Opinie o Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. w Strzelin

Ona

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie naliczają źle a jak człowiek upomni się o swoje to nawet nie potrafią wytłumaczyć dlaczego przelali mniej niż się należało. Traktują człowieka z góry jak najgorsze coś, zero szacunku i poszanowania. Nie polecam

@Ma Je

Nikt tej pani nie oszukał i nie musiał oddawać żadnych pieniędzy. Nikt jej nie groził tylko została upomniana, że jeśli nie przestanie być agresywna w stosunku do zmienniczki to zostanie wezwana policja na miejsce. Pewnie nie może znaleźć pracy, ponieważ jest spalona w wielu firmach, bo jest dobrze znana ze swojego zachowania i dlatego wylewa swoje żale w internecie.

Edyta Wildschütz

Firma bardzo nieprofesjonalna. Chciałam wyjechać do opieki do Duisburga.Pani, która odebrała telefon , poinformowała mnie, że za bardzo dobrze znam język i boi się mnie zatrudnić.Uważam to za bardzo krzywdzące , ponieważ jestem bardzo dobrą opiekunką i bardzo dobrze zawsze wykonuję swoją pracę.

@Anna

Ten wpis pełen kłamstw to ewidentnie nieuczciwa konkurencja, która wypisuje na nasz temat same bzdury i próbuje naruszać nasze dobre imię. Po pierwsze: nigdy w historii naszej firmy nie zdarzyło się abyśmy komuś nie wypłacili wynagrodzenia. Po drugie: od każdej umowy odprowadzamy składki społeczne(w tym emerytalną i rentową) oraz zdrowotną. Po trzecie: każdy nasz pracownik jest ubezpieczony na czas wyjazdu. Jeżeli konkurencja nie radzi sobie ze współpracą z niemieckimi koordynatorami to niech nie wypisuje bzdur na uczciwe firmy w Polsce. To, że inne nieuczciwe firmy nie opłacają składek od umowy w Polsce bądź wcale, to nie znaczy, że my to robimy. Bardzo chętnie spotkamy się z internetowym hejterem w sądzie, jeżeli ma dowody na naszą nieuczciwość. Proszę się też nie ośmieszać i nie wypisywać bzdur na temat męża Pani Bożeny, ponieważ on od wielu lat nie żyje.

Ona

Akurat jednorazowo miałam tak ze policzyli dużo za mało. Ale każdorazowo w wynagrodzeniu brakuje po kilkadziesiąt euro /10-20 euro/ co po przeliczeniu na pln to jednak jakaś strata jest ...

@Ona

Jeśli chodzi o wynagrodzenia to nikt nigdy nie otrzymał zaniżonego wynagrodzenia, nawet jeśli się zdarzy błąd to wszystko jest wyjaśniane na bieżąco i wyrównywane, oczywiście jeśli błąd w naliczaniu nastąpił. Bardzo często bank odbiorcy pobiera niemałe prowizje za przelew przychodzący co jest zawarte w umowie. Tego typu komentarz jest przykładem typowego hejtera, który nawet nie chce ujawnić swoich danych. Jeśli czuje się pokrzywdzony, to dlaczego nie zadzwoni do firmy aby wyjaśnić sprawę, oczerniać każdy potrafi.

@Ona

Zawsze tłumaczymy jak zostało naliczone wynagrodzenie, niektórzy mają bardzo duży problem aby przeczytać umowę albo przeliczyć miesięczną stawkę z umowy przez ilość przepracowanych przez siebie dni, bądź tego typu komentarz mijający się z prawdą piszą osoby ściągane z miejsca zlecenia za picie alkoholu, nadużywanie leków psychoaktywnych lub inne ciężkie przewinienia, które dopiero wychodzą na miejscu wykonywania zlecenia.

Irena
@JENOVA GREGROS

Firma solidna,polecam.

Ma Je
@Ona

Zgadzam się w zupełności,przede wszystkim okradają z dodatku świątecznego,co się wydało w moim przypadku.

Renata
@Ma Je

Z tym dodatkiem to jak to wyszło? Po prostu wypłacili mniej niż co roku? Ile i jak to było wyjaśniane?

@Ma Je

Przede wszystkim tej pani nikt nie okradł, pani (usunięte przez administratora) jest nam bardzo dobrze znana, próbowała wyłudzić pieniądze od klienta (mamy na to dowody), to my zrezygnowaliśmy z dalszej współpracy z nią, ponieważ jest osobą wulgarna i agresywną. Nasz klient powiedział, że nigdy więcej nie chce tej pani widzieć.

Ma Je Nowy wpis
@Ona

To prawda, zostałam przez tą firmę oszukana,a kiedy udowodniłam oszustwa i musieli oddać pieniądze,to jeszcze mi grozili.

JENOVA GREGROS Nowy wpis
@Ma Je

Na jakie benefity można liczyć w Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.?

Edyta Wildschütz

@Edyta Wildschütz

Wpis jest bardzo nierzetelny, znajomość języka niemieckiego nie miała tutaj nic do rzeczy, pani podczas rozmowy była bardzo roszczeniowo nastawiona, a my zaproponowaliśmy aby szukała sobie pracy w innych firmach. Proszę nie zapominać, że my jako pracodawca mamy prawo wyboru kogo zatrudnić i nikt nie może nam tego nakazać.

