Opinie o B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. w Świdnik

Zuzex Nowy wpis

czy firma zatrudnia nowe osoby do pracy? mam doświadczanie na magazynie

Pan D

Zdecydowanie odradzam, bardzo ciężka praca za pół darmo, kłamstwa na każdym kroku, atmosfera reżimowa, krzyki, wrzaski, pastwienie, pomiatanie i znęcanie psychiczne na pracownikach przez szefostwo. Choroby psychiczne i garb gwarantowane. Trzymajcie się z dala od tego miejsca !!!

PIP Nowy wpis
@Pan D

Potwierdzam jako klient. Chamstwo, obrażanie klienta i lewusy żeby nie powiedzieć (usunięte przez administratora)

Emil Nowy wpis

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie, która jest dobrym pracodawcą to zawsze może zmienić pracę.

scrol

Powiem tak, praca jak każda, raz jest luz w innym czasie trzeba trochę popracować. Jak się jest LEWUSEM to żeby półki smarowali miodem zawsze będzie źle! Ja pracuję od ponad 5 lat, zarobki ok 4 tys. na rękę, w firmie zatrudnionych ponad 20 pracowników i raczej nikt nie narzeka.

Jakson Nowy wpis
@scrol

hahaha człowieku o czym ty mówisz nie wprowadzaj ludzi w błąd owszem jest możliwość zarobienia 4 tysiące tylko szkoda że w 2 miesiące

Magazynier

Pozytywne

Podstawowe pytania, przebiega w luźnej i dobrej atmosferze

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Rafał

Spoko, praca jak każda inna, trzeba pracować, a jak się pokaże chęci i trochę zaangażowania to i zarabia się całkiem dobrze. Ja nie narzekam, 8 godzin od 7 do 15, soboty i niedziele wolne, zespół zgrany. Polecam.

Teresa
@Rafał

Ale na jakim stanowisku w B2B Eco Trade pracujesz? I jak wyglądała rekrutacja? Jakoś szczególnie trzeba się do niej przygotować?

Robert

Przesadziliście z taką nagonką na firmę. Normalna spoko firma , wymagają pracy więc nie każdemu to odpowiada?

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Świdnik? Daj znać czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Gregory

Nie warto

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)Okres próbny prawie za darmo. Co innego obiecują na początku, a okazuje się inaczej. Lubię atmosferę w B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. za: Pracownicy są w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. - Świdnik

• Jak się pracuje w B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Głogowa 2A
    21-040 Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
B2B Eco Trade Sp. z o.o. sp.k.