Trans-Gp Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trans-Gp Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork na profilu Trans-GP Sp. z o.o. Cieszymy się niezmiernie, że dotarliście aż tutaj – bo to oznacza, że zobaczyliście nasze ogłoszenia i chcielibyście nas lepiej poznać!

Mamy nadzieję, że opinie tutaj pomogą Wam podjąć decyzję czy dołączyć do naszego grona'
Nie ukrywamy, że branża transportowa to unikalna i specyficzna tematyka – ale to właśnie dzięki temu zrzeszamy wyjątkowo ciekawych ludzi, którzy tworzą nieprzeciętną atmosferę!

Bardzo dziękujemy za każdą dodaną opinię. Stanowią one ważną podstawę do zmian i budowania naszej społeczności w dobrym kierunku. Potrafimy uczyć się na błędach i wysnuć odpowiednie wnioski, dlatego będziemy wdzięczni za konstruktywne wypowiedzi, zgodne z prawdą.

Wierzymy, że mając w zespole ludzi otwartych, komunikatywnych, uczciwych i pracowitych stale rośniemy
w siłę i stajemy się coraz lepszym środowiskiem pracy. Jeżeli uważasz, że pasowałbyś do naszej firmy
– zapraszamy!

Osoby zainteresowane podjęciem u nas pracy zachęcamy do wysłania swojej kandydatury na adres: cv@trans-gp.pl
Rafał

@Pracodawca, Witam, czy według ogłoszenia na OLX Praca dla Dino, faktycznie jestem w stanie zarobić 11tys. brutto? Pytam, ponieważ jestem bardzo zainteresowany i chciałbym potwierdzić u źródła czy faktycznie jest to możliwe?

Na stronie fajnie opisana praca że imprezy pracownicze szkolenia kto, tylko mnie trochę wystraszyło to niepłacenie zusu ? O co chodzi

Biedrak

Żadnych imprez nie ma, chyba że szefostwo imprezuje. Szkolą Cię inni kierowcy przez ok.5dni. Wszystkie szkolenia i że zapoznałeś się z tym czy owym podpisujesz inblanco przed szkoleniem

@Biedrak

Szkolenie jest zanim jeszcze zaczniesz docelową zatrudnienie? Przez te 5 dni nie płacą pensji czy ten czas jest już wliczony normalnie w prace?

Biedrak

Najpierw jedziesz jako pasażer zobaczyć jak wygląda praca. Jak się spodoba to podpisanie umowy, szkoleń (przez kierownika) , że ciuch dostałeś (nawet jak nie dostałeś), warunki wynagrodzenia tylko do wglądu przy podpisaniu (musisz zapamiętać bo kopii nie dostaniesz i zdjęcia nie możesz zrobić). Generalnie składasz i kierownik pod wszystkim podpisy bez względu czy się to odbyło czy nie albo inblanco (np. normę spalania - mogą potem tam wpisać co chcą). Wtedy wysyłają Ciebie na szkolenie BHP na Centrum Dystrybucyjne i tam faktycznie ze strony JMP (Biedrak) jest łącznie ok 1h szkolenia. Zakończonego testem. Teraz możesz ruszać do pracy. Zaczynasz jeździć pod okiem doświadczonego kierowcy przez parę dni. Jak stwierdzi że sobie poradzisz to zaczynasz sam latać. Ten okres jest normalnie Twoją pracą na umowie i masz za to zapłacone

@Biedrak

A jaką umowę na sam początek się dostaje? Jeśli chodzi o warunki wynagrodzenia, to na jaką stawkę można liczyć na start? Jeśli chodzi o test, który rozwiązuje się po szkoleniu, to czy jest on trudny do zdania? Jaka jest granica błędu? Czy trzeba odpowiedzieć w 100% poprawnie?

