Opinie o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. w Kraków

Klient

Bycie pośrednikiem nie zwalnia spółkę z odpowiedzialności karnej w przypadku sprzedawania podróbek. Ponadto osoba prowadząca spółkę zamawia produkty bezpośrednio od jednego z chińskich dostawców, wiedząc, że są podróbkami. Jeżeli ktokolwiek zamówił tutaj towar i go otrzymał, tudzież nie to polecam złożyć zawiadomienie na policję, tudzież prokuraturę w celu odzyskania swoich pieniędzy. Tak, więc w skrócie. Spółka w jawny sposób handluje podrobionym towarem i żaden regulamin nie uchroni ją przed odpowiedzialnością karną, stąd też, jeżeli Państwo czują się (usunięte przez administratora) to polecam zgłosić sprawę na policję, bądź też prokuraturę.

Elzbieta
@Izabela

Witam Moj syn zamowil buty Paczka doszla w 3 dni Zaplacil przy odbiorze 270 zl Po otwarciu paczki okazalo sie ze nie sa to te buty ktore zamowil NIe ma adresu zwrotnego Nie ma numeru telefonu To jest oczywiste (usunięte przez administratora) Zglosimy ten fakt do Sadu Konsumenckiego To jest karygodne .

Pomoc

Witam, czy ktoś otrzymał zwrot gotówki po 14dniach nadania zwrotu do Krakowa?

Basia
@Grażyna

Ja też dostałam kurtkę ale zupełnie inna niż zamówiłam boję się odesłać bo mogę nie odzyskać pieniędzy,tel nie odbierają wysłałam meila , porażka

Emilia

Kupiłam buty. Przyszły za duże i niewiadomego pochodzenia. Bez paragonu!!!!. Chcę je odesłać ale boję się , że nie bedzie pieniędzy ani butów . Napisałam maila o zwrot pieniedzy.... Jeśli nie bedzie ich na koncie w ciągu 24 h zgłaszam sprawę na Policję a także do Urzędu Skarbowego -Podgórze Kraków o fakcie (usunięte przez administratora) skarbowego !!!!! Proszę was o zgłaszanie każdej sprawy dot. tej Firmy do US -Podgórze może dobiorą się im do (usunięte przez administratora) Mamy XXI więc nie wyobrażam sobie żeby taka firma działała na rynku!!!!!

izi33

Dostałam podróbę bransolety.

@Klient

Zgadza się! trzeba ten plew ( czyt. ''Husaria'' NIP 6762572927 ) raz a dobrze wycofać ze sprzedaży internetowej. Mi już raz na odcisk stanęli Bardzo szybko odzyskałem pieniądze, mimo wszystko mam wielki uraz i zgorszenie do tego typu praktyk.

@Klient85

Odzyskałeś pieniądze od Husarii czy zgłaszałeś na policję?

@Klient

Coś w regulaminie ich chroni? Jeśli otrzymałem produkt lepiej na policję czy prokuratorę zgłosić? Jak u ciebie sprawa wygląda

@Klient33

Odzyskałem pieniądze na konto po 3 dniach

Yacine
@Klient85

Can you please show me what did u do in order to get my money back it's been one month and till now i did not receive my product

@Yacine

I wrote an appropriate message to them (Hussars). I don't want to share it on the forum.

@Klient85

Hej to znów ja. Dziś dostałem buty. Te które ja dostałem wyglądają zgodnie z opisem. Szczerze nie jestem w stanie powiedzieć czy to podróba, powiedziałbym że dostałem oryginał. Opakowanie z Nike, sprawdziłem kody QR na metce w butach i pudełku i wszystkie kierują do strony Nike więc jednak nie nie zwracam

@Klient85

Dopowiem jeszcze że opakowanie Nike z butami było w pudełku sklepu https://stockx.com/ w środku był breloczek tego sklepu który że niby potwierdza autentyczność, też sprawdziłem kod QR i też się zgadza. Sklep wydaje się być zweryfikowanym zagranicznym sklepem a Husaria tylko żerującym pośrednikiem. W jakim stanie dostałeś ty buty? Jestem ciekawy czy mam szczęście czy to dobrze zrobiona podróbka.

