Opinie o Balco Sp. z o.o. w Przytoczna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Balco Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Balco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balco Sp. z o.o. w Przytoczna

Grazia Nowy wpis

Serdecznie witam, chciałam zapytać, czy ktokolwiek z Państwa ma doświadczenie ze stanowiskiem Konstruktor, na które firma prowadzi rekrutację. Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach, zanim się zdecyduję wysłać CV. Zwróciło moją uwagę, że w ofercie nie ma żadnej zakładki "oferujemy" z tym, co firma proponuje kandydatowi. Wiadomo, jaki jest rodzaj zatrudnienia proponowany?

Grzegorz Nowy wpis
@Grazia

Daj sobie spokój nie zawracaj sobie głowy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Balco Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

M. M.

Firma z kapitałem Szweckim więc musisz znać język angielski na dobrym poziomie. Dobrze jak jeszcze znasz niemiecki bo zarządzanie Firmą jest wzorowane na najlepszych wzorcach firm Niemieckich. Wysoka jakość produktu, bardzo dobre zarządzanie powodują że firma Balco jest liderem wśród lokalnych przedsiębiorstw.

Baltazar
@M. M.

Jak się kształtują zarobki w tej Firmie? Czy są na poziomie Niemieckim???

Specjalista
@Baltazar

Pracuje już w tej firmie prawie rok na stanowisku specjalista. Zaczynałem od 6000 brutto na miesiąc, sprawdziłem się i teraz 7000 brutto zarabiam. Ci co dłużej pracują to spokojnie prawie 10000 brutto na miesiąc wyciągają. Więc nie ma powodu do narzekania.

Szarak z produkcji
@Specjalista

Jeden specjalista od zdjęć, drugi od suwmiarek, trzeci od śladu węglowego, czwarty od spraw ważnych, piąty od spraw najważniejszych. Bardzo dużo mamy tych specjalistów, mniej i bardziej Ważnych.

Małgorzata
@Specjalista

specjalisty od czego ? zdradzisz dokladna nazwe stanowiska? czy o podwyzke sam sie starales czy firma ja zaproponowala po tym roku pracy ?

Dionizos
@Specjalista

A bułki mają świeże czy czerstwe?

Rafał
@Dionizos

Cztery dni minęło od pytania i zero odpowiedzi :/ Pal licho zatem te bułki i napisz, jaką płacą kasę na produkcji, zwłaszcza gdy się dopiero zaczyna tu robić? I jakie szarak z produkcji ma szanse zostać specjalistą?

Raffałek
@Rafał

Tyle pytań i zero odpowiedzi. Czy będzie podwyżka czy nie będzie , może będzie albo jej nie będzie. Odbijanie piłeczki, nikt nic nie wie. Już niedługo tylko zostanie biuro, kierownik i Ci wspaniali Specjaliści. Kasy tu nie ma, płaca na poziomie minimalnym plus 400 złotych czyli (usunięte przez administratora), mizeria i kilogram (usunięte przez administratora).

D.D.
@Dionizos

Bułeczki z rana zawsze świeże a i w lodówce też do niej się coś znajdzie. Kawka i herbatka . Owoce świeże - banan, jabłuszko czasami kiwi. Raz na tydzień porcja cukru w tzw. BATONIKU. Co by nie powiedzieć tu Firma dba o swoich Pracowników.

Polityk
@D.D.

U nas to jak w polskiej polityce :Podwyżek nie ma, i nie będzie! .A bułki, kawa, herbata, jabłuszko, kiwi oraz batoniki:TO IM SIĘ NALEŻY! . No Rynce opadają

Zadowolony
@Polityk

Firma od stycznia wspaniałe podwyżki dała, do salonu samochodowego szybko poleciałem i nowe auto sobie zarezerwowałem. Zadatek dałem i za 3 miesiące nowym autem będę do pracy się woził.

Jakub
@Zadowolony

A nie pomyliło Ci się coś przypadkiem? W poprzednich komentarzach była mowa (w lutym), że nie było podwyżek i nie będzie, rozumiem, że sobie żartujesz? :) No chyba, że te podwyżki dotyczyły tylko niektórych pracowników albo działów, to jeśli tak, to może pochwalisz się ile dostałeś?

