Opinie o Grupa Mo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Mo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Mo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Mo Sp. z o.o. w Poznań

byłem tam

Atmosfera wygląda na w porządku, ale kasa kiepska - na specjalistę ds. zakupów proponują 4300 butto komuś kto ma duże doświadczenie ...to marnowanie czasu.Pani prowadząca rozmowę w Poznaniu , liderka zespołu zakupów Pani Aleksandra spóźniła się mimo że była "na pięterku" w salonie, nie przeprosiła, była dosyć sztywna i mimo tego co mówiła to nie dała informacji zwrotnej i sama rozmowa była bardzo mało profesjonalna, być może podlizuje się prezesowi jak ktoś wyżej wspomniał i tylko dlatego ma to stanowisko, mało komunikatywna osoba z kompleksami

Aleksandra
@Kiki

Na dywaniku? A w jakim to celu i charakterze? ;) Ehh, a chociaż ci co przytakują, to mają coś z tego?

Inez Nowy wpis

A na jaką umowę można tutaj pracować, skoro praca na magazynie jest zależna właśnie od niej? O co chodzi z wspomnianym rzekomym przez Ciebie "kłamstwem" na temat tego, że "będzie robota"? Zdarza się tak, że nie ma co robić i pracownicy są na postojowym? Co do podwyżek to nie mają one miejsca chociaż raz do roku?

Nie polecam Nowy wpis

Bardzo nie polecam. Na poczatku obsluga jak sie nalezy. Pozniej w kontakcie mejlowym zdecydowanie gorzej, brak faktow, zmiany, brak profesjonalizmu i rzetelnosci. A najgorsze, ze zrezygnowalismy z 1 paczki plytek po kilku dniach od zamowienia i obciazyli nas tymi kosztami, twierdzac, ze plytki byly specjalnie pod nas. Jest to zlodziejstwo w bialy dzien! Handlowalem z tym sklepem od 10 lat, ale juz moja noga tam nie stanie. Poziom 0!

byłem tam

a jak
@byłem tam

czy jest możliwość podwyżek?

Zuzanna
@byłem tam

Cześć, czy ta wspomniana przez Ciebie stawka miała obowiązywać przez cały okres współpracy? Czy może tylko na początku a później była szansa na podwyżki? Może ktoś z pracowników wypowie się odnośnie właśnie kwestii podwyżek w Grupie Mo? Są one możliwe do uzyskania?

@a jak

Zapomnij... nie pamiętam kiedy były jakieś podwyżki. Pamiętam natomiast opowieści ile kosztuje utrzymanie firmy :)))

zgadzam się w 100 % dokładanie obowiązków a kasa minimalna

Lena

Dokładanie obowiązków? Czyli co, oszczędzają na etatach dla pracowników? Ja od dłuższego czasu obserwuję oferty pracy od firmy, ale jeszcze nie chce zmieniać pracy, waham się. Ostatnio szukali koordynatora, i w sumie takie stanowisko by mnie interesowało. Miałeś z nim styczność?

Kiki
@Lena

Nazwa stanowiska nie ma nic wspólnego z obowiązkami. Głównym obowiązkiem jest przytakiwanie prezesowi :) jako koordynator będziesz na dywaniku codziennie. Nie polecam :)

Aleksandra Nowy wpis
@Kiki

Jakiś czas temu firma Grupa Mo Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator? Jakie wrażenia?

Pani

Niestety to stanowisko koordynatorem to nie ma za wiele wspólnego. Bardzo widoczne już na rozmowie jest to,że to firma właścicielska i prezes wszędzie musi dać ostatnie słowo.Najsmutniejsze jest to,że obecni pracownicy zachwycają się prezesem bo prezes to prezes tamto i sami przyznają że w sumie to prezes ma zawsze rację a oni są tylko by spełniać jego zachcianki..

