Opinie o K&M Grupa Sp. z o.o. w Gruszczyn k.swarzędza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie K&M Grupa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K&M Grupa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&M Grupa Sp. z o.o. w Gruszczyn k.swarzędza

W necie natrafiłem na wygasłą już dawno ofertę pracy na produkcję. Wie ktoś czy aktualnie wymagają doświadczenia? Te kilka lat temu było mile widziane a ja niestety na produkcji nie pracowałem. Ktoś pisał, że na magazynie atmosfera jest średnia a jak z produkcją? Zgrana ekipa?

Marek Nowy wpis

Na produkcję to każdy może tam być tylko chęci,byle był szybki i nie ściemniał i kiwał głową zawsze na tak,

@Marek

Kobiety też przyjmują? Bo ja byłabym chętna, o ile nie ma jakiegoś ciężkiego dźwigania. Bo tak to trochę problem przy mojej posturze... co tam ogółem się robi, tak w przybliżeniu?

Marco Nowy wpis

Tam robią worki i uchwyty worków do wszystkich odkurzaczy,ciężko nie jest ale monotonnie

Szary

Ogólnie wlasciciele bardzo mili prezes jak i prezesowa normalnie ludzie. Co jedynie można byś się przyczepić do kierownika magazynu stosuje mobbing i krzyczy na pracowników słabo to wygląda i donosi co kolwoek się zrobi widać że chce błyszczeć w firmie.

Barbara
@Szary

Czemu kierownik magazynu krzyczy, jakieś konkretne powody czy po prostu taki jest?

@Barbara

Taki ma charakter, po prostu nie szanuje ludzi nigdy nie poznałem tak podłego człowieka,nie które dziewczyny są tak zastraszone,że nic nie mówia.

@Szary

No dobra... Ale inni tacy jak Ty np., to widzą, więc gdzie jest jakaś stosowna reakcja na to?

@Beata

Wszytko jest zamiecione pod dywan,jak coś nie pasuje tej dziwnej Pani z magazynu zaraz obsmaruje cie u szefa i jest do widzenia.Najgorsze jest to, że szef jest przemiłym człowiekiem a tak wierzy tym osoba.

Honorata
@Szary

Ale co to znaczy "i jest do widzenia", tzn zwolnienie? Co może np nie pasować i być takim powodem? No i rozumiem że to szef ostatecznie podejmuje decyzję o zwolnieniu, to skoro tak to nie rozmawia wcześniej z pracownikiem tylko się opiera na zdaniu "tej dziwnej Pani"?

@Honorata

Dokładnie wkoncu tyke lat pracują wiec czemu mialby im nie ufać nawet jak coś jest nie tak to i tak mają rację . Wkoncu doświadczenie i lata pracy co tam ludzie inni.

@@

Praca fajna, ale atmosfera daleka od rodzinnej. Pani z działu logistyki to osoba, której należy się mocno przypatrzeć bo jej zachowanie podchodzi pod mobbing. Jest opryskliwa, chamska, obrabia d...pe nawet "najlepszym" koleżankom. Wszyscy się jej boją. Uwielbia zaznaczać iż tylko ona wie wszystko najlepiej a inni się zawsze mylą. Nie da się tak pracować. Nie polecam

M. P
@@@

Pracowałam w tej firmie i opinia ta jest daleka od prawdy... Chyba Pani nie dała sobie rady. Atmosfera wspaniała . Pracodawcy wspaniali ludzie, reszta załogi również. Pani z logistyki to bardzo kompetentna osoba.

##
@@@

Bardzo fajne miejsce, super praca, mili ludzie ,

@@@

Potwierdzam z ta pania z magazynu jest coś nie tak to już widać w dalszej pracy,jest strasznie roszczeniowa i nieomylna nie znosi sprzeciwu tak jakby zjadła wszystkie rozumy świata, zakładam,że miała trudne życie.

@Sonia

No dobra, ale nawet jeśli to po co zagłębiać się w jej życie prywatne? Nie wiem na ile opisane zachowanie u niej jest zgodne z prawdą, ale widzę, że pracujesz aktualnie, więc raczej aż tak to Ci nie wadzi?

Milena
@@@

Potwierdzam z tą kobietą jest coś nie tak. (usunięte przez administratora) to jej drugie imię.

@Beata

A co zrobić teraz z pracą ciężko. Ale ogólnie natura starej nauczycielki ze szkoły i w dodatku strasznie falszywa normalnie z tobą gada a potem doniesie z nic dobrego.

@Sonia

No w sumie racja, to dla bezpieczeństwa pewnie lepiej się izolować. Tutaj to nawet chyba nie byłoby do kogo pójść z takim problemem?

Małgorzata

Hej, pisał ktoś, że dobrze jest pójść z CV do biura, gdy szuka się tu pracy, czyli jest czasami tak, że jest tu wakat na jakimś stanowisku, ale nie ma dodanego ogłoszenia np. w Internecie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K&M Grupa Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rocy

Jakie są zarobki i socjal można liczyczyn na 4 tys do reki oczywiście bez nadgidzin?

Maria

Po tych Waszych wpisach wnioskuję że atmosfera jest świetna, wręcz rodzinna. Zazdroszczę, bo sama chciałabym pracować w takich warunkach. A jak wygląda kwestia zarobków i umowy? O tym jakoś dziwnie nie napisaliście, a to przecież najważniejsze.

Witam, czy przyjmują do pracy na stanowisko magazynier? Słyszałam, że mają zapotrzebowanie ale nigdzie nie widzę oferty pracy. Pozdrawiam

Ewelina
@Kasia

Też szukam informacji o tym, czy K&M Grupa obecnie rekrutuje. Byłoby świetnie, gdyby ktoś napisał coś na ten temat. A powiedz, jakie masz oczekiwania wobec pracodawcy? Jakie zarobki Cię interesują?

Z.
@Kasia

Polecam zgłosić się z CV w biurze. Jest zapotrzebowanie na magazyniera

Marzena
@Z.

Cześć, czy wiesz może czy obecnie również poszukują kogoś na takie stanowisko w firmie? Czy ogłoszenia o trwającej rekrutacji gdzieś się pojawiają czy może tak jak wspomniałeś warto wybrać się osobiście do firmy wraz z CV?

Grzesiek

Taki spokój zapanował ostatnio na wątku, jest tak dobrze i brakuje chętnych do pisania opinii?

Wiesław

@Z. Konieczne są kursy na wózek widłowy?

Praca bardzo fajna. Miła atmosfera, przyjemni ludzie.

sławek

Pracowałem tam i atmosfera wspaniała wręcz rodzinna Jestem zadowolony że tam pracowałem Jestem na emeryturze jak bym mógł to bym wrócił tam do pracy Ale nie mogę bo mieszkam w Koszalinie Wspaniały Prezes i Prezesowa Pozdrawiam całą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o K&M Grupa Sp. z o.o. - Gruszczyn k.swarzędza

• Jak się pracuje w K&M Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K&M Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&M Grupa Sp. z o.o.?

K&M Grupa Sp. z o.o.
  • Zielińska 9