Biedrak Nowy wpis

Umowę o pracę dostajesz normalnie. Pierwsza na 3mc a później na 2-3lata. O test się nie martw na pewno zaliczysz bo to nie egzamin państwowy. Kilka prostych pytań BHP i takie tam. Bardziej chyba dla formalności niż żeby sprawdzać jakąś tam wiedzę. Wynagrodzenie te umówione na słowo (bo to co rozpisują w papierach to inna bajka ale kwota na koncie ostatecznie taka sama): Podstawa 4500pln Premia za spalanie poniżej 25L/100km 500pln Drugi stopień premii za spalanie to 200pln poniżej 24L i dodatkowo musisz mieć ocenę min.9,5 za styl jazdy z aplikacji Fleetboard Jak wyjeżdżasz na kurs w niedzielę to dodatkowo 150pln za ten kurs dostajesz Podobnie za święto tyle że 250pln dostajesz Jak kiepsko spakowali paletę i się rozsypała w czasie drogi to za zbieranie tego 50pln dodatkowo Czasami wyślą Ciebie po towar do Coca-coli albo soki czy wodę to też za taki kurs 50pln dodatkowo dają Teraz podobno ma wejść 400pln premii za frekwencję i bezszkodowość

@Biedrak

A ktoś na czas nieokreślony ma umowę? Po tych 2-3 latach o których wspominasz. Przyznam, że mam dosyć zmieniania zakładów już a rok czy dwa to jak pstryknięcie palca. Ogólnie często przedłużają?

Czy można liczyć w Trans-Gp Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

David

Szkoda:(. Praktycznie w firmach zatrudniających już powyżej 20 osób to jest standard. Pakiet medyczny dla pracownika to możliwość zrobienia badań, czy leczenia się bez czekania w dłuższych kolejkach (po kilka czy kilkanaście miesięcy). To wartość dodana przy rekrutacji pracowników. Dla pracodawcy to większe bezpieczeństwo w firmie i mniej zwolnień lekarskich (lub przedłużających się).

Biedrak Nowy wpis
@David

W Olsztynie (DC22 Stawiguda) nawet nie mają podpisanej umowy lekarzem medycyny pracy ( co jest już obowiązkowe)

Aktualność

– zapraszamy!

Rafał

Yunker

Cześć, jak tam wygląda jazda dla robaka w Stawigudzie? Często widzę szukają wozaków, tak się rozwija firma czy taka duża rotacja jeśli rotacja to czym spowodowana? Warto tam się starać, szukam stałej roboty koło komina,

Alicja
@Yunker

Już ktoś tu o to pytał, ale nie było odpowiedzi, też się zastanawiam, jakie są fakty. Widziałam info z zeszłego roku, że ponoć spoko kasa i premie, ale przydałoby się też aktualne info. Jeśli zaaplikujesz i firma się do Ciebie odezwie, to dasz znać, co i jak? Może w międzyczasie jeszcze jakiś pracownik napisze o obecnych warunkach.

Buh
@Alicja

Pensja 4500 zł + 500 zł premii za dobre spalanie. Umowa na najniższą krajową. Konie stare MP4 z milionem na blacie.

Emilia
@Buh

Jeżeli chodzi o pensje to najniższa na konto a reszta jest w kopercie? Napisałeś że są stare auta z dużym przebiegiem, a jak jest ze sprawnością tych aut oraz czy są one serwisowane?

gruby
@Emilia

Nie ma nic w kopercie. jest wszystko na konto do 10 go. faktycznie auta niektóre mają duże przebiegi ale serwisowane i na chodzie. jest duża część nowych aut

@Emilia

Nie ma nic w kopercie, wszystko na konto ale... Tak rozpisane dodatkami, delegacjami (podpisywany mi inblanco) żeby od jak najniższej kwoty odprowadzać ZUS i żeby jak najniższe składki na emeryturę się naliczały

@Emilia

Auta są i prawie nowe i takie 1,5mln przebiegu. Serwisowane tylko tak aby jechały. Popękane przednie szyby, luzy na układzie kierowniczym, świecące się kontrolki, wyskakujące błędy, nie ogarnięte "słuchawki" od powietrza. O myciu ciągników to w ogóle nie ma mowy, chyba że pojedzie na serwis na wymianę silnika

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trans-Gp Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator obrabiarek CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
Wnikliwy...