Kuba
@Zadowolony

Nie mogłeś Polecieć tylko iść do salonu ewentualnie szybko pobiedz i fajne autko sobie kupić, najlepiej jakiegoś elektryka. Firma jest pro ekologiczna więc mam nadzieję że juz niedługo na Firmie będzie stacja ładowania dla aut elektrycznych.

Marian
@Jakub

Liczby i jeszcze raz liczby. To się tylko liczy, fakty i liczby. Średnia krajowa z lutego 2023, informacja GUS 7065,56 złoty brutto.Ile zarabia przeciętny pracownik produkcji w firmie Balco????? Czy chociaż zbilzy się do średniej???? Kto tu pracuje ten Wie.

Specjalista ds. Palet Nowy wpis
@Szarak z produkcji

Wysoko Awansowałem i specjalista do spraw palet w Firmie zostałem. Piękną piramidę z nich postawiłem, teraz myślę o biegu przez przeszkody, o przepraszam przez palety.

Grzegorz Nowy wpis
@Marian

I dlatego ludzie odchodzą z firmy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Balco Sp. z o.o.?

Dominik

Na początku płynie piękny Łabędź, za nim czarna czapla. Nad wszystkim lata nie motylek ale gołąbek ze swoją świtą, sójkami, gawronami, kawkami, srokami....... Całe to rozśpiewane i latające towarzystwo beztrosko sobie po lesie lata. Ich piękne piórka lśnią w blasku księżyca. Tylko wróbelki w pocie czoła zbierają ziarno na zimę, budują solidne gniazda ze znalezionych w lesie gałązek.

Wrona
@Dominik

Teraz już wszystko rozumiem. Wiem dlaczego gołąbek nie dogaduje się innymi ptaszkami. Z gołębnika przyleciał, to udomowiony ptaszek. A w naszym lesie dzikie ptaszki latają i stąd te nieporozumienia. Wleciałeś gołąbku między wrony muszisz krakać jak i one.

@Wrona

Noo.. Naprawdę poetycko to zabrzmiało i ogólnie klimatycznie. A ktoś odpowie wprost z tą podstawą już? To tak dla pewności

Ornitolog
@Dominika

Różne i ciekawe ptaszki w naszym lesie latają. Ładny skowronek, ciekawska i zarozumiała pliszka, latający bez celu po lesie szpak.

Krysia
@Ornitolog

Zapomniałeś dodać że mamy jeszcze sowę.

Lutek
@Krysia

Jeszcze o Żabusi naszej nie wspomniałaś.

Ropuch
@Lutek

Szczególnie jak ma założone czarne spodnie.

@Ropuch

Swoją drogą... Dałoby radę te wszystkie warunki opisać ludziom wprost? Niektórzy kandydaci raczej w temacie to nie siedzą zbytnio. ;)

Lucynka
@Dominika

Jacy ludzie i jakie drogi??? Temat znany dla siedzących w temacie. Ten kto nie siedzi w temacie albo śpi nie musi wiedzieć o co chodzi. Wprost to sobie kup w kiosku ruchu.

V. I. P.
@Ropuch

Spodenki pierwsza klasa. Mniam, ale już tylko patrzenie zostało.

Antoni

Śliczny gołąbek nasz, wspaniałe lasem kieruje.Czego by skrzydełkiem nie dotknoł to zoptymalizuje. Las to jego świat, ze swoim przyjacielem tańczył w świetle dnia.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Balco Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Szybki Bill

Coraz szybciej i szybciej nasz gołąbek sobie lata, tu zaoszczędzi 5 sekund, tu zaoszczędzi 10 sekund, czasami aż minutkę zaoszczędzi. Bardzo jest oszczędny nasz wymuskany gołąbek.

@Szybki Bill

O kim mowa? I co takiego się dzieje? Bo nie rozumiem do końca

Karolek
@Szybki Bill

Szybko ale ostrożnie lata, byle gdzie nie usiądzie żeby mu się skrzydełka nie ubrudziły. Sam biedaczek w gołębniku cały dzień przesiedzi.

@Karolek

A mniej metaforycznie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Balco Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były

Zawsze na czas i w całości przed 10 .

