Opinie o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

GUS

Działanie tej firmy jest dla mnie nie zrozumiałe # HUSARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REGON 380905005 NIP 7010836181 adress Warszawa Piękna 43 / 9, 00-672 prezes Agata Lewandowska rejestracja 2018 # HUSARIA SPÓŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA REGON 384693379 NIP 6762572927 adress Kraków ul. Lipska 57/36, 30-721 Komandytariusz Agata Lewandowska rejestracja 2019

Rogacz
@GUS

Ale co jest niezrozumiałe ? Jedna osoba ma dwie spółki, jedna zajmuje się czymś innym, druga to spółka na rzecz dropshippingu czyli właśnie sprzedaż obuwia a dokładniej bycie pośrednikiem sprzedaży. Ta firma jest TYLKO pośrednikiem. Jak kupujecie towar to przeczytajcie regulamin i będzie wszyskto jasne

klient
@Rogacz

Bycie pośrednikiem nie zwalnia spółkę z odpowiedzialności karnej w przypadku sprzedawania podróbek. Ponadto osoba prowadząca spółkę zamawia produkty bezpośrednio od jednego z chińskich dostawców, wiedząc, że są podróbkami. Jeżeli ktokolwiek zamówił tutaj towar i go otrzymał, tudzież nie to polecam złożyć zawiadomienie na policję, tudzież prokuraturę w celu odzyskania swoich pieniędzy. Tak, więc w skrócie. Spółka w jawny sposób handluje podrobionym towarem i żaden regulamin nie uchroni ją przed odpowiedzialnością karną, stąd też, jeżeli Państwo czują się (usunięte przez administratora) to polecam zgłosić sprawę na policję, bądź też prokuraturę.

@klient

Dokładnie tak

Wojto
@GUS

To dwie różne firmy dwa różne NIPy i Regony

Justyna

Napisałam do nich około 5 e-maili oddali mi pieniądze trwało to około 1.5 miesiąca. Ale najważniejsze że pieniądze zwrócono.

Niki
@Justyna

Witam. Również zostałam (usunięte przez administratora) Czy mogłabyś mi powiedzieć co zawarłaś w treści że postanowili zrobić zwrot pieniędzy?

Kamil
@Niki

e mail Kamilchojnacki331@gmail.com

vizril

Sprzedają nieoryginalne buty sprowadzane z Chin na stronie greatsxhoes.pl Odradzam

@vizril

i nie tylko na tej stronie... jest tego badziewia pełno

Lidia
@Klient85

Ale na pierwszy rzut oka widać że sa nieoryginalne czy dopiero jak przyślą zamówienie?

@Lidia

Buty 100 % replika

Bartek

Firma oddaje kase puki może bo jest na celowniku kas i urzędu skarbowego

@Bartek

Ale brednie człowieku wypisujesz. Ja dostałam zwrot pieniędzy bo przesyłka nie dotarła w regulaminowym czasie :) celowniki urzędów… ludzie czytajcie regulaminy sklepu przed zakupem i tyle

Henryk070
@Lena

Sklep pod znakiem zapytania, buty dostałem za pobraniem, rozpadły się po 6 miesiącach, od kilku dni próbuje się skontaktować e-mail po0niewaz nie ma nigdzie telefonu, odpowiedzi brak .... Czekam do przyszłego tygodnia i uruchamiam wszelkiego rodzaju urzędy instytucję. Nie lobię oszustów i mam czas aby im popsuć nieuczciwy proceder jak taki się okaże.

Bartek
@Lena

Sama brednie piszesz , na 300 osób tobie wysłali kasę 200 osób czeka na towar lub zwrot gotówki już miesięcy Jest założona grupa (usunięte przez administratora) ludzi n a FB wejdź i się dowiesz a nie tu mądrości (usunięte przez administratora) durna larwo Ja sam zostałem (usunięte przez administratora) , tak na marginesie w regulaminie pisze dostawa do 30 dni a nie miesięcy Kretynka

Klient33
@Bartek

30 dni ale roboczych, odlicz weekendy i święta :)) Zresztą jak poprosiłeś o numer trackingowy to możesz patrzeć gdzie paczka jest, mi przyjechały buty w 35 dni roboczych.

