Opinie o Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. w Księżyno kol.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. w Księżyno kol.

Nie wiecie czasem czy poszukiwania ludzi do (usunięte przez administratora) wciąż trwają? I czy z tą samą intensywnością co rok temu? Po prostu już parę lat temu ktoś podkreślał duża rotację a ja ofert nie widzę. Myślałem czy by nie przyjść na produkcję, bo pisali, że praca nie jest nawet taka ciężka.

KTOS Nowy wpis

Jedna gwiazdka to za duzo . Przyjezdzasz do "fermy tranzystorow" wychodzi co ciebie gosc co wyglada jak ten z bajki o fraglesach , najpierw idzie nos za nim on ( pewnie wlasciciel ) bla bla bla on mowi ty sluchasz cos chcesz powiedziec on cie nie slucha bo co go to obchodzi co robiles i gdzie tu ja jestem szef ok . Na koniec rozmowy odeziwemy sie do konca tyg . Czekasz czekasz nic a w ciagu tego czasu mozna bylo sobie poszukac i umowic rozmowy z innymi pracodawcami NIE POLECAM NIE POZDRAWIAM

Renia Nowy wpis

Poszukiwania ludzi do pracy wciąż trwają? Z tą samą intensywnością co rok temu? ciekawią mnie te aspekty, ponieważ już parę lat temu ktoś podkreślał duża rotację. Jakie zmiany w firmie zaszły od tego okresu i jakie są planowane jeszcze do końca tego roku?

Polak

Ciągle się ogłaszają... Dlaczego?

@Polak

A gdzie teraz widzisz ogłoszenie? Na portalach, z których korzystam nie widać. I nawet jeśli to główne pytanie powinno brzmieć... Ile osób tak naprawdę tu zatrudniają? Im więcej tym częściej może pojawić się ogłoszenie?

odpowiedz do polaka Nowy wpis
@Polak

bo może szukają ludzi do pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I DORADZTWA W BRANŻY AUDIO w firmie Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Patryk

Witam. Pracowalem 4 dni na produkcji, nie pracuje już bo praca srednio przypadla mi do gustu. Jest nudna, ciągle w jedym miejscu i trzeba mieć sprawne rączki, ale ogolnie nie jest to nic trudnego dla kogoś kto chce pracować w takiej pracy, jak komuś odpowiada to polecam. Prawdą jest że przyuczenie tygodniowe odbywa sie bez umowy, ale rozumiem to bo wiekszosci osob praca nie odpowiada wiec byloby wiecej zamieszania niz pozytku. Na start otrzymujecie tam 2300 netto, po trzech miesiącach mialobyć 2600. Podobno tez jest jakas premia (200-300) zl miesięcznie. Praca od poniedziałku do piątku, jak ktos chce dorobić i coś umie to może zostawać po godzinach, soboty tez są mozliwe dla chcącego. Nadgodziny tak jak ktoś wyżej pisał płatne 50%. Za 4 dni po 8h dostalem wynagrodzenie na reke w wysokosci 430 zl co daje jakies 13.5 zl/h. Atmosfera na produkcji dobra, ludzie przyjazni i pomocni. Polecam szukącym takiej pracy, gdzie stoi sie w jednym miejscu i pracuję rękami. Teraz jest nowy budynek, nowe maszyny, szatnie i jadalnie więc jest na czym pracować. Polecam bo nie jest wcale tak zle jak piszą poprzednicy. Jest dobrze

Edyta
@Patryk

Jeśli dobrze rozumiem, to odszedłeś, bo praca w Toroidy była dla Ciebie zbyt monotonna. A powiedz, trzeba ciągle pracować na jednym dziale? Czy można popróbować pracy na innych?

Pati
@Patryk

Masakra ale koloryzujesz:] No i dobrze pewnie zapłacili:]

@Edyta

Tego nie wiem, mnie przydzielili do konkretnego stanowiska i tak pracowałem przez te 4 dni. Podobno miałem byc na innym stanowisku ale wyszło jak wyszło. Tak odszedłem bo było zbyt monotonnie. I nic nie koloryzuje, polecam sprobować. Wszystko co napisałem to prawda. Chyba że chodzi Ci o ludzi, to nie wiem. Dla mnie wydawali sie być ok, ale tak jak mowie bylem tylko 4 dni więc nie zdązylem ich dobrze poznać.

Maniek
@Pati

dokładnie,skarbówka i inspekcja pracy powinna zainteresować się tą firmą

@Patryk

13,5 na rękę??? Z tyle to nawet białoruś już nie pracuje!

@adam

HaHa Dlatego nie ma tam Białorisunów tylko Polacy, Tylko dlaczego się na to godzą?!!!!

Misiek
@Patryk

Przy takiej ilości negatywnych opinii firma sama musi dopisać sobie opinię w samych superlatywach.

przegladamopinie
@adam

pan adam to i zapyta i sam sobie odpowie xd zapomnial sie pan inaczej podpisac xd

Czy Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. zapewnia kartę multisportu?

janko

Chyba zartjesz :))))) Ale mozesz trenować biego po parkingu!

Obecnie oferowany jest bezpłatny pakiet medyczny od pracodawcy. Pewnie jeśli zebrałoby się sporo osób i wyraziłyby chęć to nie byłoby problemu z multisportem.

Emilia
@pracownik

Zawsze to coś, fajny dodatek. A ile w ogóle w firmie pracuje osób mniej więcej?