Aaa
@Pani

Cześć, napiszesz coś więcej? Jakie obowiązki wykonuje się jako koordynator w takim razie? Mocno wybiegają poza specyfikację pracy? Czytam sobie wątek, i dwa lata temu ktoś pisał, że kasa kiepska. Jakie widełki aktualnie obowiązują?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. oświetlenia w firmie Grupa Mo Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka

Hej, chciałabym do nich aplikować na Przedstawiciela Handlowego, na swojej stronie mają ofertę. Wymagają kilkudniowych wyjazdów, czy wtedy opłacają nocleg i wyżywienie przedstawicielowi? Ktoś jest w stanie powiedzieć jak u nich z realizacja planów sprzedażowych? Czy łatwo jest pozyskać klienta i wyrobić premię?

Aleksander

Niedawno widziałem w necie ogłoszenie rekrutacyjne dla przedstawiciel handlowego. Jak jest teraz z pracą na tym stanowisku? Będą w najbliższym czasie kogoś szukać? Do klientów jeździ się tylko na terenie województwa i ma się określony teren do zrobienia czy jest to inaczej rozwiązane? Ktoś podpowie?

Podczas rozmowy o prace na stanowisko SPECJALISTY DS ZAKUPOW zrazila mnie niekompetencja (usunięte przez administratora) Rozmowa bardzo malo profesjonalna, mialam wrazenie ze wszystko zmierza do tego ile chce zarabiac bo placa malo. (usunięte przez administratora)

Fedor

Czy w Lesznie jest jeszcze Mi,bo wszyscy się zwalniają, myślę że to dzięki pani kierownik sklepu.

Zuzanna
@Fedor

Dlaczego wszyscy się zwalniają z Mo? I dlaczego myślisz, że to dzięki pani kierownik sklepu? Jaki jest problem?

Kiki

Praca w tej firmie polega głownie na przylizywaniu się do prezesa i jego pupilków bądź obserwowaniu całego cyrku. Nie ma innej drogi. Niestety pracy rozwojowej w tej firmie za wiele nie ma, ale jest za to przerzucanie sie obowiązkami, tracenie cennego czasu na „ważne spotkania” i wyjazdy z których wraca się w godzinach nocnych - oczywiście praca poza godzinami pracy jest na miarę złota. Poza tym „towarzystwo” jest bardzo katolickie, ale w najgorszym wydaniu - mamy tu wszechobecne kłamstwa - na każdy temat, ukrywanie błędów swoich ulubieńców i niestety często zrzucanie winy na innych nieświadomych pracowników. Mimo to że nie pracowałam tam zbyt długo (2 lata) - zdarzyłam wiele razy być świadkiem nieprawidłowych zachowań w stosunku do pracowników. Pretensje intrygi i niecenzuralne słowa były na porządku dziennym za drzwiami pokoju nr 10. Podsumowując, praca dla ludzi bez własnego zdania i łatwych do zmanipulowania. Oczywiście za bardzo marne pieniądze i bez możliwości rozwoju osobistego. Nie polecam. Chyba ze ktoś planuje stworzyć reportaż na temat pracy w firmach współpracujących bardzo blisko z Kościołem.

Antek

Tak jest w Lesznie

Daria

Powiedzcie czy warto starać się o pracę? Czas dość trudny przez covid dlatego pytam?

Antek

Pani kierownik w salonie w Lesznie to masakra, obsluguje bez maseczki i powtarza ze ona nie ma wirusów, a do tego jej podejscie do klienta to nieporozumienie, nie nadaje sie na to stanowisko.

Magafa

A jak wygląda praca na Magazynie?

Lampka

Fala osób zwalniających się z tej firmy jest zatrważająco szokująca! Młode twarze, nieznające produktów nie zachęcają klientow do zakupów. To daje ewidentny punkt, do zastanowienia się dla nowej osoby chcącej tam pracować.Przemyśleć sprawę! Ludzie fajni i pomocni ale wszystko jest za grosze. Czasem zostaje się po godzinach za darmo, żeby uśmiechać się do architektów. Szefowie mogą kłamać w żywe oczy, że będzie premia, jednak jej nigdy nie zobaczysz. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Mo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Mo Sp. z o.o.
  • Głogowska 248