Czy rekrutacja na stanowisko Praca ogólnobudowlana w firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Klient

Nie moglem doprosic się faktury

@Klient

U nich niczego nie można sie doprosić... Te ich sklepy w @ to jakieś nie porozumienie, jeden WIELKI FAKE p.s .Może w Urzędzie Celnym będzie ? ;)

DeV

Prawie zamówiliśmy buty, bo dziecku się spodobały. Czujność wzbudziło już oczekiwanie tradycyjnego przelewu. Na szczęście przelew nie przeszedł, bank nie chciał zrealizować ze względów bezpieczeństwa. Po sprawdzeniu na infolinii okazało się, że warto sprawdzić opinie i pochodzenie towaru. BRAWO mBank, że blokujecie (usunięte przez administratora) Dotarliśmy dzięki temu do Waszych opinii i informacji z kim mamy do czynienia. UWAGA! Ten sam schemat działania (usunięte przez administratora) znajdziecie na www.swietnebuty.pl, w serwisie prowadzonym przez spółkę córkę tej spółki z o.o.

@DeV

Super! Pozdrawiam

Pan2115

Czy ktoś zamawiał buty ze sklepu Swietnebuty.pl? Prawie 2 tygodnie temu zamówiłem i nic. Dzisiaj dowiedziałem się że jest to handel podrobionymi produktami. Chcę to gdzieś zgłosić tylko nie wiem jak, i czy na policje czy do prokuratury? miał ktoś taką sytuację?

Natalia
@Pan2115

a pisales reklamacje na pismie ? moze warto zlozyc wypowiedzenie umowy z prosba o zwrot kasy ?

Biala

(usunięte przez administratora) i nic więcej zrobiłam przelew za buty mam potwierdzenie ani mi twierdzą że nie dostali przelewu A przelew tydzień temu zrobiony .

Firma działa na zasadzie dropshippingu, sa tylko pośrednikiem sprzedaży.. a wiadomo z czym to się wiąże/ ja dostałam swoje zamówienie, jestem zadowolona. Myśle ze dużo ludzi nie wie czym jest dropshipping stad tyle nerwow ;)

@Monika

Zgadza się tak działa dropshipping. Wiele osób nie sprawdza regulaminu myśląc, że towar jest dostępny od ręki i przede wszystkim oryginalny. Sprzedawca, sklepy internetowe z obuwiem (''Husaria'' - Kraków) wprowadza ludzi w błąd pisząc na stronach sklepów ''produkt 100% oryginalny , wszystkie metki producenta, opakowanie itp.'' A to nie nie prawda, więc te nerwy to po części z tego tytułu... W Twoim przypadku -jak czytam- wcale Ci to nie przeszkadza i ja to szanuję.

Bogdan
@Klient85

Ale jak towar nie jest dostępny od ręki to powinni o tym poinformować. Jak mnie zależy na jakimś produkcie to mogę poczekać nawet kilka tygodni żeby go dostać. Ty kupujesz w tym sklepie? Powiesz ile czkasz średnio na zmówienie?

@Bogdan

Bogdan, nie kupuję w tych sklepach, obejrzyj proszę filmik poniżej .tutaj są m.in pokazane sklepy ''Husaria'' ( sneaker itp...) (usunięte przez administratora) Nie warte są tam zakupy, uwierz..

Jacek Stasiak

Witam. Syn znalazł stronę : https://www.swietnebuty.pl/ https://www.greatshoes.pl/ Nie kupujcie w tych sklepach , na chwilę obecną nie dotarło zamówienie , (usunięte przez administratora) Wiele osób zostało (usunięte przez administratora)

Lena

Obstawiam, ze niezadowoleni klienci to Ci którzy kupuja i nie czytają regulaminów sklepów przed zakupem - a w regulaminie wszystko; dostawa i jej termin; opłata cła; wszystko. Ja dostałam od firmy zwrot pieniędzy bo towar nie prZyszedl w regulaminowym czasie. Po 3 dniach otrzymałam spóźniona przesylke :)

@Lena

to że tobie się udało lub nie to twoja sprawa jesteś zadowolona to wyraź opinie na temat twoich zakupów a nie odnoś się do innych niepozytywnych komentarzy 99% ludzi jest nie zadowolonych Kolejna sprawa każdy czyta regulamin i 40 dni po zakupie towaru nie ma więc daruj sobie idiotko te komentarze bo nikt tu (usunięte przez administratora) nie jest po za tobą pozdrawiam i nie życzę miłego dnia Tak na marginesie 372 osoby nie czytały regulaminu tylko ty

@Lena

Dobrze koleżanko, że dostałaś zwrot środków a nie klejone chińskimi rączkami buty, których model np. nigdy nie pojawił się w sprzedaży. Zapewne obuwie jeszcze rozleciało by Ci się w kilka dni... pozdrawiam

