Opinie o Moony Lab A. Skiba P. Mucha Sp.K. w Świdnik

Rozczarowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 215 dni.
Kandydat

Ogłoszenie o rekrutacji ważne było 2 dni, nie odczytali nawet mojej wiadomości, a ogłoszenie nieaktualne. Tak się zastanawiam, czy oferta w ogóle była prawdziwa i czy to nie jest wyłudzanie danych??? Nie polecam pracy w takiej firmie, wolę być bezrobotna.

Anon Nowy wpis

Firma reklamuje się jako przestrzeń dla młodych i kreatywnych osób, oferująca atrakcyjne warunki pracy i godziwą stawkę. Nic bardziej mylnego. Obietnice z rozmowy, zarówno dotyczące pensji, jak i premii od sprzedaży, nie mówiąc już o możliwości awansu, nie pokrywają się z rzeczywistością. Za "atrakcyjnie" niską pensję, po najdłuższym możliwym okresie próbnym, pracownik ma możliwość zajmowania się wszystkim, obowiązkami zarówno swoimi, jak i innych, również pozostałymi po zredukowanych etatach. Oczywiście nie przekłada się to na zarobki, czy zmianę statusu pracownika. Dodatki pieniężne od państwa przysługujące młodemu pracownikowi z racji wieku są rozpatrywane jako dobra wola szefa. O uregulowanie dokumentów trzeba się dopraszać. Ustalenia ustne nie są przestrzegane przez szefostwo. Wytyczne dotyczące praw konsumenckich - zawsze rozpatruj reklamację na korzyść firmy, bez względu na przyczynę. Brak poszanowania klienta, przekłada się na pracowników. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z firmą, jak i osobami nią kierującymi.

Czy wiesz coś na temat pracy w firmie Moony Lab A. Skiba P. Mucha Sp.K. w miejscowości Świdnik? Użytkownicy czekają na Twoją komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Moony Lab A. Skiba P. Mucha Sp.K. - Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Moony Lab A. Skiba P. Mucha Sp.K.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Lotników Polskich 134
    21-040 Świdnik
  • NIP: 7123296591 REGON: 361526604 KRS: 0000558504
Moony Lab A. Skiba P. Mucha Sp.K.