Marcin i Karol

Obgadywanie nękanie naśmiewanie się z innych pracowników. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Pomimo zapewnień, z UP nie wyrejestrowali. Szkoli pseudo dandys,za to odpłatnie. Układy, układziki na porządku dziennym. Obgadywanie i wyśmiewanie także, dotyczy kierownika i przydupasa po PB. Jeżeli lubicie monotonię i wazeliniarstwo. Z czystym sumieniem polecam.

grubyBenek

Niestety wszystkie negatywne komentarze powyżej to sama prawda. Pracowałem w tej firmie 3msc i wystarczyło to by dostrzec jej wady. Dopóki nie podpadniesz dwóm kierownikom (dodając tu, że jeden z nich nie ma żadnych kwalifikacji na te stanowisko oraz pracownik nie podpada z powodu złej wykonanej pracy ale z widzimisię któregoś z kierowników) wszystko wydaje się być w miarę akceptowalne. Później następuję szkalowanie, obgadywanie i nierówne traktowanie pracownika, który z czasem jest zmuszony do rezygnacji z pracy. Nie polecam pracy w tym miejscu, chyba że jesteście znajomym kogoś "wyżej" z firmy :)

Pracowałem w firmie ponad 2 lata, na dziale produkcji. To co pisze człowiek o nicku " oczywiście " to jakieś bzdury wyssane z palca. Nigdy nie spotkałem się żeby kogokolwiek wyśmiewano. Kierownicy byli zawsze chętni do pomocy, wytłumaczyli co potrzeba. Właściciele firmy także bardzo serdeczni dla pracowników z "ludzkim" podejściem. Wypłata zawsze na czas. Przez te 2 lata nigdy nie zdarzyło się,żeby było spóźnienie. Mało tego, praca od poniedziałku do piątku bez pracujących weekendów to ewenement. Należy to docenić. Wyraziłem swoją opinię, będę wspominał pracę bardzo miło. Gdybym nie musiał wrócić do rodzinnego miasta żeby pomagać schorowanym rodzicom, gwarantuję,że nadal bym pracował w Toroidy.pl

Roco loco

HAHAHA - serdeczni ???? Ja nawet nie oczekuję serdeczności. Wystarczy że będa się zachowywac jak ludzie w stosunku do pracowników a nie jak "Paniska"!

oczywiście

Co się dzieje? Już mówię. Pracowałem pół roku. Płace niskie, duża rotacja, czyli standard. Nadgodziny płatne 50%, wszystkie, czyli niezgodnie z Kodeksem Pracy. Kiedy skarbówka zajmie się takimi firmami? Po trzech miesiącach, nie oczekuj podwyżki, chyba że będziesz wchodził kierownikom, wiadomo gdzie. Kierownicy, jest ich dwóch, to starzy pracownicy, którzy wiedzą, że nigdzie indziej nie znaleźliby pracy. Ciągle narzekają, że mało zarabiają i lada moment odejdą, ale jak się podpiją, to w sumie są zadowoleni, bo "nic nie muszą robić". Umawiają się by kogoś ośmieszać, czy donieść szefowi niestworzone rzeczy. Jak oni się śmieją z kogoś to jest super, ale jak Ty będziesz miał czelność odbić piłeczkę, to pójdą do jednego pokoju i będą już obgadywać. Białorusin pracował 2 tygodnie, zachorował, to go zwolnili i powiedzieli, że jak wyzdrowieje, to może wracać. Śmiech na sali. W kuluarach wyśmiewają klientów, dziwią się jak mogą tyle płacić za tak niskie jakościowo transformatory. Nie idźcie tam, niech pada ten (usunięte przez administratora).

Obserwator
@oczywiście

Dokładnie...A w ogłoszeniu piszą że płatne przyuczenie czyli bez umowy,na czarno to jest skandal. Patrzą żeby nie odprowadzić składek to tylko skarbówke i pip naslac. Co za wyzysk!

Roko loko
@oczywiście

Na ile zam własciceli (a trochę znam) to wcale mnie nie dziwi takie zachowanie. To ich standard właśnie. Czasem się zastanawiam jak można byc takiem człowiekiem w stosunku do innych.

Witam. Chciałabym zatrudnić sie w tej firmie. Czy jest warto? A jest możliwość zatrudnienia na inny dział niz produkcja?

Ciekawski

Pracuję w firmie już kilka lat. Fajni ludzie, wypłata zawsze na czas.

Pytanko:D
@Ciekawski

Tylko tyle?????? :D

Wiecie czy w Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. szukają chętnych na staż?

adam

Tak, ale musisz zapłacić za przyuczenie :))))))

Były

Zgadadzam się z przedmówcami. Praca tam to porażka - czyli standard w małych polskich prowincjonalnych firemkach. Podejście do pracownika takie samo jak do klienta -jak ci się nie podoba (usunięte przez administratora) Procowałem ponad rok i teraz widze jaki to był rok stracony. Z daleka omijać.

Patryk

Aha i ta kwota 2300 lub 2600 jest to kwota stała ktora wpływa na konto co miesiąc. Wszystko co zarobicie w postaci nadgodzin lub premie otrzymujecie do ręki. I tak jak mowiłem nowe budynki, więc zmienił sie też adres. Prosze administratora o zmiane. Aktualny adres to - Kolonia Koplany 1E 16-061

Zostaw merytoryczną opinię o Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. - Księżyno kol.

• Jak się pracuje w Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K.
  • Mazowiecka 20
    16-001 Księżyno kol.
  • NIP: 9662097351 REGON: 361410043 KRS: 0000556256

Toroidy.Pl Transformatory L. Lachowski Sp.K.