Opinie o Energynat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Energynat Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energynat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energynat Sp. z o.o. w Warszawa

Izabela

Jakie warunki pracy są w Energynat? Powiedzcie, czy wynagrodzenie jest tam adekwatne do stażu pracy oraz do obejmowanego stanowiska? Jak oceniacie Wasz zakres obowiązków?

Kuba
@Justyna

Zarobki na poziomie. Na stażu są osoby i w administracji i w marketingu. Nie mogę wypowiadać się za innych, ale Ci, których znam, są zadowoleni.

Krzysztof M. Nowy wpis

Był małe obawy ale wszystko ok, polecam jako podwykonawca. Płatności na czas i zgodnie z ustaleniami. Współpracujemy do dziś.

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Energynat Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko specjalista e-commerce. Czy ktoś składa CV?

Izabela

@Izabela

Dobra atmosfera pracy. Dużo wyzwań i można się realizować. Przełożony otwarty na nowe pomysły. Pieniądze zawsze na czas. Forma szybko się rozwija. Numer 1 na Mazowszu. Polecam, tym którzy myślą o stałym miejscu.

Justyna
@Monika

Naprawdę aż tak stabilnie? Jeśli tak to super, jaki średni staż tu ludzie średnio mają? A wysokość zarobków? Bo chyba tej kwestii to nie poruszyłaś a warto wiedzieć

@Justyna

Większość osób jest tutaj od wielu lat. Jak ktoś wsiąknie, to zostaje. Zarobki - rynkowe, plus premie.

Kuba Nowy wpis

Kuba Nowy wpis

The best! Drużyna do zadań specjalnych! Polecam pracę i współpracę. Oferty są na ich stronie jbc

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Energynat Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Główna/y Księgowa / Księgowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Pracuję od pół roku i polecam. Nie jest to typowy januszeks, ale firma, która poważnie podchodzi do pracowników i do tego, co robi. Są fajne benefity (lekcje angielskiego, opieka medyczna) i moim zdaniem duże możliwości rozwoju. Stawka rynkowa i adekwatna do doświadczenia.

Marek z Energynat

Super atmosfera pracy, energia i moc. Czuć, że firma stawia na pracowników - są benefity, opieka medyczna, premie. Pensja też na rynkowym poziomie. Poza tym wyjścia integracyjne i imprezy firmowe :) Dużo się dzieje a firma bardzo dynamicznie się rozwija. Wiele nagród z rynku zdobywa też Energynat - w Polsce i zagranicą. Warto obserwować zakładkę kariera na stronie: www.energynat.pl/kariera. Można wiele się o tej firmie i jej tzw. kulturze organizacji tam dowiedzieć. P O L E C A M!!!

Yogi

Jestem od 2 miesięcy w Firmie, jest bardzo ok. Dobre wprowadzenie do pracy, sprzęt na mnie już czekał i wszystko działało, co nie jest takie oczywiste jak pokazało doświadczenie. Firma stawia na jakość, dobre warunki pracy i życzliwi ludzie. Szybki kontakt z przełożonym, szybko podejmowane decyzje, jasne zasady wynagrodzenia. Dobrze wybrałem

Mela

Pracuję tutaj już od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, jasne zasady, regularne spotkania z omawianiem statusów (pracuję w sprzedaży) otwartość na pomysły. Opieka medyczna.

Ludzie, którzy wiedzą czego chcą. Przyjazna atmosfera pracy. Możliwość rozwoju. Bardzo szybko się rozwija, co widać na wszystkich polach. Zaangażowani przełożeni. Dbają o ludzi! Są też spotkania integracyjne :) Fajna energia

Nareszcie ktoś kompetentny, kto nie myśli tylko o zysku, ale potrafi doradzić. Polecam

Urszula

I jak go wygląda z tym doradzaniem? W jakiej sprawie potrzebowałeś porady?

Małgorzata

Polecam. Świetna ekipa, bardzo mocna - operacyjnie, merytorycznie. W 100% dowieźli to, co było w umowie. Widać, że stawiają obsługa i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu! POLECAM

Iza
@Małgorzata

Ci Pani dowozili? Panele fotowoltaiczne? Jeśli tak to czy można wiedzieć czy montaż poszedł sprawnie? Nic się nie psuje? :)

Polecam, konkretnie, szybko i profesjonalnie. Wybrałem dobrze

Wybrałam ich do realizacji na moim domu, pozniej odkryłam te komentarze i trochę sie martwiłam. Okazało sie że niepotrzebnie, szybka realizacja, dobry kontakt - wszystkie nasze uwagi/prośby zostały wysłuchane, a nasze wątpliwości rozwiane, cenę która otrzymaliśmy również była dla nas satysfakcjonująca w porównaniu do konkurencji. Jakość sie broni i to najwazniejsze.

Danuta
@Anna

Aniu te złe komentarze pisze im chyba zazdrosna konkurencja. Robili u mnie instalacje. Pan Jarek nawet mi dachówki poprawił a nie musiał. Po zmianie operatora wifi nie miałam podglądu. napisałam maila i odpisala pani o której będę dostepna w domu. zadzwonila do mnie ta pani i krok po kroku mowila co mam robić. wszystko wróciło. Polecam polecam i jeszcze raz polecam

Dariusz

Współpracowaliśmy przez pewien czas przy jednym projekcie. Nie mam nic do zarzucenia.

A ja polecam, współpracowałem i dalej raz na jakiś czas korzystam z oferty. Szybkie realizacje i dostawy materiału.

Heniu

Pan z działu handlowego nie kontaktowy,nie odbieral telefonów, nie interesował się tematem. Nie jesteśmy dochodowi dla nich z zona, mamy za mały dom.

bronislaw

(usunięte przez administratora)Nie traktuje poważnie Kontrahentów. Brak kontaktu w przypadku jakichkolwiek spraw do wyjaśnienia. Nie polecamy! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim kontakt, powaga w biznesie i podejmowanie racjonalnych decyzji.

Rafał
@bronislaw

Najlepiej?Zamknąć biznes i nie meczyc siebie i kontrahentow i klientow. Adres do poprawki,są teraz wMarkach na Kosciuszki 40a. Omijac szerokim lukiem,ostrzegam

Niezadowolony

NIE POLECAM! NIE WARTO NISZCZYC NERWOW, PORTFELA I CZASU!!!

Szczepan

@Wlodek Naprawdę jest aż tak źle? Bliska mi osoba tam pracowała i twierdzi, że nie ma na co narzekać.

Wlodek
@Szczepan

Niestety tak, doświadczyliśmy ze współpracownikami tylko opóźnień, kłamstw zamiast przyznać sie, że coś się przesunęło, unikania kontaktu. Już nie mówiąc, że faktury nie płacone na czas. Wypowiadam się jako kontrahent, na szczęście nie ich pracownik. Znałem jedną osobę, która pracowała w tym miejscu. Podobno nadgodziny, słabe wynagrodzenie, kierownictwo godne pozalowania, które bawi się w prowadzenie firmy.

Nikka

Wraz z partnerem zgłosiliśmy się do firmy w celu założenia paneli na nasz dom jedno. Zwlekali z ofertą kilka tygodni, nawet nikt nie pofatygował się aby wymierzyć osobiście. 0 profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Energynat Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energynat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energynat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energynat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energynat Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stefana Szolc-Rogozińskiego 17 lok. 65
    02-777 Warszawa