Opinie o Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. w Kaszewy kol.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. w Kaszewy kol.

Ktoś

Nie wypłacają kasy zgodnie z ustaleniami. Jak dzwonisz o swoje, winę zwalają jeden na drugiego potem nie odbierają telefonu na końcu blokują numer. Kolejny dziad trans

xxx

nowe auta, usterki usuwane na czas jezeli się zglosi wcześniej niz przy zjeździe na baze. zjazdy różnie ale za to wyplata na czas. Szef w porządku, pozdrawiam

Mali

Ja bym chciała właśnie lepiej poczytać o tym, jaka ta wypłata jest. Ty tam pracujesz w tej firmie? Można wiedzieć, ile na dzień dzisiejszy są w stanie zaoferować?

Mariusz

Nowe auta czesto stałe trasy. Dobre Pieniądze i na czas.

Natalia
@Henio

To ile jest tej reszty że blik szef wysyła? Ogólnie to jakie te kierunki są? Pisali że stałe trasy a to już duży plus. W jakim systemie jeździcie? Często zjazd na bazę? Pytam bo mąż planuje iść złożyć podanie do pracy tutaj

Fabian Nowy wpis

Na swojej stronie firma ogłasza, że poszukuje kierowców ciężarówek (C lub D) . Praca na B2B, wyjazdy przeważnie zagraniczne, sądząc po wymogu znajomości języka obcego. Czy duża jest tu rotacja?

Jan Nowy wpis

Szef to największy (usunięte przez administratora)jakiego spotkałem na swej drodze życia, przyjmuje nowych pracowników po miesiącu jak zrobisz szkodę zwalnia i nie wypłaca należytych pieniędzy, przykład zarobiłeś 10tys dostajesz 4 bo tyle masz na umowie, później na twoje miejsce przychodzi następny i historia się powtarza ,tak się robi pieniądze, nie polecam.

A ja szukam info o pracy tu na stanowisku pracownik administracyjno-biurowy. Zastanawia mnie jak traktuje się tu nowe osoby. Jest wpis, że zapewniają niezbędny program wprowadzający. Ok, ale jakie są szkolenia na okresie początkowym, ile czasu to trwa i czy podczas tego wprowadzenia jest np. jakaś firmowa integracja?

Ferdek Nowy wpis

Nie wypłacają kasy zgodnie z ustaleniami. Wypłaty blikiem.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Ferdek

Nie wypłacają kasy zgodnie z ustaleniami. Wypłaty blikiem.

Rozglądam się za pracą jako kierowca C+E i widziałem że wcześniej rekrutowali ludzi. Pisali że są co tygodniowe zjazdy na pauzę a to by mi pasowało. Wolne tylko przez dwa dni czy dłużej?

Święty

Witam , coś na temat firmy można się dowiedzieć, jak z robotą , jak z kasą itp

Sonia
@Święty

No właśnie, dajcie znać, bo ja widziałam, że niedawno szukali samodzielnej księgowej i zastanawiam się nad pracą. Tu niech ktoś napisze, jaka jest kasa miesięczna? Napisali, ze kasa jest atrakcyjna, wiadomo, ale konkretnie, wiecie ile płacą? I czy podana przez firmę stawka jest do negocjacji, czy jak ktoś chce więcej, to po prostu biorą inną osobę?

Ktoś coś właśnie pisał o tym, że jakieś problemy z kasa mogą tu występować czy to się zgadza? czemu zatrudnienie jest możliwe tylko na B2B? jedna Pani już o tym wspomniała i w ofercie na stronie faktycznie tylko taka forma jest wskazana

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Księgowa w Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Ktoś

Marlenka

Powiesz dokładnie, co tam cię spotkało? Bo ja znalazłam ofertę na kierowcę c lub d do nich na B2B i ogólnie nawet myślę nad tym, żeby się umówić na rozmowę do nich. Pisałeś o jakichś opóźnieniach z kasą wcześniej, wyjaśniło się już? Na jakie pieniądze się umawiają ogólnie?

Mario

Nie polecam pracy tu. Trasy nieogarnięte powroty w soboty popołudniami. O kasę trzeba się dopraszać. Straszna atmosfera w tej firmie

xxx

Mali

Mariusz

Nowe auta czesto stałe trasy. Dobre Pieniądze i na czas.

Henio
@Mariusz

Może 4czy 6 aut reszta szrot . Podstawa na czas o reszte trzeba sie prosić o blik od szefa.

Natalia
@Henio

Wanda

A ja chciałabym podpytać o pracę na stanowisku administracyjnym. Znalazłam stare ogłoszenie co prawda ale rozważam wysłanie CV. Firma wymagała znajomości systemu ERP- czy taki wymóg dla potencjalnego kandydata jest nadal obowiązkowy, a może można liczyć na przeszkolenie? Oferowali podstawę plus premie uznaniową - wciąż można liczyć na premie? Czy wynagrodzenia są wypłacane na czas?

