Opinie o Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. w Gdynia

Z rok temu ktoś tu wspomniał o zakazie konkurencji, czy możecie go nieco rozwinąć? podpisuje się pewnie konkretny dokument podczas zatrudnienia, ale na jakich aktualnych warunkach? po jakim okresie czasu wygasa? Jest teraz dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds. prawnych, więc chce się wstępnie rozeznać

Aplikowaliście na stanowisko Adwokat w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Na szczęście były pracownik Nowy wpis

Atmosfera fatalna tak samo jak pieniądze (chyba, że to zależy od działu). Pracowałam ponad rok, pensja o 100 złotych wyższa niż najniższa krajowa. To nie kancelaria, a korpo które daje minimum oczekując maksimum. Nie polecam zwykłym pracownikom na umowę o prace, chyba że adw, rpr na b2b.

jjjj Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

popieram - faktycznie jest fatalna - człowiek przez taką pracę to może tylko się zniechęcić do wykonywania zawodu radcy prawnego lub adwokata i jeszcze ten zakaz konkurencji - szkoda gadać.

Pracuję w Kancelarii Jedliński, Bierecki i Wspólnicy od 5 lat. Mam same dobre doświadczenia z tą firmą. Można spodziewać się premii, jest szkolenie nowych pracowników, pakiet medyczny i karty benefit. Dyrekcja elastycznie podchodzi do codziennych problemów pracowników.

warunki z tego co tu piszesz wyglądają całkiem w porządku. Odnośnie podstawy to ciekawa jestem czy ten 5-letni staż jakkolwiek na nią wpływa? Do tego czy istniałaby może tutaj szansa na (usunięte przez administratora) płatnych praktyk?

@Monika

Niestety ale staż pracy nie wpływa na podstawy (chyba że mówimy w db warunkach o 200zl netto) Pracownicy na umowie o pracę (biurowi, sekretarki) mają najczęściej najniższą krajową max 200-300 zł więcej. Mimo podwyżek minimalnej płaca stoi w miejscu. Często osoby które dopiero zaczynają przygodę z kancelarią dostaja na start więcej niż kilkuletni pracownicy bo nikt za minimalną by nie przyszedl a jak już siedzisz to albo zmiana pracy albo za minimum.

a podaj przykład tego "elastycznego podejścia", bo pracując tutaj kiedyś z takim podejściem nie spotkałem

Monika Nowy wpis
@były pracownik

Nie? To w zasadzie z jakim innym mogłeś się spotkać i mimo wszystko na jakie dopuszczalne zmiany na Twoje oko była tutaj wcześniej pespektywa? na temat finansów widzę, że już pisałeś...

Aplikowaliście do pracy w firmie Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Radca Prawny są korzystne?

Xyz

Mi zaproponowali najniższa krajową

Rozmowę kwalifikacyjną w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Radca Prawny / Adwokat?

Jak jest z pakietem medycznym w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.? Można dołączyć rodzinę?

Jakim pakietem? Błagam tam nie ma żadnego pakietu medycznego ????

Justyna

Ale chyba nie ma potrzeby się aż tak irytować. To forum właśnie służy do stawiania tego typu pytań - wiele osób przecież dopiero zaczyna zbierać informacje o pracy w kancelarii Jedliński Bierecki. No to nie ma medycznego, a są w ogóle jakieś dodatki socjalne? A może nie socjalne tylko finansowe - premie?

Jest pakiet medyczny. Można zapisać się do opieki medycznej w Saltus Zdrowie.