Spawacz

Ile netto zarabiają spawacze slusarze na rękę czy soboty setki z góry dzięki a ogólnie czy potrzeba do pracy z kim kontakt

Spawacz 1
@Spawacz

Pracuje już jakiś czas i nie narzekam. Stawka wysoka, premie dostaje, nadgodzinki też wpadają. Spokojnie na rękę 6000 zarobię, jak jest dużo nadgodzin to ponad 8000 na rękę.

Były spawacz
@Spawacz 1

Spawacz 1 wypisuje totalne bzdury. Kłamstwo poganianie kłamstwem. Spawacz w Balco nigdy nie zarobił 6 tys zł na rękę. Przy nadgodzinach wraz z sobotami 6 tys zł BRUTTO!!!!jeśli chcesz być traktowany z szacunkiem omijaj ten zakład!!

Dobry spawacz
@Były spawacz

Kłamstwa i bzdury to ty wypisujesz. Mam 35 złoty na godzinę brutto to przy 168 godzinach daje 5880 złoty. Do tego nadgodziny, premia od R., dodatek za dojazd co daje przy dobrym miesiącu grubo ponad 2000. Takie chłopie są fakty. Więc sam widzisz i nie tylko że bzdury i same kłamstwa Ty wypisujesz. Za 6 tysi brutto z nadgodzinami to nie chciało by mi się wstać z łóżka.

@Dobry spawacz

Takie są fakty że spawacze zwalniają się.

Były spawacz
@Dobry spawacz

Wyrażaj się z szacunkiem podszyta osobo. Co słowo to kłamstwo!!!, omijać OSTRZEGAM!!!!

Inny były spawacz
@Dobry spawacz

Pracowałem do nie dawna w tej firmie i mam nadal kontakt z kolegami z tego zakładu, spawacze nadal się zwalniają. Stawka brutto nie przekracza 30zl. Więc to co jest wypisywanie że 35zl brutto na godzinę to są kłamstwa kierownictwa. Premia jest przyznawana tylko wtedy kiedy ktoś złoży wypowiedzenie żeby zatrzymać tych co jeszcze pracują. Prawda jest taka że gdyby było tak słodko i kolorowo to by spawacze się bili o pracę a jak na razie w ciągu 6 miesięcy zwolniło się trzech z siedmiu. Braki ludzi są łatane byle kim.

@Inny były spawacz

To niestety prawda, nie tylko na spawalni ludzie się zwalniają, na montażu, biurze etc.. taka sama sytuacja. Szkoda bo firma ma potecjał ale niestety jest nie wykorzystany.

Dominika

To przykre jeśli faktycznie tak jak mówisz ma ten cały potencjał. :( A jako obeznany w temacie masz może jakieś sugestie co by tu można było pozmieniać, żeby to wszystko jakoś się ustabilizowało?

Jarosław
@Dominika

Wystarczy dokładnie i zrozumieniem przeczytać posty na forum i będzie jasne jakie są problemy w firmie.

@Jarosław

Przeczytałem i widzę że ludzie zwalniają się głównie przez kasę. A co z tymi premiami? Naprawdę tak ciężko dostać?

Dariusz

No to jak mocno się trzeba nagimnastykować? Co trzeba zrobić?

Dzieci

Każdy Tata je obchodzi. Ty też Tato obchodź, co Ci szkodzi!!! A jeżeli nie dasz rady zjeść tej całej czekolady, tortu, lodów i piernika we Mnie znajdziesz pomocnika. Dziś jest Święto Twoje Tato, chce Ci podziękować za to. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w twym sercu radość gości.

Damian

Zauważyłem, że pracuje się tu w godzinach 6-14 i 14-22. A jak wyglądają te zmiany? Pracujesz cały tydzień na jednej zmianie, potem kolejny tydzień na drugiej zmianie? Czy zupełnie inaczej :p?

Tadeusz
@Damian

Tydzień pierwsza zmiana, drugi tydzień druga zmiana.

@Tadeusz

Nie ma możliwości, żeby się umówić tylko na jedną?

Bocian

Od ponad miesiąca swobodnie sobie po hali latam, nisko i wysoko i Orła nigdzie nie widziałem.

Tadeusz
@Bocian

Bocian czas zmienić lekarza .

Elemelek

Orzeł odleciał w siną dal, zamiast niego przyleciał jakiś nieopierzony gołąbek.

Aga
@Elemelek

Raczej Orzeł został wypędzony z gniazda:( Pozostał Orła cień.