Derick

Prawda jest taka że Julian to (usunięte przez administratora) któremu pętla na szyi zaciska się coraz bardziej i próbuje na wszystkim oszczędzać ! Jakim prawem pojazdy do transportu nie normatywnego są w takim stanie technicznym !!! Brak jakiejkolwiek stabilizacji , dowiadujemy się gdzie jechać w dniu wyjazdu .

Maja
@Derick

A tutaj nie ma nikogo odpowiedzialnego za logistykę czy coś? Bo jak w dniu wyjazdu to faktycznie byłaby przesada. Kto tym rozporządza, sam szef?

TIRde
@Derick

Pętla się zaciska każdemu, a prawda jest taka, że kierowca chciałby zarabiać więcej niż właściciel

Maja
@TIRde

No ale chyba nie tak źle u was z zarobkami? Jak to oceniasz, da się wyżyć za pensję?

LukasDE

Przed rozpoczęciem pracy w Mini Heavy ustaliłem stawkę minimalnego wynagrodzenia liczonego za dniówki. Niestety przy pierwszej wypłacie okazało się, że słowem szefa można sobie (usunięte przez administratora) wytrzeć i z obiecanych 400 zł/dzień otrzymałem 325 zł/dzień. Ponadto obiecywano mi, że będę w domu najpóźniej w piątki popołudniu, ale jak się później okazało standardem jest praca w soboty i powroty na bazę w sobotę późnym popołudniem. Przy okazji rozliczenia miesiąca okazało się, że wynagrodzenie zależne jest również od ilości przejechanych kilometrów, a minimum wynosi 12.000 km miesięcznie i jak to mawia właściciel, kierowca musi mieć cały czas prawą nogę wyprostowaną, gaz w podłodze i 90 km/h na blacie. Praktycznie wszystkie ładunki są ponadnormatywne, ale kierowca jest obowiązany jeździć bez wymaganych pozwoleń zarówno w Polsce, jak również w innych państwach UE. Robota niestety nie jest dobrze poukładana, dyspozytorzy są nieogarnięci, a kierowca nie dostaje nawet info o aktualnych zakazach kraju, do którego jedzie. Samochody są w różnym stanie technicznym, jednakże często mają wiele drobnych usterek, które naprawiane są na szybko, aby tylko wypchnąć auto za bramę. Jeden z kierowców przez 3 tygodnie jeździł z nie działającym Webasto, gdy na zewnątrz była minusowa temperatura i nikt się tym nie przejmował. Praca w zimnie, deszczu, śniegu, brudzie... W firmie panuje paskudna atmosfera, rotacja kierowców i pracowników jest bardzo duża, bo mało kto jest gotów zaakceptować relację ja Pan, ty (usunięte przez administratora) Kolejny (usunięte przez administratora), któremu transport się nie opłaca, a mimo to dokupowane są nowe zestawy... Szczerze odradzam każdemu, kto chce spróbować szczęścia w tej firmie, szkoda nerwów i czasu.

DariuszW
@LukasDE

Co za żenada! Tak kłamać po dziesięciu dniach pracy tylko dlatego, że się ktoś poddał bo najzwyczajniej nie chciało się pracować , nie chciało się współpracować tylko foch, czubek nosa w górę i gniewam się na cały świat. Z drugiej strony co za tchórzostwo! W piątek pozostawiona ciężarówka, cichutko na paluszkach wyjście z firmy i w poniedziałek wypowiedzenie umowy. Już w piątek wiedział, ze we wtorek będzie chory ha, ha, ha. Z trzeciej strony co za bezczelność, chciałoby się podczas przyuczenia do zawodu zarabiać 460-500 zł dniówki tak jak doświadczeni kierowcy wykonując 20% tego co oni. Z jakiegoś powodu firma ma pełną obsadę kierowców , długo pracujących u nas. Tak, potrzebujemy nowych kierowców , bo się rozwijamy i kupujemy nowy sprzęt.

Grzegorz
@LukasDE

To niedobrze że jedno podczas ustaleń a drugie przy wypłacie. Takie obcinanie kasy nie nastraja optymistycznie na przyszłość. Próbowałeś to wyjaśnić bo ja bym chyba nie odpuścił.

Amadeusz Ferrari

Nie mogę powiedzieć złego słowa na Min Heavy, w porządku współpraca, wszystko na najwyższym poziomie

Jan
@Amadeusz Ferrari

Czy tzn. że problemy z wypłatami i wynagrodzeniami, które opisał @LukasDE zniknęły? Bardzo mi zależy, aby się dowiedzieć jak jest obecnie.

Gonzalez

Sami specjaliści transportu... Jak sie zrobi km i sie mysli to i mozna zarobic. Ja nie narzekam, auta wygodne, kontakt z biurem dobry, dokumety ok. Raz lepiej raz gorzej idzie sie dogadać. Nie polecam tym ktorzy by chcieli stać na parkingu i oczekiwac 400 zł dniówki

carloos

793583206 tel kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. - Kaszewy kol.

• Jak się pracuje w Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.
  • 22
    99-314 Kaszewy kol.

Mini Heavy Transport Miniszewski Sp. z o.o.