Opinie o MPL Techma Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MPL Techma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MPL Techma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPL Techma Sp. z o.o. w Gdynia

Maly

Spawacie tigiem w tej firmie ?? Pozdrawiam

Tig

Dzień dobry, Czy w tej firmie pracują spawacze Tig? Pozdrawiam

Witam. Czy jakas dobra dusza powie mi czy w firmie uzywane sa maszyny Cnc tokarki lub frezarki? Dzieki

Hmm
@Nowy

Są frezarki CNC

Pozdro :)

Pracowałem w MPL Techma niecały rok. Życie skierowało mnie w inny rejon Polski i tylko dlatego pożegnałem się z tą firmą. Trochę żal było żegnać się z poznanymi tam ludźmi, którzy są naprawdę super. Przy okazji gorąco pozdrawiam :) Pracowało mi się dobrze, atmosfera była całkiem niezła. Najlepsze w tej pracy były ciekawe zadania. Tam nikt nie boi się nowoczesnych technologii, wręcz przeciwnie maszyny posiadają bardzo nowoczesne sterowanie, robot praktycznie na każdej maszynie. Jeśli chodzi o możliwość rozwoju to jest to idealna firma.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MPL Techma Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Elektronik? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kordian

Wiecie czy jest możliwa aktualnie rekrutacja w firmie? Jakieś informacje byłyby pomocne.

Irek

Firma działa od 2003 roku, świadczy kompleksowa obsługę swoich klientów mają referencje za wykonane usługi, polecam!

Feliks

Idealnie nigdzie nie będzie ale ważne żeby pracować nad poprawą!!

Zadowolony pracownik.

Witam.Strasznie pusto z opiniami tutaj, to raczej dobry znak dla nowego pracownika. Może co nieco opiszę w pkt. pracę w owej firmie. Pozytywne cechy firmy: 1. Praca w przyjemnej atmosferze ( jest to wyjątek w mojej karierze zawodowej) i naprawdę jestem zaskoczony podejściem firmy do pracownika. 2. Zarobki (zawsze mogłoby być lepsze), ale nie jest źle tym bardziej, że jest to praca na etat. 3. Firma nie żyłuje na narzędziach, jeśli jest coś Tobie potrzebne do pracy wystarczy zamówić i będzie. 4. Praca jednozmianowa co jest dla mnie mega atutem. 5. Nie ma poganiania, praca ma być dokładnie wykonana, a nie jak wielu firmach szybko i jeszcze szybciej co skutkuje słabą jakością wykonywanej pracy, bo liczy się ilość nie jakość. Czasami zdarza się, że trzeba coś zrobić szybko, ale to nie jest reguła. Negatywne cechy firmy: 1. Czasami widoczny brak organizacji pracy, ale firma sie rozwija i wierzę, że i z tym sobie z czasem poradzi. 2. Najbardziej doskwierają mi w firmie okresy w których jest całkowity brak pracy i człowiek przysłowiowo uderza młotkiem w stół, żeby czymkolwiek się zająć. Doskwiera mi to z powodu rozleniwiania się, gdzie potem trudno wbić się w rytm kiedy tej pracy trochę się rzuci na barki Podkreślam, że to co napisałem w pkt. jest moją subiektywną opinią i nie wypowiadam się za ogół, jednak po kilkunastu lat pracy w różnych firmach mogę z ręką na sercu polecić tą firmę dla ludzi którzy mają dość stresu w swojej pracy. Tu stresu nie uświadczysz, a jak jest to jest tak znikomy, że aż niezauważalny :)

Edyta

@wojtek, udało się Tobie zdobyć informacje na temat warunków pracy w firmie MPL Techma? A może już zaaplikowałeś do niej i możesz podzielić się z nami swoim pierwszym doświadczeniem związanym z pracą u tego pracodawcy? Zapraszam osoby zatrudnione w firmie MPL Techma do dyskusji o tym pracodawcy.

wojtek

Dzien dobry .Mam pytanie jak sie pracuje w tej firmie bo chce tam pracowac czy ktos moze mi udzielic odpowiedzi.Dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o MPL Techma Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MPL Techma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPL Techma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

MPL Techma Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja Zwycięstwa 96 lok. 98
    81-451 Gdynia