Ela
@Aga

Orzeł wypędzony z gniazda, nawet cień po nim nie pozostał. Szkoda bo to dobry Orzeł był.

Ptak
@Ela

Orzeł jak leciał to skrzydełko podał swoim wróbelkom, nowy tzw. Orzeł jak leci to nie widzi swoich pracowitych wróbelków, nie poda im skrzydła. Wysoko lata.

Grzegorz
@Ptak

Musi wypieprzyć się. Lawiruje do celu, bardzo dobrze widzi swoich pracowników. Ty wróbelku nie narzekaj na GoWork u. Jak wyciągniesz skrzydło to poda bez problemu.

Zadowolony
@Grzegorz

Dostał firmowe skrzydła i szybko nimi lata. Powoli się opierzy i jestem pewien że wszyscy będziemy bardzo zadowoleni z nowego Orła.

@Elemelek

Orzeł jaki był taki był, ale drugiego takiego oreła to że świecą szukać, no co szkoda. I tym sposobem święta trójca podmieniła swojego orzełka na innego.

M.

Jak tak można z dnia na dzień pozbyć się takiego wspaniałego Orła. Kto przyleciał zamiast niego, jakiś chudziutki, wynędzniały, trzymający ręce w kieszeniach nieopierzony ptaszek.

Roman
@M.

Szczupły i wysportowany nie wynędzniały. Bardzo sympatyczny, miły i uczynny.

Xxxx

Nigdy nie doceniają za sumienność i pracowitość a gdy składasz wypowiedzenie to w tej firmie nikt tym się nie przejmuje.Zarobki niższe jak w markecie.

FDF
@Xxxx

Niestety to prawda, zarobki gorsze niż w Biedronce. Nie docenia się zaangażowania i pracowitości. Bardzo, bardzo przeciętna firma.

@Xxxx

Oj tam nie marudź chociaż nie robią problemu, jak się zwalniasz. Tylko pytają do kiedy chcesz robić,

Jakie godziny pracy obowiązują w Balco Sp. z o.o.?

6:14/14:22

@Vx

Cyli są dwie zmiany. Dzięki za info. A jaka jest obecnie stawka? Warto się starać o robotę?

@Jacek

Starać się można. Zarobki średnie .

Wiktoria
@Vx

Czyli ile zarabiasz? No bo wiesz, każdy ma inne potrzeby i może dla Ciebie zarobki średnie a inna osoba będzie zadowolona. I w ogóle napisz na jakim stanowisku pracujesz? Monter?

@Wiktoria

Stawka zaczyna się od Ok 22 brutto.

Wiktoria
@Vx

No to trochę słabo... Na innych stanowiskach da się lepiej zarobić?

WR
@Wiktoria

Próbuj na spawalni .

@WR

To na spawalni ile dają w takim razie?

Rudy
@Dariusz

Od 25 w górę

Jakie są warunki zatrudnienia w Balco Sp. z o.o.?

Nikodem

Szukają montera, oferują atrakcyjne wynagrodzenie i benefity. Ładne ogłoszenie na olx. Za 20 złoty brutto które oferujecie, Nikt tu do pracy nie przyjdzie.

Max
@Nikodem

Chciałem wysłać CV ale zrezygnowałem. W Rokitnie na magazynie dostałem na początek 25 złoty brutto na godzinę.

Młody Pracownik
@Nikodem

Pracując na montażu będziesz pracował w młodym dynamicznym zespole. Zarabiał atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki, benefity, premie, diety za wyjazdy. Atmosfera w pracy jest bardzo miła, gdzie docenia się zaangażowanie i pracowitość. Już widzę te tłumy młodych ludzi wysyłających cv, bijacych się o pracę w tak Wspaniałej Firmie.

@Młody Pracownik

Już od rana przed bramą firmy tworzyły się kolejki młodych ludzi. Każdy z nich z niecierpliwością czekał na spotkanie z Kadrową. Już od 7.00 do późnego wieczora trwały rozmowy z młodymi ludźmi. Kadrowa strasznie zmęczona ale zadowolona. Już od poniedziałku kilku najlepszych trafi na montaż, żeby w miłej, przyjemnej atmosferze pracować.

