Opinie o Euro Talents Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euro Talents Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro Talents Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Talents Sp. z o.o. w Lublin

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie Euro Talents Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Obecny zadowolony pracownik Nowy wpis

Pracuję już ponad rok dla Jobtalent w Belgii i nie zgadzam się z zamieszczonymi powyżej negatywnymi opiniami. Współpraca z firmą- zarówno z biurem w Lublinie jak i w Belgii przebiega dobrze. Płatności na czas, zapewnione godziny i czasem nadgodziny. Lokale mieszkalne i rowery w miarę przyzwoite. U mnie w lokalizacji każdy ma osobny pokój.Oczywiście zdarzają się problemy ale są one na bieżąco rozwiązywane niekiedy przy osobistym zaangażowaniu pracowników biur. Współpracownicy i współlokatorzy na ogół w porządku, choć zdarzają się wyjątki. Pijane, naćpane i głośne (usunięte przez administratora) które za nic ma porządek, ciszę nocną, spokój i szacunek do współlokatorów. Nie dbają o wyposażenie mieszkania, palą tytoń w środku pomimo zakazu, brudzą, marnują energię itp. Wolny czas spędzają na spożywaniu alkoholu i zażywaniu narkotyków. W tym zakresie agencja mogłaby zrobić więcej np. Częściej kontrolować lokalizacje i wyciągać surowe konsekwencje wobec takich osób. Ja rozumiem, że leasing pracowników to biznes, ale jeden czy dwóch takich patologicznych osobników zniechęci kilka normalnych spokojnych osób zainteresowanych pracą na dłużej i rozwojem. Może z takiego (usunięte przez administratora)chwilowo jest większy zysk, ale w dłuższej perspektywie może być on złudny.

Magda Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam tą Agencje. Panie rekruterki bardzo miłe i pomocne. Przedewszystkim bardzo ludzkie podejscie do człowieka. Naprawde profesjonalna agencja i widać, ze rektuterzy przekładają się do swojej pracy i są bardzo rzetelni, a to niestety rzadko się zdarza.

Zbyszek Nowy wpis

Jestem zadowolony bardzo że współpracy z agencją. Pracuje tu już 4 miesiące. Pieniądze na czas i wszystko zgodnie z godzinami. Mieszkanie dostałem bardzo ładne i zadbane no i blisko do pracy bo tylko 4 km na rowerze elektrycznym. W pracy bardzo fajne warunki i współpracownicy Belgowie bardzo życzliwi i pomocni. Szef wyrozumiały i uprzejmy no ale wiąże się z tym że wykonuję rzetelnie swoją pracę i wypełniam swoje obowiązki. W sprawach meldunku agencja jak i firma w której pracuje była bardzo pomocna. Polecam każdemu kto chce pracować.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Talents Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KasiaKat

Jestem zadowolona z współpracy z firmą, pracuje już kilka miesięcy i wszystko jest w porządku! Pieniądze mam na czas, dobre warunki na mieszkaniu, jak pojawią się jakieś problemy zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!

Agencja godna polecenia

Mati
@KasiaKat

Możesz powiedzieć coś więcej na temat agencji pracy? Jak wygląda zakwaterowanie, wynagrodzenie, dojazd do pracy? Mam propozycję wyjazdu na stanowisko, pracownik w ogrodzie i budowa basenów. Może ktoś pracuje i podzieli się doświadczeniem.

Jaaa
@KasiaKat

Jaka pracę przez tą agencje możesz polecić ?

@Jaaa

Ja też bym się chciała dowiedzieć, gdzie najlepiej wylądować na produkcji. Żeby dobrze płacili i nie było tych historii z kwaterami, bo to straszne.

Patryk

Witam czy jadąc do Belgii jako osoba niezaszepiona , mieliście kawaranntane?

Mario

UWAGA na ta pseudo gang agenture. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak ich mieszkania i wiekszosc ludzi ktora tam mieszka.W Lublinie w biurze wkrecja ci jak to piekna praca na dlugi okres czasu z mozliwoscia stalej wspolpracy z atrakcyjnym komfortowym zakwaterowaniem. Po przyjezdzie do Belgii rzeczywistosc zupelnie jest inna. Ja akurat dostalem sie do pracy we Vliegeramen w Pelt- codzienne zastraszanie wylotem z pracy -mobbing stalking, oczernianie prosto w oczy, brak jakiegokolwiek szacunku. Na mieszkaniu w Pelt spalem na podlodze na obsikanym cuchnacym materacu w pokoju przejsciowym, ktore wzieli napewno ze smietnika jak sadze, co chwile przeprowadzki z mieszkania na mieszkanie, o ile je wogole maja bo z tym tez jest problem, mozesz wyladowac z dnia na dzien na ulicy, zero pomocy przy przeprowadce, Zero pomocy ze strony biura w Belgii , nic nie zalatwisz, tak samo u kordynatora do ktorego sie nie dodzwonisz ( Pan Alexander), musisz napierac do Lublina. Oni sie poprostu bawia ludzmi robiac z nich wariata i w hu....a. Oszukuja cie na kazdym kroku. Na mieszkaniu w Tessendrelo na ktore sie przeprowadzilem bylo najlepiej, brak swiatla w pokoju, rozpadajqce sie luzko,wszedzie butelki po wödzie i wszedzie inne srodki,smrod alkoholu i jakis chemikali na calej tej norze, towarzystwo recydywa alkocholiczna, panowie codziennie ledwo sie trzymali na nogach, jeden byl tak pijany ze narobil w gacie, dwoch homoseksoalistow agresywnych chodzilo nago , jeden z nich byl tak porobiony ze jadl klucze z mieszkania, masakra, strach spac. Dziwie sie tym pozytywnym opiniom ktore tu widnieja ale sadze ze sa one podstawione poprostu . ZASTANÓW Sie kilka krotnie zanim tam wyjedziesz za posrednictwem tej agencji. Pozdro

@Mario

Zaniepokoiła mnie Twoja opinia. Mam jedno pytanie. Czy po zakończeniu pracy za ich pośrednictwem przedstawiłeś wszystkie swoje uwagi bezpośrednio agencji? Ciekawi mnie jakie było ich stanowisko, co do uwag, które przedstawiłeś.

Dzięki.za. ostrzeżenie.

lukasz
@++

Witam, pracuje dokladnie w tej samej firmie juz przez pol roku i nie widze niczego takiego co zostalo opisane wyzej. mieszkam w nowoczesnym domu w pokoju jednoosobowym nie ma pijanstwa ani nic z tych rzeczy. Pozdrawiam

lukasz- pracownik HR Vligenram
@Mario

Witam ponownie, chciałbm sie odniesc do tego co napisal kolega wyzej. po zapoznaniu sie z jego historia jako osoby ktora tam pracowala. nigdy nie wywiazywala sie z powierzonych zadan ,szukal kokosow chyba wzbogacenia sie nic nie robiac. ja pracuje tam nadal, juz dluzszy czas i mam mozliwosc przejscia na staly kontrakt. szef bardzo wporzadku pomocny i wyrozumialy. kierownictwo z ktorym mozna wyjsc do baru na piwo po pracy. nigdy nie mialem problemow ani z euro talent ( nawet zalatwiali mi papiery od podatku) ani tym bardziej z HR Vligenramen. jezeli ktos by mial watpliwosci moge dosłać zdjęcia w jakich warunkach mieszkam i w jakim miejscu pracuje. Pozdrawiam

grzegorz
@Mario

Dzien dobry Zgadzam sie z opinia na temat tej agencji.Ja miałem to szczęscie ,że pracowałem tylko przez miesiac dla nich nigdy wiecej.Moim zdaniem najgorsza agencja pracy w Belgii.,omijajcie ja szerokim łukiem

Mateusz

Dzień dobry wybieram się przez tą firmę do pracy przy pakowaniu łososia czy może mi ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat

Ket

0 odpowiedzi zwrotnej po 2 spotkaniach rekrutacyjnych. Człowiek czeka na informację i jaka ona by nie była, z szacunku dla poświęconego czasu, przydałaby się jakaś odpowiedź.

seb

polecam jak jesteś w porządku to oni tez sa

Malgosia

Agencja godna polecenia.Wynagrodzenie na czas,kwatery które są proponowane pracownikom są czyste ,zadbane,posiadają komfortowe warunki.Pracownicy agencji są zawsze dostępni i osiągalni w każdej chwili dla ludzi.Warto współprazować z taką agencją ,ponieważ takich agencji teraz jest bardzo mało.

Tom
@Malgosia

A pracujesz jeszcze tam

Jakub

To trochę mało, żeby mogło to pomóc osobom, które zastanawiają się czy warto aplikować do Euro Talents. Możesz napisać konkretnie, z jakich powodów nie polecasz pracy w tej firmie?

pytajacy
@Jakub

witam czy ktos pracuje na lotnisku w zaventem w belgi przy zaladunkach rozładunkach towaru paczek,jakie faktycznie warunki kwatery,po ilu czy sa polacy jak daleko praca dom,czy zwracaja za paliwo dojazdu no i ile na godz.placa?za ta prace fizyczna i na ile zmian praca

Jakub

Od dawna nie pisaliście nic w tym wątku, skąd się bierze ta cisza? Czy w firmie pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Jeśli jakiś były lub obecny pracownik zechce podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy w Euro Talents Sp. z o.o., to byłbym bardzo wdzięczny.

tomi

Olewają ludzi jeżeli jest coś nie tak ,podupadasz na zdrowiu to wypad z pracy.Proszą się o wystawienie opinii.Na sadach wynajmują niby piękny apartament,a ten apartament okupują juz inni którzy przyjechali wcześniej też do pracy,więc póżniej wychodzi na to że wspólnie się mieszka w 2 pary lub 5 osób w apartamencie w którym znajduje się tylko jedna sypialnia kuchnia i w małym przejsciu znajdują się łóżka dla dzieci piętrowe na które wylatuje z łazienki cała para z po kąpielach.Jest to tak naprawdę apartament tylko dla rodziny, a pracownik płaci kazdy za siebie grube pieniądze śpiąc na podłodze w kuchni.Kłamią ,zawiodłem się na tej agencji.

pstryk

odradzam wszystkim ,(usunięte przez administratora)mnie,nie dali mi nawet zadnych wyjasnien ,nieodpowiedzialni ,podejrzewam ze traktuja nas z uprzedzeniem i czysto przedmiotowo ,uwazac na pana (usunięte przez administratora) ten to lubi duzo obiecywac.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu załączników do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę i amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, święta państwowe, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jasiek zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Jacek

@KasiaKat, chciałabym, żebyś bardziej szczegółowo opisała to, jak wygląda poziom wynagrodzeń, które oferuje firma Euro Talents swoim pracownikom? Czy poza stałą stawką wynagrodzenia można liczyć na dodatki w postaci premii bądź bonusów? Opisz szczegółowo, jak to wygląda.

@Jacek

Są bonusy, jest kilometrówka, pieniądze wakacyjne, zasiłki na dzieci itp, ale to nie ma związku z firmą tylko z socjalem w Belgii. Ja miałem bony żywnościowe 5 euro na dzień, większość firm to oferuje.

@Adam

Tak to prawda, zgadzam się z Tobą ,jest kilometrówka , pieniądze wakacyjne

Kamill

Witam Mam pytanko odnośnie rodzaju umowy - to jest polska umowa o prace czy belgijska?

sss

job talents ?

Jacek

@Adam, rozumiem, że przedstawiasz warunki socjalne, które firma Euro Talents oferuje dla pracowników zatrudnionych w Belgii? A co z pracownikami, którzy pracują za pośrednictwem tej firmy w Polsce? Możesz przedstawić, jak to wygląda w rzeczywistości?

EuroTalents
@Jacek

Panie Jacku, Nasza firma oferuje pracę w Belgii, nie w Polsce. Jesteśmy polskim oddziałem belgijskiej firmy - stąd oferty jakie mamy dotyczą tylko i wyłącznie pracy w Belgii. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Talents Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Euro Talents Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Talents Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Talents Sp. z o.o.?

Euro Talents Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dolna 3 Maja 8
    20-079 Lublin