@Klient85

Ale to po co kupujesz coś skoro wiesz, ze model nigdy nie pojawił się w sprzedaży? Haha

@Monika

Ja nie kupuję , wiem, że bywają przypadki nie zgodności modelu z zamówieniem ( takie np. otrzymał mój nie świadomy gdzie kupuje znajomy) Poza tym to podróbki - więc z czego tu się cieszyć ? że otrzymałem podrobione chińskie nike ? rzeczywiście haha ;)

Klientka82

Witam wszystkich, zamówiłam buty w sneaker arena i czuję że zostałam (usunięte przez administratora) jak ludzie tutaj piszący. Nie otrzymałam zamówieonych butówi nie mam kontaktu z nikim z tej pseudo firmy! Jestem w kontakcie z jednym Panem również oszukanym - zamierzamy założyć sprawę sądową dojść do tych osób LUDZIE proszę was uważajcie na ten NIP pod nim kryją się (usunięte przez administratora) z chińskimi podróbkami ! 6762572927

Rogacz
@Klientka82

Ta firma jest pośrednikiem sprzedaży, działają na zasadzie dropshippingu. Model sprzedaży bardzo popularny, zgodny z prawem; żadne (usunięte przez administratora) Towar dochodzi w wydłużonym czasie bo jak to jest w przypadku dropshippingu zapewne idzie z Azji. Proponuje napisać maila do sklepu mi odpisali od razu; dostałem wyjaśnienie i czekalm spokojnie na przesylke. Proszę się nie nakręcać bo policja i sady generalnie śmieją się z ludzi którzy zgłaszają dropshipping :) trzeba czytac regulaminy

Pablooo

Zwykli (usunięte przez administratora) brak numeru telefonu A na maile nie odpisuje wogole Szkoda pieniędzy i czasu buty podróbki tania chińszczyzna ktora rozkleja sie po miesiacu użytkowania

Szymon Rogacz
@Pablooo

Jak kupujesz za taka kasę to chyba wiesz skąd one pochodzą :) Śmieszą mnie ludzie którzy kupuja towar wart normalnie 1200 a płaca za niego 4 stówy i narzeka taki; ze podróbki Hahah ludzie; Pójdziesz do takiego „sajzera”, który w każdej galerii jest i dostajesz taka samą jakość… tez pochodząca z tym samych fabryk hehe

Klient85

''HUSARIA'' ( Kraków ) ------ > sneakerArea.pl ‘’ ‘’obuwie-online.pl;; sklep@swietnebuty.pl, ‘’alejabutów, bucik.pl , buciskapl. ‘’ NIE KUPUJCIE TAM OBUWIA. Widzę ludzie ''wpadają jak śliwki w kompot'' i mają kłopot z odzyskaniem pieniędzy. Całe szczęście mi się udało w 4 dni ( pomijając weekend ) Życzę 'stalowych nerwów'

Zgadzam się omijać te firmy , a klientowi85 gratuluję

@Klient85

W jaki sposób udało ci się odzyskać ?

a dziękuję ;P pozdrawiam

@Monika

napisz proszę swojego meila to Ci odpowiem

ja81
@Klient85

Jak udało się odzyskać pieniadze

@ja81

Napisałem do nich stosowną wiadomość;)

Xyz
@Klient85

Proszę o przykład takiej wiadomości. Mam problem!! Buty przyszły nieoryginalne. Nie wiem co robić

kuba

witam wczoraj pisałem na temat tej firmy wczoraj wysłałem meila do nich, pieniądze zostały zwrócone w niecała godzinę.

to dziwne ze oddali bo do mnie nic nie odpisuja juz od 5 dni

Asia31
@kuba

Panie Kubo jak pan odzyskał pieniądze. Jak znalazł pan kontakt do tej firmy. Email jest fałszywy. Proszę o pomoc??

Joanna

Panie Kubo jak Pan poradził sobie z nimi proszę o kontakt. Pozdrawiam

taktociupa
@Asia31

Nie jest fałszywy bo jak by był to dostałabyś zwrotkę że wiadomość nie dotarła, a tak jest tylko brak reakcji Musze przyznać że mają rozmach, a jeżeli nawet coś tam przypłynie (na co bym nie liczył) po miesiącu od skosów to na pewno nie będzie to zgodne z opisem.. Wszelki informacje o wysyłce po 2 tygodniach raczej mają na celu pozbawienie możliwości manewru

Wersen
@kuba

Gratuluję, że się Panu udało. Ja odstąpiłam od umowy przed wysłaniem zamówienia, napisałam 2 maile i nic. Idę zgłosić sprawę na policję, bo chyba nic innego mi nie pozostało.