Aplikant

Pracowałem w kancelarii ponad rok w dziale postępowania sądowego. Atmosfera bardzo dobra. Pracownicy na dużym poziomie merytorycznym. Jeżeli ktoś poszukuje pracy, gdzie będzie chciał się nauczyć procedury cywilnej, rozwinąć swoje umiejętności miękkie to zdecydowanie jest to właściwe miejsce. Jak ktoś wykazuje chęci i prezentuje odpowiedni poziom merytoryczny to jest okazja uczestnictwa w wielu bardzo ciekawych projektach. Gdyby nie fakt, że zmienił się mój ośrodek życia to nigdy bym nie zrezygnował z pracy w kancelarii. Oczywiście jak w każdej pracy i tutaj można coś zmienić, ale niech ktoś wymieni pracę, w której nie ma nic do zmiany ;) Każdemu na początku kariery zawodowej zdecydowanie polecam!!!

był pracownik

szczerze nie polecam pracy w tej firmie. niskie pensje, fatalna atmosfera, brak możliwości rozwoju, osoby na kierowniczych stanowiskach zatrudnione po znajomości lub ze względu na koligacje rodzinne. jeżeli ktoś ma jakieś pytania dot. tego czy coś jest to odpowiedź brzmi "nie". Nie ma premii, pakietów socjalnych, medycznych, owoców czy kawy.

Artur
@był pracownik

Właściwie wszystko jest na "nie" w twojej opinii. Zatrudniając się tam nie widziałeś żadnych plusów? Ta niska pensja to ile mniej więcej wynosi? Wyciągnie się ze 3 tysi, czy mniej?

SZCZERZE NIE POLECAM pracy w tej Firmie, straszny (usunięte przez administratora) nic nie można się odezwać ani porozmawiać, niedostatecznie przekazywana wiedza. Człowiek na nerwosolu przychodził do pracy, a raczej tak nie powinno być :/

nick

potwierdzam, podobna sytuacja, zrezygnowałam po niecałym miesiącu, niestety "koleżanka" z pokoju, która miała mnie wdrożyć w pracę w kancelarii doprowadziła, ze mam regularne wizyty u psychologa i jeszcze długa droga przede mną.... JEZELI CENICIE SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE-OMIJAJCIE KANCELARIE SZEROKIM LUKIEM

@nick

Współczuję Ci bardzo, ale zastanawiam się, czy jedna osoba tak działa na nowych, których przyucza, czy też można być przydzielonym do kogoś naprawdę pomocnego i będącego "fair"...

W kancelarii pracowałam od dłuższego czasu. Atmosfera jest bardzo napięta, przez cały dzień nikt prawie się nie odzywa. Młode osoby są dyskryminowane. Obiecana podwyżka po przepracowaniu roku wynosiła 100zł BRUTTO ! Bardzo nie profesjonalne podejście kierowniczki do pracownika. Brak możliwości rozwoju, przez rok czasu robiłam w kółko 3 te same rzeczy. Mam bardzo nie miłe doświadczenie z tą kancelarią. Przed wysłaniem CV lepiej zastanowić się czy faktycznie warto.

Czy w obrębie jednego działu w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nie ma

@Anonim

Widzę że znasz Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. od środka, może powiesz mi czy pracownicy bez doświadczenia też są tu mile widziani i jak wygląda ścieżka awansu w tym miejscu? Liczę na Twoją odpowiedź.

ZAPYTANIE

DZIEŃ DOBRY.MAM PYTANIE DOTYCZĄCE KREDYTU FRANKOWEGO JAKIE SĄ KOSZTY I JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ.W SKRÓCIE KREDYT WZIELIŚMY Z MĘŻEM W 2006 ROKU NA KWOTE 168,000 CHF NA 35 LAT I NAJPRAWDOPODOBNIEJ UMOWA KREDYTU JEST SKONSTRUOWANA NIE NA NASZĄ KORZYŚĆ.DODAM ŻE AKTUALNIE Z MĘŻEM PRZEBYWAMY W NIEMCZECH ALE CHCIAŁA BYM DOJŚĆ SWOICH SPRAW ZWIĄZANYCH Z TYM KREDYTEM BO JEST TO DLA NAS UCIĄŻLIWE.MONIKA KUSZ

Szczurek

Hej aplikowałem na stanowisko Pracownik biurowy w tejże firmie. Zaprosili na rozmowę, jednak nie podali widełków. Czy ktoś orientuje się, ile mogą zaproponować i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. - Gdynia

• Jak się pracuje w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.?

Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 10 Lutego 5
    81-366 Gdynia

Jedliński Bierecki I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.K.