja przy odbiorze pieska. Wszystko tak jak być powinno. Więc jeśli się Pani zastanawia czy kupić z tej hodowli psinkę to na bank polecam. Pozdrawiam serdecznie .

Kacper
@Magda

Stanowczo odradzam,sprzedano mi kundelka,a miał być rasowy szpic miniaturowy

Kasiulka
@Kacper

A ja kupiłam z polecenia i jestem mega zadowolona. Moja księżniczka ma już 4miesiące i jest piękna. Sam puch! Piękny szpicurek i najkochańszy❤️Więc będę polecać hodowlę Psia Dolina. Daję ????pkt a nawet1000????

Szukam pracy jako lekarz weterynarii, może tutaj jest coś wolnego, chociaż na pół etatu? Można wiedzieć w jakich godzinach się tutaj pracuje? Chciałabym znać mniej więcej liczbę zwierząt, którymi trzeba się zająć od strony medycznej.

Pat

Dzień dobry proszę o opinie czy ktoś kupował ? Hodowla Diamond Poodle??

Mm
@Pat

Uważaj bardzo . Pieski chore . Rozmnażane na potęgę .

Czy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wiecie może czy tą hodowlę prowadzi sama rodzina czy zatrudniają osoby z zewnątrz do pomocy? Jestem z wykształcenia behawiorystą i rozglądam się za dodatkową pracą. Tu korzystają z usług takich osób czy raczej nie?

Ala

Witam, ja zakupiłam pieska rasy Cocker Spaniel Angielski w hodowli Spanielland. Jesteśmy mega zadowoleni. Sunia kochana od razu lgnęła do nas. Pieski są tam wyjątkowe i nie chodzi tylko o umaszczenie i dobre rasowe geny lecz o wychowanie maluchów. Super zaskoczeniem było także że dostaliśmy pełną instrukcję i planer dotyczący szczepień , odrobaczeń, żywienia i tp. Hodowca na każde nasze pytanie odpowiadał bardzo rzeczowo i widać że z dużą pasją i miłością podchodzi do zwierząt. Przy spotkaniu Pan chętnie pokazywał filmiki i zdjęcia piesków z poprzednich miotów które wysyłają mu klienci , nie wierzyliśmy że utrzymuje kontakt z klientami nawet z przed kilku lat i dostaje tyle podziękowań i zdjęć. My będziemy na pewno tego Pana hodowlę polecać innym. Można się skontaktować i zamówić płeć i kolor pieska. Sunia ma już roczek i jest najukochańszym psiakiem jakiego można sobie wyobrazić.

Ann94

Witam , mam pytanko . Czy ktoś z Państwa kupował może golden retriever z hodowli ( przydomek)Aleksandria Berneńska ?

@Ann94

Ja zrobilam ten blad i pod koniec marca kupilam sunie u tego pana. Tydz temu po 3 tyg walki o sunie musialam ja uspic

Gosia
@Ann94

Tak, rodzice kupili 2 lata temu. Suczka z nabytą padaczką - nabyta prawdopidobnie podczas porodu. Zostały wykonane wszelkie możliwe badania, więc potwierdzone u neurologa. Proszę uważać na kupno z tej hodowli

@Anonim

My kupiliśmy pieska koniec czerwca 2023, i 04.09 musieliśmy uśpić. Decyzja weterynarzy, w tym między innymi neurologa ortopedy. Malutki miał wady wrodzone kości, kręgosłupa, krzywizny, nie mógł wstawać. Masakra. Ból, cierpienie i łzy.

Julkaa

Czy ktoś brał jamnika miniaturkę z hodowli pod Tomaszowem Mazowieckim? Hodowla psów Kućmin? Budziszewice Bądź innego psa i jak ocenia?

Ala

Czy ktoś kupował tutaj pieska. Numer REGON stowarzyszenia: 36922116900000 okolice Kielc ?

Bardzo proszę o poradę czy ktoś zna hodowle Felix cane ? Jacy to hodowcy ?

Klaudia

Dzień dobry, zastanawiam się nad kupnem pieska labradoodle z hodowli Sweet and shine. W internecie nie mogę znaleźć o niej żadnej opinii ani informacji, czy są może Państwo w stanie coś o niej powiedzieć? Ogłoszenie znalazłam na Olx.

Jarosław

Czy polecacie hodowlę Astor?

Kinga
@Jarosław

Witam, czy polecacie tą hodowle? Pan kupił pieska od nich?

@kupujacy

Nie kupujcie piesków z hodowli "kwitnący sad" Pani to taka typowa handlara, wystawia ogłoszenia na (usunięte przez administratora) gdzie oferuje metryczkę, której nie posiada niby cena do negocjacji,ale jak upierasz się o metryczkę to Pani niby dośle,śmieszne. Pieski wydawane brudne , śmierdzą oborą, żadnej wyprawki . Żeby nie rozpacz dziecka nie kupilibyśmy shih-tzu. Jednak psina jest tak wdzięczna ,że wynagradza niesmak zakupu . Szkoda ,że stowarzyszenie nie sprawdza warunków tych psiaków ,bo u tej Pani to masówka.

Czy nowo zatrudnione osoby w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

AB

Kilka dni temu wzięłam pieska, miał być Maltipoo z hodowli Mirella, które powoływało się na dokumenty Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt - Domi. Sunia urzekła mnie wyglądem oraz smutnymi oczami, poczułam "to coś", co sprawia, że decydujemy się na wzięcie zwierzaka. Cena - 2000 zł, podali mi adres odbioru w Warszawie, miejscowość Zakręt. Pan sprzedawca zapewniał mnie o zdrowiu psa, wszelkich niezbędnych szczepieniach, odrobaczaniu. Okazała się być jednak bardzo apatyczna, co sprawiło, że udałam się do weterynarza. Pies miał tasiemca, owsiki, świerzb w uszach, jest skrajnie wycieńczona oraz osłabiona. "Hodowca" oczywiście nie odpisuje na wiadomości, nie odbiera, nie dał dla zwierzaka żadnej wyprawki, poza (usunięte przez administratora) książeczką zdrowia. Jak też łatwo się domyślić, dałam się (usunięte przez administratora) w kwestii umowy i tłumaczeniom, że nie dokładajmy do i tak już wysokich podatków. Ten człowiek absolutnie nie wzbudził mojego zaufania, pies był świeżo umyty, gdy go zabierałam, miała mokre włosy. Wzięłam ją na ręce i wiedziałam, że choć nie wygląda jak pies ze zdjęcia, po którego jechałam, to muszę go stąd zabrać. Absolutnie odradzam wzięcia pieska z hodowli Mirella, maltańczyka oraz Maltipoo.

Bell
@AB

Witam, ja też dałam się nabrać u tych samych ludzi ,miał być piesek puchaty,maltippo biszkoptowy była suczka mieszanka maltańczyka. Malutka trzęsącą się z zimna.Chyba była też kąpana Ta sama cena.A że byliśmy zrozpaczeni odejściem 4 dni wcześniej naszego 13 yorka,zdecydowaliśmy się na sunie.Już wychodząc sunia zaczęła pochrząkiwać.Brakowało jej szczepień od lutego i odrobaczenia.Dostaliśmy czip do wstrzyknięcia to kosz dodatkowy 70 zł.Byliśmy u weterynarza dał leki przeciw zapalne na odrobaczenie i kleszcze.Okazało się że miała robaki ,dziś znowu byliśmy dostała antybiotyk i krople na świerzb.Pan nie odpisuje na SMS.Coś trzeba zrobić z tym faktem.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi - Słomczyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi