Opinie o Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k. w Biernatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k. w Biernatki

Angielski dla ciebie i osoby towarzyszącej, brzmi nieźle. Po jakim czasie można faktycznie skorzystać z tego benefitu? Chodzi o ofertę pracy dla Młodszego operatora produkcji. Pozytywne opinie co do atmosfery i samej pracy posypały się na forum, też podeślę swoje CV. Powiedzcie jeszcze jakie zarobki, piszecie, że dobre ale widełki by się przydały :)

Mery Nowy wpis

Bardzo dobra praca, pracuję ponad rok.Bardzo dobry stosunek do Ukraińców.

Tetiana Nowy wpis

Nowe szefostwo, duzo nowych i nowoczesnych maszyn, mila atmosfera. Pracuje na tym zakladzie 3lata,dobrze zarabiam. Polecam.

Anastasiia Nowy wpis

Pracuję od trzech miesięcy, bardzo zgrany zespół. Porządek i czystość wszędzie. Nowe maszyny, nie ciężko pracujący zakład, jest dobry. Kierownictwo rozumie pracowników.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Vad 666

Pracuję na tym zakładzie prawie 2 lata. Wszystko mi pasuje. Nowe kierownictwo zachowują się z szacunkiem. Dobrze zarabiam. Polecam :)

Seba

Ogólnie stra firma sznura z nowym wkładem innej firmy. Pracownicy mało ułożenie alkohol itp. Praca bez umowy oraz zatrudnianie z wyrokami. Źle wróży.

Można sobie pozwolić na luksus
@Seba

Kompletny bełkot. Zadzwoń do inspekcji pracy.

@Seba

Dramat! Opinia bez pokrycia

519730786

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, udzielę informacji.

akki56
@519730786

Jesteśmy małą mleczarnią z południa Polski i produkujemy mozzarellę. Dostaliśmy od nich zapytanie ofertowe oraz propozycję współpracy i po Pana wpisie zastanawiam się czy warto zaczynać z nimi tą współpracę. Będę wdzięczna za więcej informacji. Pozdrawiam

arte
@akki56

jeśli nie spróbujecie to bedziecie wiedzieć:) jest to nowa firma kompletnie nie związana ze Sznurą tylko z nowym podmiotem który jest na rynku 15 lat- a jakim to proszę się samemu dowiedzieć.

Wystarczy zadzwonić
@akki56

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszamy do kontaktu pod wskazanym w Google numerem telefonu.

@519730786

Skoro tak jest to proszę o kontakt z właścicielami! Proszę nie oczerniać osób tam pracujących którzy nie mają nic wspólnego z dawna firma! Proszę sprawdzi KRS

Witam. Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś na temat tego, jak wyglądają warunki pracy w firmie Fresh Slaw. Szukam informacji w tym zakresie i zaczynam mieć głęboką nadzieję, że właśnie dzięki temu wątkowi czegoś się dowiem. Może na dobry początek ktoś zechce napisać, czy od pierwszego dnia pracy oferowana jest pełna umowa o pracę?

@Marcin

Tak, od razu jest umowa o prace

Krystian

Jest to stara firma Sznura, niestety mentalność pozostała i w ten sposób ta firma funkcjonuje. Właścicielem można powiedzieć jest SmakMak.

mc
@Krystian

Raczej jak zwykle się mylisz. W pierwszym zdaniu.

@Krystian

Obecnie jedynym właścicielem jest Smakmak, firma nie ma nic wspólnego ze Sznurami

Rencista

Mam pytanie czy jest możliwość zatrudnienia się na portierni mam stopień niepełnosprawności umiarkowany lat, 40 proszę o info

Adhocen
@Rencista

Najlepiej zadzwoń do firmy i zapytaj.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.?

Rekruter

1. odpowiadasz na ogłoszenie - pamiętaj o podaniu danych kontaktowych i czytelnej informacji co potrafisz, pisz konkretnie, bo nie ma czasu na domysły, 2. gdy już zostajesz zaproszona/y na spotkanie - masz okazję przedstawić się ludziom, z którymi przyjdzie tobie pracować, bo zwykle rozmawiasz z trzema osobami i to właśnie oni zdecydują, 3. po akceptacji twojej oferty możesz rozpocząć okres próbny - zwykle krótki, Jeżeli działasz jak profesjonalista/ka i masz w sobie taką moc, aby wykorzystać szansę i wykazać się kwalifikacjami, które deklarujesz to super. Dodatkowo, jeżeli jesteś zorientowana/y na pracę w mocnym młodym teamie i stwierdzimy, że czujesz nasz model biznesu oraz kulturę organizacji, to: 4. dostajesz umowę o pracę

Stivi

Czy ta firma to stara firma surowki sznura? Jak wyglada u nich praca atmosfera i zarobki?

Myszka Miki
@Stivi

Sznura już umarła jakiś czas temu. Nikt ze starego Sznura już nie pracuje. I widać że jest inny poziom pracy. Ostatnio były nawet jakieś kontrole państwowe i widać że jest ok. Z kasą nie najgorzej. Jak chcesz pracować to spokojnie zarobisz. Robota ciężka. (usunięte przez administratora) Szacunek dla ludzi jest nie to co u tego Sznura. Szukają ludzi z tego co widać.

wolny

krótko mówiąc Janusz Biznes, taki sam jak firma która ich przejęła. powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k. - Biernatki

• Jak się pracuje w Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.?

Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.
  • Główna 62
    62-035 Biernatki

Fresh Slaw Sp. z o.o. sp.k.