Prografix

Dębica

Opinie o Prografix

art_flag

Obiecali mi gruszki na wierzbie, 13 zł za operowanie drukarką a dostałem 10 zł za lakierowanie opon mózgowych kierownikowi. Nie dam się poniewierać i walcze o swoje, precz z demokracją.

ciekawy

a jak tam wygladaja wynagrodzenia dla pracownikow tymczasowych? dalej praca za 6 zl brutto czy obowiazuje minimalna krajowa 13 zl brutto? Czy moze akord?

xxx
@ciekawy 18.08.2017, 12:11

akord

blacQ

Firma godna pożałowania nic dodać nic ująć Pozdrawiam!

nene
użytkownik zarejestrowany

Nie powiedziałbym, że forma zatrudnienia jest najważniejsza, bo zarobki i inne świadczenia też się liczą. Tak jak i to, że są szkolenia, a w Prografix szkoleń jest sporo.

Kinga Maduzia

Piszecie brednie idi...ci

ted

Pracowałem w Prografix kilka lat zanim się zwolniłem. Pierwsza umowa to umowa zlecenie, potem najniżesz krajowa. Z 3 lata zajęło mi osiągnięcie średniej krajowej płacy, na koniec zarabiałem prawie dwukrotnie więcej. Kiedy zaczynałem tam pracę, firma działała trochę jak "startup". Był chaos, przygody, trochę nerwów, praca dla wielkich marek. Kiedy trzeba było robiło się nadgodziny, ale w pracy był luz i fajny klimat. Ile można zarobić w Prografix? Jeśli nic nie umiesz i zatrudniasz się by wykonywać prace ręczne, to możesz liczyć co najwyżej na umowę zlecenie i niskie zarobki. Jeśli będziesz pełnił funkcje pomocnicze, to dostaniesz co najwyżej średnią płacę w regionie (która jest niższa niż średnia krajowa). Jako operator maszyny lub specjalista od technologii, informatyk czy handlowiec, możesz zarobić więcej niż średnia krajowa, ale bez szału. Chcesz lepiej zarabiać, to proponuj rozwiązania problemów lub optymalizacje procesów swojemu kierownikowi lub nawet właścicielowi/prezesowi. Zgłaszaj chęć szkoleń, nie mów, że czegoś nie zrobisz bo nie umiesz, tylko że chętnie się nowej rzeczy nauczysz, bądź pomocny dla innych, by wszyscy wiedzieli, że jesteś potrzebny. Nawet jeśli tu nie będziesz wystarczająco dobrze zarabiał, to zyskasz atuty w przyszłych rozmowach o pracę.

pikpok

witam. chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają warunki płacowe w firmie prografix? czy wszyscy tutaj na umowe o prace maja najnizsza krajowa? czy sa jakies dodatki za soboty i nadgodziny?

obiektywny

Jeśli chodzi o zarobki w prografixie to w zależności od stanowiska ale z reguły na początek marna umowa zlecenie za grosze a później najniższa krajowa. Pod stołem to nic nie dostaniecie. Czy firma godna polecenia? Jak każda inna ma swoje plusy i minusy.

rakoczy
użytkownik zarejestrowany

Prografix działa obecnie w ramach programu „Wzrost konkurencyjności Spółki Prografix Sp. z o.o. na arenie międzynarodowej w wyniku wprowadzenia innowacji produktowej na poziomie światowym” i w związku z tym na swojej stronie ma kilkanaście nowych ofert pracy które tylko czekają na chetne do pracy osoby

na na

Witam :) co powiecie o firmie Prografix ? jestem studentką i obecnie pilnie poszukuję pracy, zastanawiam się własnie nad tą firmą. Jakie są zarobki dla początkujących ?

pionier

Człowieku co Ty wypisujesz. Swoim wpisem sugerujesz , że w tej firmie załatwia się coś pod stołem. Wiesz , że to nie jest prawdą ale tak formułujesz swoją wypowiedź jakby to było prawdą.Zakrawa mi to na prowokację albo nawet na pomówienie.Czy znasz konsekwencję takiej fałszywej i oczerniającej informacji??? Prografix to poważna firma a Ty lepiej przypatrz się sobie i pomyśl czy dobrze "zarządzasz"samym sobą?A tak na marginesie:ciekawe czy gdybyś u siebie zatrudnił tylko jedną panią do sprzątania Twojego domu płacił byś jej uczciwie i oczywiście na umowie na czas nieokreślony?

niedoszły pracownik

Nie wiem czy ciężko dostać pracę czy łatwo. Ja ubiegałem się o stanowisko kierownicze. Jeżeli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne to trzeba być sobą a nie ściemniać bo wcześniej czy później praca zweryfikuje rozmowę kwalifikacyjną. Po dwóch rozmowach z prezesem zostałem zaproszony jeszcze raz na rozmowę ale już z szefem produkcji i można powiedzieć że kwestia finansowa odebrała mi szansę na prace w tej firmie. Moje wymagania nie były małe. Jak dla mnie wiązało się to z przeprowadzką i nie mogłem sobie pozwolić na otrzymywanie pensji mniejszej niż wtedy miałem.

