Opinie o Plusbau Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Plusbau Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Plusbau Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plusbau Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy pracownicy w Plusbau Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Plusbau Poland Sp. z o.o.?

Mia i ja Nowy wpis

Nie ma. Jedyne co można rozwinąć w tej firmie to znajomość korytarzy sądowych i kombinacje jak ci jie zapłacą za.pracę

Jaka jest kultura pracy w Plusbau Poland Sp. z o.o.?

Plusbau Nowy wpis

Firmy Plusbau Poland Sp zoo na tą chwilę nie ma , jest zamknięta . Jest Firma Plusbau SK SP zoo . Jeżeli chodzi o warunki pracy , są bardzo atrakcyjne . Bardzo dobre wynagrodzenie , okres próbny ok 3 msc , na umowę o pracę . Potem zarobki znacznie wzrastają . Praca biurowa , przy komputerze . Szef jest bardzo sympatyczną , pomocną osobą .

Czy w Plusbau Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

angie327

Plusbau Poland nie istnieje. Jest zamkniętą, nieczynną firmą. Jest niemieckie Plusbau to inna firma i polska młodziutka, nowa firma Plusbau SK Sp. z.o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Plusbau Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Plusbau Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

angie327

Eryk

Czy aktualnie dzieje się coś w firmie? Zastanawiam się czy aplikować ale wcześniej warto poznać firmę prawda?

Budowlaniec

Pracowałem w tej firmie w Niemczech na budowie, straszny wyzysk, praca ciężka, dużo a wypłata jak jałmużna !!

Ewelina
@Budowlaniec

Możesz napisać jakieś konkrety? Powiedziałeś, że w Plusbau panuje wyzysk. Co masz na myśli? Możesz podać przykłady? Dzięki.

Nlduej
@Ewelina

Mogę podać przykład, za wrzesień w Niemczech nie wypłacił pracownikam wypłatę. Dał im po 50 eu i (usunięte przez administratora)ich z mieszkannia. To były Polacy,Ukraincy, Gruzini i Rosjanie. Sprawdz w dokumentach, masz potwierdzenie ich wypłat?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Plusbau Poland Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odpowiedź

Zatrudnienia wszystkich jak leci. Tylko musisz być Ukraińcem i nie znać prawa polskiego.

Pracownik - były

Praca w tej firmie to porażka, szef nie potrafi powiedzieć czego oczekuje, nie rozumie procedur obowiązujących w Polsce, tylko wszystko ma być tak jak on chce. Pracowników ma za nic, jak coś zrobisz nie po jego myśli to foch !! nie odzywa się, nie odpisuje na maile i przyjeżdża Cie zwalnia oczywiście nie wypłacając wynagrodzenia. I takim sposobem co chwile zatrudnia ludzi, którzy tak naprawdę pracują za darmo.

Co aktualnie dzieje się w firmie Plusbau Poland Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin? Jeśli znasz najświeższe informacje, dodaj komentarz. To pomoże wielu osobom szukającym tutaj pracy.

Omija PLUSBAU szerokim łukiem. Szef nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy i zarządzaniu. Jedno potknięcie i zostajesz bez pracy wynagrodzenia.

NIE PŁACI!!! Zatrudnia ludzi, na miesiąc- dwa po czym wyrzuca z dnia na dzień nie wypłacając wynagrodzenia. Dużo zaległości i spraw w Sądzie. Obecnie zatrudnia pracowników z Ukrainy, których wykorzystuję przez ich niewiedzę i nieznajomość prawa polskiego.

Pracowałam w tej firmie i pan "prezes" wywil mnie z pracy z minuty na minutę nie informując mnie o tym. Nie wypłacił zaległego wynagrodzenia. Zadając mi pytanie czego od niego oczekuje. Zatrudnia ukraiński które nie wiedzą nic o prowadzeniu biura rachunkowości.

(usunięte przez administratora) nie wypłacają nic w terminie oraz zalegają z pieniędzmi wielu pracownikom oraz wiele firmom. Bardzo dużo spraw w sądzie. Natomiast sam szef traktuje swoich pracowników jak zwierzęta nie obrażając zwierząt. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać wszystkie zobowiązania wobec pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Plusbau Poland Sp. z o.o. - Szczecin

Plusbau Poland Sp. z o.o.
  • Podgórna 46
    70-205 Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Plusbau Poland Sp. z o.o.