Opinie o Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska w Radom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie wartości są cenione w Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska?

Kacper Nowy wpis

Czy to duża firma ? Ile macie osób ?

Krzysiek Nowy wpis

A jak opiekują się pracownikami za granicą? Czy zawsze można na nich liczyć, słyszałem, że są bardzo dobrzy.

Mariola Nowy wpis
@Krzysiek

Witam Panie Krzysztofie jeśli chodzi o pomoc koordynatorów ze strony agencji to super działa interesują się opiekunkunami zawsze Ktoś dobiera tel nawet w nocy to jesli coś się dzieje na zleceniu to śmiało można do nich zadzwonić mają wspaniałe podejście do ludzi w żadnej jeszcze agencji nie spotkałam się z tym aby Ktoś w nocy tel odebrał a tu super jest pomoc po ludzku podchodzą do człowieka nie tak jak inne agencje wysyłają i pocałuj potem psa w ogon TA AGENCJA TO REWELACJA Jak dla mnie pozdrawiam

Justyna

Jakieś wskazówki żeby skontaktować się z agencją?

marlena
@Justyna

Ja przez stronę się zgłosiłam www tam jest kontakt albo osobiście nie raz telefony się urywają ciężko się dodzwonić .

@Justyna

Zadzwonisz I Ci pomogą powiedzą co i jak polecam Pani Justyno pozdrawiam serdecznie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska.
Mariola

Pracowalam zPolin Care 3 miesiące zlecenie konkretne stawki bardzo dobre jak dla mnie miła obsluga pieniądze na czas oferta sprawdzana kordynator pomaga w przygotowaniach do nauki języka 8 wyjazdu Super polecam Z nimi wyjechać pozdrawiam Mile Panie i Panów opiekunów buźka

Mariola

Witam dobra agencja uczciwa polecam

gość

Zgłosiłam się do nich przez stronę internetową ale nie znam niemieckiego, dostałam bezpłatny egzemplarza do nauki uczę się niemieckiego zależy mi bardzo na pracy wszędzie wymagają język niemiecki i doświadczenie .

Magdalena

Pochodzę z Katowic gdzie do tej pory pracowałam na kasie . Zadzwoniłam do nich ze słabym niemieckim i mam wyjazd 7 lipca jadę na próbę do spokojnej babci na 6 tygodni. Żałuje że wcześniej nie pracowałam w opiece od pracy na kasie mam problemy z kręgosłupem . Tu w Polsce nie ma szans na godziwa pracę z programem rządowym 500 zł stać człowieka tylko na jedno dziecko i to jest bulwersujące jak kobieta ma mieć 4 dzieci gdy zarabia 1500 i nawet na jedno ja nie stać . Pieniądze to nie wszystko ale bez nich nie ma nic.

Gogol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

jolka
@Gogol

ta firma rekrutuje do pracy sama dzwoniłam działają szybko maja renomę nie powiem że nie stawki kultura osobista kontakt też jest na plus że nie ma zbędnej biurokracji maja sporo ofert nie wszystkie są na facebooku trzeba dzwonić i pytać

Agata

Ja na sierpien szykuje sie do pracy polinker jest dobrym pracodawca daje szanse wszystkim takie same rowna i porzadna agencja pracy. Nie znalam jezyka to dostalam bezplatne materialy i szanse pracy z moim wiekiem.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy agencja ma prace dla kobiet?

Marta50
@Zainteresowana

Ja chciałam z nimi pracować ale mieli dla mnie jedna ofertę i rodzina mnie nie wybrała tylko kogoś innego szkoda bo chciałam wyjechać i dziwie się bo znam niemiecki to mi powiedzieli ze rodzina ma tez inne agencje do wyboru i nie zawsze wybierają z danej agencji żałuje bo muszę zostać tu w Polsce a o wyjeździe myślę ponownie dopiero w sierpniu. Agencja nie wiem jaka jest chciałam z nimi pierwszy raz wyjechać raczej w takich agencjach pracę mają . Ja jestem z Krosna u mnie pracy nie ma .

Marta50
@Zainteresowana

pracujesz z nimi z polin karem ? Jaką masz stawkę na zleceniu? mój prywatny emeil martan50@o2.pl

ANNA

zarobki są u nich na duży plus dobrze płacą moja koeżanka tez z nimi chce jechać przeniosła się 1300 e z podstawowym jezykiem wcześniej miła sztele do bani i firmę tu jest konkretnie i to mi się podoba .

ewa

agencje można śmiało polecić jak dla mnie najlepsza

gość

ogółem jedna z lepszych agencji nie wyzyskują to fakt

krysia

zmeniłam agencje na polin care i jestem happy lepiej zarabiam jestem ubezpieczona za takie pieniądze warto pracować agencja pomocna!

renia

firma godna polecenia

Magda

jak dla mnie fajna agencja mają dobre oferty i kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska - Radom

Polin Care24 Agnieszka Wiśniewska