?

obiektywny - 2013-07-22 20:06:36 Wizzard ty to chyba jesteś kierownikiem Prografixu skoro uważasz tą firmę za tak idealną. Obiektywnie mówiąc zarobki mizerne, kierownik katastrofalny, myśli że jest najmądrzejszy i uważa się za Bóg wie kogo. Swoją drogą zaliczył już kilka wpadek to może go (usunięte przez administratora):) Co do szkoleń i wyjazdów to jakiś żart. Premie i bonusy to marzenie każdego pracownika ale nie tutaj. Ja szukam innej pracy i mam nadzieję szybko znaleźć. Nie polecamPrografix to firma dla ludzi zaangażowanych. Jak czekasz aż Cię ktoś wyśle na szkolenie, lub/i podchodzisz do pracy aby tylko zrobić swoje to faktycznie nie jest firma dla Ciebie. Z pensjami nie ma szału ale można do czegoś sensownego dojść. Jestem byłym pracownikiem i nie żałuję ani jednego dnia bo sporo się tu nauczyłem

niedoszły pracownik

Nie miałem przyjemności pracować, ale miałem przyjemność rozmawiać z prezesem i muszę powiedzieć, że jest osobą na wysokim poziomie. Po rozmowie o pracę w siedzibie firmy, spotkałem też go na z prezentacji maszyn na Słowacji. Po rozmowach myślę, że jest osobą ludzką, a nie chcącą wykorzystać ludzi. Firma widać, że się rozwija i to powinno być motywujące dla obecnych i przyszłych pracowników. Jedną jak i drugą rozmowę będę wspominał bardzo pozytywnie chociaż nie zostałem zatrudniony.

obiektywny

na start to w zależności od stanowiska najprawdopodobniej dostaniesz najniższą krajową, lub co bardziej prawdopodobne kilka umów na zlecenie

ARTURION

Witam Pana, właśnie szkoliłem tą firmę i chciałbym podzielić się opinią Ponieważ jako trener reprezentuję metodykę pracy znaną w wielu krajach świata oraz posiadam uprawnienia master mogę jedynie potwierdzić, że poziom naszych szkoleń został oceniony bardzo wysoko przez pracowników i Prezesów wielu znanych firm, naczelników i Prezydentów miast i wielu innych osób. Czyli jeśli chodzi o aspekt szkoleń, to z mojej strony oceniam pozytywnie. Natomiast jeśli tak bardzo krytykujemy daną firmę, to powinien Pan/Pani podać swoje imię i nazwisko, aby ostrzec innych pracodawców przed samym sobą. Polecam stworzenie sobie własnego miejsca pracy, następnie zatrudnienie pracowników takich, jak Pan/Pani i przejęcie za nich odpowiedzialności! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

obiektywny

Wizzard ty to chyba jesteś kierownikiem Prografixu skoro uważasz tą firmę za tak idealną. Obiektywnie mówiąc zarobki mizerne, kierownik katastrofalny, myśli że jest najmądrzejszy i uważa się za Bóg wie kogo. Swoją drogą zaliczył już kilka wpadek to może go (usunięte przez administratora) :) Co do szkoleń i wyjazdów to jakiś żart. Premie i bonusy to marzenie każdego pracownika ale nie tutaj. Ja szukam innej pracy i mam nadzieję szybko znaleźć. Nie polecam

wizzard

Firma świetna aby zacząć rozwój. Duże i szerokie możliwości, inwestują w aktywnych i samodzielnych pracowników (szkolenia, targi, etc...). Ludzie super, atmosfera bardzo fajna. Jedyny minus to faktycznie zarobki - choć na tle innych firm w okolicy nie jest źle. Zależy co się umie i co się wnosi do rozwoju firmy. Jeśli chodzi o terminowość to wypłaty zawsze są na czas. Jeszcze i wciąż pracownik Pgfx :)

Marek P

to tak pracowałem w tej firmie bardzo długo w sumie nie żałuje ani dnia atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista ludzie też pzdro dla wszystkich :) jedyny minus to zarobki nie adekwatne do doświatczenia i umiejętności

Anonim

Byłem na rozmowie o pracę jako człowiek z doświadczeniem, wiedzą popartą kilkuletnią praktyką w większekj firmie. Wymagania bardzo wygórowane a płaca jaka została mi zaproponowana - godna pożałownia.

Anna

Świetne warunki i pełny profesjonalizm ekipy!

Racja...(usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla pracownika, nie mówiąc o tym, że nie traktuje się tam ludzi poważnie... Istne przedszkole... każdy robi co chce, żadnego składu ani ładu w organizacji pracy.. przyjdzie jedna osoba każe robić coś, a za chwile przychodzi druga i każe robić coś innego. Jeden ważniejszy od drugiego... nie mówiąc o tym, że niektórzy ludzie to chyba mają władzę większą niż sam prezes (właściciel firmy) Podsumowując nie polecam tam pracy....

Kaśka

Dla mnie Prografix to rewelacyjna firma. System zmianowy plus całkiem dobre zarobki przemawiają na plus. Pracowałabym tam dłużej, gdyby nie fakt, że zaczęłam studia. Może jak mi się uda powrócę do tej pracy na tegoroczne wakacje.

Zostaw opinię o Prografix - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prografix