Opinie o Girder Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Girder Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Girder Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Girder Sp. z o.o. w Włocławek

Sebastian

widzę że opinie są podzielone więc dodam swoją. Robimy elewacje dla nich już na trzeciej inwestycji, jak inspektor odbiera to oni też nie szukają dziury w całym. Kasa zapłacona w terminie. Będziemy starali się o kolejne roboty u tego GW

Renata
@Sebastian

Czyli wszystko git? A powiesz coś więcej o kasie? Jeśli to nie problem

Daro

Robotę odebrali bez większych uwag. Kasę zapłacili w terminie. Jak dla mnie, do polecenia.

brukarz
@Daro

potwierdzam, generalnie bez problemu jak robisz swoje to spokojnie możesz brać robote

Zofia
@Daro

Jednorazowo dla nich zrobiliście czy to raczej już dłuższa współpraca będzie?

elektryk

robimy dla nich od prawie 10 lat instalacje elektryczne i potwierdzam że gonią wszystkich ściemniaczy którzy podpisują umowy a później potrzebują zaliczki na paliwo żeby dojechać na budowę. Nam płacą bez problemu bo raczej wywiązujemy się w umów terminowo

Artur
@elektryk

Możesz napisać ile konkretnie płacą? Bo wiadomo że zaliczki na paliwo nie bierze się od razu po rozpoczęciu roboty ale to jakie są zarobki to mógłbyś zdradzić:)

inz robót

Kto chce spać spokojnie to polecamy nie wchodzić w powiazania z G.....bo będzie żle pachniało . Jeżeli nie masz kłopotów to nie róbcie sobie nowych . Jezeli ustalenia to tylko na papierze, podpisane od razu przez kierownika budowy ( bo się wyprze w zywe oczy), podpisywać wszsytki kwity nic nie odkladac na potem bo nie bedziecie mogli siedziec tak bedzie was d..bolała Wypra się w zywe oczy, woec protokoly koniecznosci , wstrzymanei prac na czas podpiasania dokumentów i ustalen nie inaczej taka moja rada

Ewelina
@inz robót

ja się nie myjesz to tak jest, śmierdzisz to kto ma z Tobą chcieć rozmawiać ... widocznie tak od ciebie waliło że dostałeś jeszcze kopa i teraz oprócz tego że śmierdzisz to jeszcze cie (usunięte przez administratora) boli :)

Emilia
@Ewelina

Oho, widzę że ktoś poczuł się urażony i próbuje się obronić zniżając się do marnego poziomu wypowiedzi. Jesteś pracownicą tej firmy że tak czujesz konieczność obrony?

Firma Girder Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier Budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Zibi

Z girder tylko zaliczki i wszystko ustalac przed wykonaniem pracy w tym prac dodatkowych . Bez podpisu o cenie i zakresie prac dodatkowych nic nie robic bo bedzie lipa .

ele
@Zibi

Zibi wziołes robote ponad twoje możliwości to się ciesz że darowali Ci te kary które powinieneś zapłacić bo byś bezdomnym został

@ele

o jakich karach mowa? To coś ustalonego w umowie w przypadku niewykonania pracy (lub niedotrzymania terminu) czy co?

Waldek od inwestora
@Ewa

Zibi to pewnie ten glazurnik co wzioł zlecenie na ułożenie kilku tysięcy płytek po czym przyjechał na robote z jednym kolesiem i starym wiadrem od kleju :) i zdziwiony że na niego wsiedli że ich w (usunięte przez administratora) zrobił że ma 15 ludzi

Ewelina
@Waldek od inwestora

no ale to nie jest odpowiedź na jej pytanie, nieprawdaż? :)

Pracownik budowlany

no zbliza się koniec miesiąca, znów zaczną sie cyrki z prawidłowa ocena zaawansowania . Wg podwykonawcy jest np. 60 % , według ich 25 % w (usunięte przez administratora) mają to ,że mają świadmość ze mowią nieprawdę. Panie inżynierze wiecej odwagi cywilnej , miej kochones człowieku a nie kalesony .

Dostawca usługi

witam wszystkich zainteresowanych pracą, usługami dla firmy Girder, po pierwsze brać zaliczki, po drugie dawać krótkie treminy platnosci , trzecie cenic swoje prace i usługi , po czwarte unikać wspólpracy

zbrojarz

drodzy podwykonawcy zeby nie było ze nie mówiłem ,zle placa i wałeczkują kazdego

Podwykonawcy

Osz...c ludzi przyjdzie czas ze bedziecie sami pracowac . Nie da sie funkcjonowac na krzywdzie innych .To nie etyczne .Trzeba miec jaja by przyznac sie do bledu . Wam sie to nie udaje .Szkoda

Bednarmet
@Podwykonawcy

Witam wykonywałem usługi dla tej firmy jako podwykonawca nbez zaliczek nigdy nie było problemów polecam.

przerost formy nad treścią , trzeba mierzyć siły na zamiary.Pracuje na budowie z innymi podwykonawcami , przy rozliczeniu zawsze problemy , zawsze, co się musze nasłuchac to szok , Dlaczego przy ustaleniach zakresu jest ok a pózniej robicie problemy przy rozliczeniu? rozumiem ze to co zabieracie podwykonawcom to was zysk? taka forma działalności, bedzie czas ze bedziecie sami robic bo ja z wami nie chce miec nic wpspolnego

Koparkowy

Nie placa na czas .Podczas rozmow jest ok a potem.przy zaplacie za prace .milon uwag wszystko ma na celu obciecie ustalonych cen.To ich stara metoda od lat.Bez zaliczek nie wchodzic na budowe ,terminy platnosci 7 dni i piszcie w umowie ze brak zaplaty automatycznie zwalnia z umowy na dalsze prace .To (usunięte przez administratora)

Kordian

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo mamy dobrego pracodawcę tylko trzeba przykładać się do pracy

Nikodem

Wyciagnac od nich zaplate to dopiero wyzwanie . Pracujcie na zaliczkach to prawda

Jarek

(usunięte przez administratora) Chcecie dla nich pracowac tylko zaliczki . Bez tego nie zaczynajcie pracy

Diabeł

Buc, leń, (usunięte przez administratora) - czy coś więcej trzeba pisać???

Zostaw merytoryczną opinię o Girder Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Girder Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Girder Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Girder Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Girder Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Jana Pawła II 15
    87-800 Włocławek