Opinie o Stowarzyszenie Komitet Społeczny Budowy Pomnika Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego Ozorków
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Administrator
Witam. Chcę zapytać w sprawie warunków pracy w firmie Stowarzyszenie Komitet Społeczny Budowy Pomnika Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego. Czy jest możliwość zatrudnić się na 3/4 etatu? Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Czy firma oferuje bony na święta? Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Bądź pierwszy i dodaj opinię o tej firmie.
Specjalista / Specjalista działu organizacyjno-administracyjnego
Warszawa
09.06.2024
Czy pracujesz w firmie Stowarzyszenie Komitet Społeczny Budowy Pomnika Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy Rynek 17 95-035 Ozorków
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.

