Opinie o Konkowski i Wspólnicy Sp.K. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konkowski i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Konkowski i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konkowski i Wspólnicy Sp.K. w Kielce

Julita Nowy wpis

Kancelaria godna polecenia. Kompetentna, profesjonalna obsługa. Na każdym etapie sprawy, w każdym momencie, w sposób wyczerpujący udzielano odpowiedzi na pytania. Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Pani Adwokat Adrianna Konkowska chętnie odpowiadała mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Prowadziła sprawę z zakresu prawa rodzinnego oraz świadczeń z Zus-u. Obie zakończone sukcesem.

Maria Nowy wpis

Jestem Klientem Kancelarii, ale mogę powiedzieć, że panuje tam bardzo dobra atmosfera. Zespół jest zgrany i bardzo sympatyczny.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Konkowski i Wspólnicy Sp.K.?

Hanna

Jeszcze parę lat temu ktoś napisał na forum, że podobno właściciel nie szanuje pracowników. Ciekawa jestem konkretnych przykładów takiego zachowania. W ostatnim czasie ktoś takie coś może zauważył czy był to durny zarzut i wszystko w firmie jest ok?

Adrianna
@Hanna

W sprawie fałszywych wpisów toczyła się sprawa w Prokuraturze. Po ustaleniu tożsamości osoby, która ich dokonywała (niebędącej ani pracownikiem, ani Klientem) fałszywe wpisy zostały usunięte.

Dominika
@Adrianna

No to najważniejsze, że zostały usunięte. A ile trwał proces wyłapywania, kto te wpisy zamieszcza?

Adrianna Nowy wpis
@Dominika

Niestety dość długo, około roku, ale gowork.pl na podstawie zgłoszenia szybko je usunął.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konkowski i Wspólnicy Sp.K.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Immisja

Konkowski i Wspólnicy to w dużej mierze rodzinna firma, w której panuje świetna atmosfera. Zespół jest zgrany i zawsze robi wszystko, żeby świadczyć usługi jak najwyższej jakości. Każdy się wspiera, bo wie, że gramy w jednej drużynie.

Klient

A ja mam pozytywne wrażenia po kontakcie z tą kancelarią. Moja sprawa dotyczyła majątku i została załatwiona przed sądem po mojej myśli. A odnosząc się do wpisu Goscia - podczas wizyty w kancelarii stwierdziłam, że panuje tam prawie rodzinna atmosfera. Czy to dobrze czy nie - nie mnie oceniać.

Gosc

Nie polecam pracy dla tej spółki. Wlasciciel nie panuje nad emocjami. Nie szanuje pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Konkowski i Wspólnicy Sp.K. - Kielce

• Jak się pracuje w Konkowski i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Konkowski i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konkowski i Wspólnicy Sp.K.?

Konkowski i Wspólnicy Sp.K.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Warszawska 30 lok. 21
    25-312 Kielce

Konkowski i Wspólnicy Sp.K.