Jacek

Tak się zastanawiam, czy mówisz poważnie, czy to sarkazm? Więc tak na poważnie, to co doradzasz? Składać CV? Można dobrze zarobić, czy sobie darować?

Gienek
@Jacek

W Amazon tyle samo dostaniesz . Atmosfera nie zbyt miła.

Były
@Jacek

Daruj sobie. Mówie poważnie.

Radomiak
@Były

Warto spróbować swoich umiejętności.

Smutny

To jest już Koniec, nie ma już nic.

Anakonda
@Smutny

Coś w tym jest. 5 osób zwolniło się w tym roku.

Abc
@Anakonda

Juz niedługo będzie tyle samo pracowników biurowych i produkcyjnych.

Zadowoleni Pracownicy Firmy

Chcieliśmy podziękować Zarządowi i Kierownictwu zakładu za docenianie naszej pracy.

Krystyna
@Zadowoleni Pracownicy Firmy

Na forum nie pojawia się zbyt dużo opinii na temat pracy w Balco więc skorzystam z okazji i zapytam Was. Jak się pracuje? Mogłabym uzyskać trochę więcej informacji? Chętnie też się dowiem jak doceniane jest zaangażowanie pracowników.

@Krystyna

Chętnych brak tak więc odpowiem. Jak się pracuje? - ehh spokojnie od zlecenia do zlecenia powoli i do przodu, a co do docenienia to ironiczny komentarz powyżej powinien wszystko wyjaśnić.

Antoni
@Członek

Pracowałem, niestety musiałem się zwolnić bo zarobki są bardzo słabe.

@Antoni

Niestety nie docenia się w jakikolwiek sposób pracownika który pracuje na produkcji w firmie. Stawka godzinowa, podwyżka roczna oraz brak premii powodują że jest to jedna z najgorszych, a może i najgorzej płacąca firma w okolicy.

Max
@Remigiusz

Podwyżka roczna to kpiny nie podwyżka. Kilkanaście groszy do stawki godzinowej, 50 klika złotych brutto na miesiąc więcej. Żenada.

@Max

Święta trójca ma większe zmartwienia niż, niezadowoleni pracownicy produkcji.

@Członek

Jakie to zmartwienia ma nasza Wielka Trójka???

Niezadowolony
@Członek

Dwadzieścia pięć groszy brutto podwyżki dostałem, nieżle się uśmiałem. Ha, Ha, Ha, Ha, Ha.

@Niezadowolony

Do niezadowolonego 20 do 50 groszy brutto to norma w tym roku, ale co się dziwić "corona nie pozwoliła na więcej", ale zamówienia mamy, a co do Remigiusza to nie dam sie sprowokować kto wie ten wie (lub sądzi że wie ) co jest ważniejsze.

Czyli jednak kilometrowka za dojazd jest zwracana? Ile wynosi?

Remigiusz

Zarobki bardzo przeciętne, trochę ponad minimalną płacę krajową. Nie ma premii niestety, jakieś drobne za dojazd do pracy. I tyle w Temacie.

Martyna

Jakie są zarobki na produkcji, ktoś się orientuje?

Jarosław

Nasz Kierownik ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie to Wilki!!!!!!

Warszawiak
@Jarosław

Wszystkiego przypilnuje? Kierownik produkcji którego nie widać na produkcji. Gdyby nie okna w "nielegalnej dobudówce" i jego wierny informator M.K. nie wiedziałby czy ludzie są w pracy ;)

@Warszawiak

Dostać ochrzan i wylewać żale w internecie. Poziom gimnazjum, a zaraz już go nie ma, czyli podstawówki?

Warszawiak
@Członek

Po 1. Jaki ochrzan? Chyba pomyliłeś mnie z inną osobą panie M. Zachowania jak u dziecka, żeby ludzia dawać kary na nadgodziny? Śmiech na sali. Chyba ktoś zapomniał że nadgodziny są robione żeby nadgodzin robotę a nie jak tutaj " w nagrodę"

Czy można w Balco Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Członek

Tak średni bym powiedział, premia jest jak brygadzista ma dobry chumor, i raz w roku na święta 450? Złotych

Bronisław
@Członek

Co roku podwyżka stawki godzinowej, dodatek do paliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Balco Sp. z o.o. - Przytoczna

• Jak się pracuje w Balco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Balco Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Dworcowa 19
    66-340 Przytoczna