@JENOVA GREGROS

NIE POLECAM TEGO „pracodawcy”!!!!!!TA „firma” JEST BARDZO NIEUCZCIWA ORAZ NIEWYPŁACALNA WOBEC PRACOWNIKÓW!!!!!ZLECENIA NIE SĄ SPRAWDZANE PRZEZ ICH PSEUDOKORDYNATORÓW W PAŃSTWIE NIEMIECKIM!!!!!!PONADTO BARDZO „KOCHANA I NA POZIOMIE” PANI BOŻENKA NIE UBEZPIECZA PRACOWNIKÓW ORAZ NIE PŁACI SKŁADEK EMERYTALNYCH!!!!! SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY!!!!!!! JEŻELI ZALEŻY PAŃSTWU NA W MIARĘ SPOKOJNEJ ORAZ PORZĄDNEJ EMERYTURZE I UBEZPIECZENIU ZDROWOTNEMU(CHOĆBY NA SAM CZAS WYJAZDU DO NIEMIEC) TO PROSZĘ OMIJAĆ TYCH PARTACZY Z DALEKA- JAŚNIE PANIĄ BOŻENKĘ ORAZ JEJ „WSPANIAŁEGO I PORZĄDNEGO” MAŁŻONKA!!!!!!!!

Irena59
@Anna

Ja pracuję w tej firmie od kilku lat i nie zgadzam się z Pani opina, proszę się wypowiadać tylko w swoim imieniu. Ja byłam i jestem zadowolona .

JENOVA GREGROS Nowy wpis
@Anna

Czy Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. organizuje staże dla studentów?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko 1500€ netto OPIEKUNKA z podstawowym niemieckim od 03.10.2023 bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mirosława

Tylko zlecenie. Umowy śmieciowe. Zero poszanowania dla człowieka. Ciagle tylko straszenie karami, zero pomocy ze strony pracodawcy. Łaskę zrobią jak odbiorą telefon. Pan Grzegorz wyżej sra niż tyłek ma i traktuje wszystkich z góry jak gorszy sort

@Mirosława

Nasze umowy są pełnoprawnymi umowami, nie jak w przypadku innych, gdzie składki odprowadzane są od 200zł. U nas nikt nikogo nie straszy karami tylko informujemy, że są one zawarte w umowie i za co będą egzekwowane min. za nadużywanie alkoholu w miejscu zlecenia. Zawsze reagujemy, jak jest jakiś problem, jeśli zdarzy się, że ktoś nie odbierze telefonu to zawsze oddzwaniamy. Po słownictwie jakiego używa osoba komentująca widać, że reprezentuje żenująco niski poziom. Wszystkie Panie jakie zatrudnialiśmy o imieniu Mirosława były bardzo dobrymi opiekunkami i nigdy nie było z nimi problemu, więc może internetowy hejter ujawni swoje imię i nazwisko.

Lol

Wypłaca jak im się chce. Tylko policz sobie dobrze bo (usunięte przez administratora)na wynagrodzeniach :/

Czarna
@Lol

Nie prawda są super firma pracowałam dla nich i znowu będę dla nich pracować wracam nigdy tam nie miała z nimi problemów pani Bożenka jest udzciwa i zawsze reagują z panem Grzegorzem jak coś się dzieje i też mają fajne zlecenie więc przestać pisać takie bzdury o tej firmie

Renata

jeszcze z rok temu była informacja, że firma jest solidna ale potem już nikt nie zdawał relacji odnośnie pracy się teraz zastanawiam czemu. czy w tym roku było mniej wyjazdów niż w ubiegłym? ciekawa jestem czy trafiały się sytuacje gdzie ktoś rezygnował po jakimś czasie ze współpracy. czym to mogłoby być wywołane?

Irena59

Witam,> pracuje w tej firmie od 2012 r. i jestem zadowolona, nie powiem złego słowa na Panią Bożenkę. Informacje są zawsze rzetelne, Pani koordynator Super. Wypłata zawsze na czas, Zawsze ! Atmosfer miła i wszystko można ustalić. Firma godna polecenia i ja ją zawsze polecam. Cieszę się że tak długo pracuje w tej firmie. Pozdrawiam Irena Schupke

Krystyna

Najgorsza firma w Polsce!!! Za komunikatywny język i 3 letnie doświadczenie Pani zaproponowała mi ofertę za 1300 euro. Śmiech na sali. Wyzysk w biały dzień. Radzę unikać tę firmę szerokimi krokami !!!

Maria Hrycyszyn

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą. Pani Bożena zawsze odpowie na wszystkie pytania, dobierze odp.miejsce . Jest szczera i nie koloryzuje jak to robią inne agencje. Jest godna polecenia. Pozdrawiam serdecznie

Mk
@Maria Hrycyszyn

Po dłuższej współpracy z Panią Bożeną szybko zniesz zdanie.

Opiekunka
@Mk

Dokładnie !!! Pani Bożena siedzi tam jakby za karę i próbuje wciskać najgorsze oferty jaki im zostały. Nie polecam

Czy w firmie Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Opiekunka

Nic nie ma. Firma (usunięte przez administratora) bez perspektyw. Płaca grosze i wymagają cudów. Nie polecam. Są dużo lepsze firmy.

Mk

Firma nie godna polecenia. Pani która odbiera telefon jest nie miła i nie komptetna. Brak słów. Wiecznie problemy z kartą Ekuz. Piszą że opieka kordynatora 24 h. Kiedy ich człowiek potrzebuje to nie odbierają telefonia. Żenada

Kacper

Czy osoby z orzeczeniem zatrudniają ?

Zła

Firma mało profesjonalna. Atmosfera nie mila.Mam wrażenie jak by robili to z przymusu. Nie rzetelne informacje o podopiecznych. Szkoda zachodu. Są lepsze firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. - Strzelin

• Jak się pracuje w Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.?

Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Św. Jana 1A lok. 14
    57-100 Strzelin

Jenova Gregros Sp. z o.o. sp.k.