Opinie o Bruk Invest Group Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bruk Invest Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bruk Invest Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruk Invest Group Sp. z o.o. w Zawiercie

Kupowałem ostatnio kostkę brukową- ogromny wybór i dobre ceny. Ogólnie polecam :)

Darek

Jakość kostki jest porównywalnie lepsza od firm w okolicy. Cena również się przebija- skorzystałem- nie żałuję

OLEK

Zakupiłem tydzień temu kostkę brukową. Naprawdę świetnej jakości i w dobrej cenie. Będę zaopatrzał się częściej :)

Jakub

Zakupiłem tutaj ostatnio kostkę brukową- cena naprawdę niższa niż u innych.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bruk Invest Group Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechatronik - Automatyk?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
POZYTYWNY

Moje zamówienie na kostkę zostało szybko przygotowane do odbioru. Świetny punkt zakupu. W okolicy nie znalazłem lepszych cen :)

Ada

Wszystko odbyło się według ustaleń. Solidna i słowna firma. Do tego wszystko w rozsądnej cenie, można się dogadać. Polecam ;)

Jakościowo bardzo dobre produkty, kolorystyka dużo lepsza jak u konkurencji.

Wszystko ok, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy

Rafala

Polecam pełen profesjonalizm

Ewelina

Wszystko ok, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy.

Dawid

Firma godna polecenia. Bogata oferta, miła i kompetentna obsługa. Podziękowania za profesjonalne podejście do klienta, doradzenie, szybką wycenę i terminową realizację.

WOJCIECH

Wszędzie zdarzają się problemy , ale dobrą firmę poznać po podejściu do reklamacji i szybkim działaniu na korzyść klienta, firma warta polecenia, z transportem niema żadnego problemu,

Krzysiek

Produkty dobrej jakości, duży wybór, profesjonalna realizacja z transportem włącznie.

Jarek

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm, super kontakt. Zamawiałem przez BRUK kostkę wszystko na czas i bez żadnych problemów. Polecam i będę polecał.

Sylwek

Bardzo duży wybór i przystępne ceny

DAWID

Szybka dostawa pomimo nie dużych zakupów.

kasiabbb

ja wykonałam usługę firmie, niestety zapłaty nie otrzymałam; sąd

Tez Polecam !

MAREK

Przez koronę byłem zmuszony do zakupu kostki przez internet. O dziwo - poszło bardzo sprawnie.

Marzena

Wszystko dobrze. Bardzo duży wybór kostek i innych tym podobnych materiałów a nie jak w innych punktach, które sprzedają produkty jednej lub dwóch firm. Ceny bardzo dobre, zwłaszcza w promocji. Na pewno dużo lepsze niż gdzie indziej. Dostawa błyskawiczna, towar był tego samego dnia co zrobione zamówienie (fakt że wszystko jednej firmy). Jeżeli nie robią sami roboty typu położenie kostki w danym przypadku to polecają inne firmy zainteresowane mniejszymi zleceniami. Naprawdę póki co wszystko na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk Invest Group Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Bruk Invest Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk Invest Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk Invest Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bruk Invest Group Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 108 ocen.

Bruk Invest Group Sp. z o.o.