@taktociupa

Informacje są po takim czasie, bo dokładnie po takim są informacje z Aliexpressu na temat śledzenia.

Klient

Jak to zrobiłeś ? - napisz proszę na forum

Agata
@kuba

Jak to zrobiłeś pomóż!!! Czekam trzeci dzień boje sie że nie przyjdą a nie wiem jak napisać o zwrot pieniędzy

Grażyna

I jak dostałeś wreszcie odpowiedź?

Zdziwiona

Ja też napisalam maila i dostalam zwrot gotówki ale czekałam 44 dni tobocze

@kuba

a ja się to Panu udało , może Pan nam napisać , bo wygląda tak jakby sklep sam ta informacje napisał

Mimi
@kuba

witam jak udało sie Panu odzyskać pieniądze????

Natalia

Moi drodzy, jeśli płatność została zrealizowana to firma Imoje niestety nie może pomóc. przed chwilą rozmawiałam z Panią na infolinii, zgłosić procedurę reklamacji w banku z którego poszedł przelew do nich, to jedyne wyjście niestety

Dorota

Odzyskałam dziś swoje pieniądze. Pomogło zgloszenie do operatora platnosci imoje. Pan bardzo szybko zajął się sprawą , pieniadze odzyskałam na drugi dzień. Bez pomocy imoje nie udałoby się to. Polecam zwrócić się tam. Życzę powodzenia

Podróby NIKE

Przepraszam pomyliłem firmę to nie oni to inna firma o tej nazwie z Krakowa pośredniczy w sprzedaży podrób

Przemas
@Podróby NIKE

Tobie chociaz przysłali te podróby, ja zapłaciłem i nie dostałem nic. sprawa zgłoszona na policję jako wyłudzenie

Przemas
@Podróby NIKE

Wiem, niejaka Husaria Sp. z o.o. Sp.K. Lipska 57/36 30-721 Kraków NIP: 6762572927 (usunięte przez administratora) nie ma z nimi kontaktu, nie wysłali towaru od 3 miesiecy.

Agnieszka
@Przemas

Zamówiłam od nich buty dla syna 31 sierpnia. Dostałam informację ,że buty dotrą maksymalnie do 30 dni roboczych. W środę mija termin i cisza. Już nawet na maile nie odpisują. Napisz coś więcej ,jak u Ciebie sprawa wygląda. Też mam zamiar zgłosić ta sprawę na policję.

@Agnieszka

Zgłosiła pani tą sprawę na policję? jak tak to oddali pieniądze bo też zamówiłam od nich buty za 660 zł i nie przysłali

Piterus
@Agnieszka

Hejka , u mnie taka sama sytuacja. Po zrobieniu przelewu przez PAYU , po tygodniu czasu napisali , że czas oczekiwania to 30 dni bez dni wolnych. No to czekałem i nic. Dzisiaj napisałem do Nich i czekam. Śmierdzi to (usunięte przez administratora)niestety. Dajcie znać czy ktos zgłosił to na Policje albo do innej instytucji , bo proceder widzę trwa dalej.

Wąsowska Karolina
@Piterus

wasowska.karolina22@gmail.com Zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego.

Wąsowska Karolina
@Piterus

wasowska.karolina22@gmail.com Zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego

Aga
@Wąsowska Karolina

Ja jestem chętna tez mnie (usunięte przez administratora)

Płock
@Wąsowska Karolina

Proszę o kontakt klakier1234@vp.pl

@Płock

Proszę o kontakt na Facebooku do Karolina Wąsowska

Dorota

Nie mam konta na facebooku

Dorota

Ja również do dziś nie dostałam ani butów ani pieniędzy. Od kilku dni nie odpisują już w ogóle na mojego emalia. wiem zgłoszenie na policji nic nie da . idę zanieść pismo od razu do prokuratury.

Lee
@Dorota

Popieram

@Dorota

To proszę zgłosić się na naszą grupę na FB Karolina Wąsowska

Beatka4747@wp.pl

Wysłałam pieniądze w marcu i cisza

Lee
@Beatka4747@wp.pl

Proszę zadzwonić pod ten numer 48323193571 i zgłosić. To jest firma przez którą poszły Pani pieniążki- Imoje z Katowic

Zostaw merytoryczną opinię o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Husaria Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Husaria Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipska 57/36
    30-721 Kraków