To czym podyktowane są ciągłe ogłoszenia o pracę i nie tylko tej firmy do przewozów dla robaka ??? Kierowcy beeee, czy coś z firmami nie tak w tym rozwożeniu towarów dla robaka ??? Ciągle szukają kierowców i ciągle piszą że nowe auta. Po pół roku lub po roku auto nie jest już nowe ale może być nawet nieźle odjechane gdy duża rotacja kierowców na autach i lub gdy nie chętnie naprawy bieżące są wykonywane co jest normą w wielu firmach transportowych. Coś tu nie tak z tymi propozycjami pracy... albo rzeczywiście kombinacje przy wynagrodzeniu albo coś nie tak z warunkami pracy. Robak powinien wywierać presję na przewoźnikach aby Ci dbali o kierowców i ich nie zniechęcali do pracy zamiast liczyć tylko zyski i windować ceny przewozów i usług. Bez kierowców towaru nie opchną, a kierowcy powinni z tego zdać sobie w końcu sprawę i zacząć walczyć o swoje... No tak czy nie...???

DRIVER STAWIGUDA

Witam wszystkich ciekawych mojej opini a więc powiem tak ; - stała stawka wynagrodzenia + premie - kasa wraz z premiami na czas na konto - umowa o prace - nowe auto - symetryczny grafik - godziny etatowe - Kierownik bardzo Pozytywny gość spokojny i otwarty na rozmowy i rozwiązywanie jakichkolwiek zaistniałych problemów Więc jak widać powyżej na DC STAWIGUDA bo tam właśnie świadczymy usługi transportowe jest wszystko ok. Polecam Firmę Trans-Gp przyszłym nowym "KOLEGOM" lub "KOLERZANKOM" Pozdrawiam wszystkich czytających

Olga
@DRIVER STAWIGUDA

Jaki pozytywny komentarz, miło poczytać. A te premie o których wspomniałeś, one są co miesiąc? Komu się należą i od czego są zależne?

DANIEL
@DRIVER STAWIGUDA

Po co tak kłamiesz, zusu nie płaci, problemy z kasa juz nie jeden poszedl do pipu.

Ewelina
@DANIEL

Jeśli to faktycznie prawda, że nie jeden poszedł to jaki jest efekt tych zgłoszeń? Były inspekcje? Z jakim wynikiem jak już?

Kierowca

Wszystkie złe opinie od razu usuwa, (usunięte przez administratora) nie rejestruje, boi sie na magazyn przyjechac i spotkac z kierowcami bo chcą go dorwać za niepłacone wypłaty tylko wszystko online zalatwia.

Jancio

Trochę nerwowo ale gdzie w transporcie nie jest nerwowo Wypłata na czas autka tez ok codziennie w domu polecam

nowy

Ktoś jest z Gorzowa i jeździł dla Grzesia P.?

GW_driver
@nowy

Ja jeździłem i nie polecam. Idź do konkurencji.

To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach

michauu

Jak to nie placi wyplat ani składek? Miałeś umowe o prace???

Mariusz

Świeżo podpisana umowa, wszystko ok, nowe auta, doby pieniądz jak na codzienne powroty do domu.

Wdzieczny

Mówcie co chcecie ale Pan Grzegorz bardzo mi pomógł w pewnym temacie i z ręką na sercu mogę stwierdzić że szanuje ludzi. Trzeba tylko zrobić dobrze swija robotę i napewno się z nim dokadasz

Michal

Pracuje ktoś z Wolborzu pod tą spedycja? Jakieś opinie?

Kierowiec
@Michal

Jeżdżę tam od początku wypłaty na konto wszystko na czas, czasami jest trochę nerwowo ale gdzie nie jest, nowy sprzęt Ogólnie polecam

Henry

Zupełnie normalna firma w której jest uporządkowane wszystko . Wystarczy znać swoje obowiązki a nie będzie powodu do narzekania.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w firmie Trans-Gp Sp. z o.o. w miejscowości Piła, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

XYZ

Mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie. Na jakim poziomie jest wynagrodzenie na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Gp Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Trans-Gp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Gp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Gp Sp. z o.o.?

Trans-Gp Sp. z o.o.