@Klient33

Hej, emblematy, pudełka itp. to najmniejszy problem dla Chińczyka - uwierz Pochodzisz w nich trochę to się przekonasz, że jest inaczej. Zachęcam do obejrzenia jednego z wielu filmów na (usunięte przez administratora) - linku nie podaję bo ostatnio usunęli, nie wiedząc czemu? Wpisz; ''Wujek Rada - Wysłali mi PODRÓBKI!'' ( tam są przedstawione praktyk sklepów 'Husaria' ) p.s. Kolo 'siedzi' w markowych butach kilka lat i prowadzi kanał o tej tematyce. pzdr

Ewa80
@Klient85

Potrzebuję odzyskać od nich również kasę. Ktoś coś może podpowiedzieć.

Ewa80

Witam. Jak odzyskałeś pieniążki? Mam ten sam problem. Pozdrawiam

P. P
@Ewa80

Hej, ja też nie sprawdzilam ich wcześniej i potrzebuję odzyskać pieniądze..

Natalia 1015
@Ewa80

Ja też czekam na zwrot kasy ,dostałam odp że mają 14 dni na to

Wiktoria
@Natalia 1015

Ale napisali , że zwrócą ?

Natalia 1015
@Wiktoria

Tak.Pani też ma problem z nimi ? Od jakiego czasu?

Dominik
@Klient

Witam. Czekam ponad 1,5 miesiąca na buty. Napisałem, im że zgłaszam sprawę na policję i żądam zwrotu pieniędzy, to sobie nic z tego nie robią. Otrzymuje odpowiedź że zwrot pieniędzy nie jest możliwy a przesyłkę otrzymam. W regulaminie mają zapisane, że po 60 dniach jest zaginięcie paczki. Co mogę z tym zrobić?

gryfon
@Klient85

hej, czy mogłbxś podzielić się tym, jak odzyskałxś pieniądze? Jestem w tej samej sytuacji:(

gryfon
@Natalia 1015

Hej, dostałaś już zwrot pieniędzy? Bo sam chcę o to wnioskować a nie wiem, czy po prostu nie zostanę wtedy bez niczego

Też zgłaszam

Bartosz
@Klient

Niby tak, lecz nie każdego stać na oryginały butów a wielu z nich nie znajdziesz w sklepach: Travisy, off-white itp. Sądze iż firma powinna sie rozwijać, to dobrze, że sprzedają towar który jest rzadki i unikalny.

Olga
@Bartosz

tylko już się pogubiłam, bo napisał, że oni jawnie sprzedają i nie kryją się z tym, że to nie jest oryginalne, więc o co chodzi tym ludziom? Czemu chcą zgłaszać skoro widzieli co brali

@Klient85

Dzień dobry. Proszę o info jak udało się Panu odzyskać pieniądze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

AK

Też zostałam (usunięte przez administratora) na kwote 200zl . przysłali spodnie w rozmiarze 46 a spodenki s gdzie nigdzie nie zamawiałam takiego zamówieni ubrań ... nie wiem co teraz mam zrobić . Na jaki adres wg to odesłać ? przechwycili moje dane z przed dwóch lat tyko adres sie zgadzał .

Izabela
@Klient

Otrzymałam paczkę której nie zamawiałam zostałam (usunięte przez administratora) zapłaciłam za nią 200zl po otworzeniu okazało się że towar w niej znajdujący się jest (usunięte przez administratora). Jeśli nie zostaną zwrócone pieniądze zgłaszam to na policjie i do prokuratury

Elzbieta Nowy wpis
@Izabela

Tomek Nowy wpis

Jak tyle niezadowolonych osób to mają jakiegoś pracownika który przyjmuje reklamacje? Chętnie spróbowałbym swoich sił w dziale reklamacji bo mam w tym doświadczenie. Wiadomo czy w ogóle w najbliższym czasie będą przyjmować i warto się tu interesować pracą? Ktoś ma jakieś newsy?

Daniel Nowy wpis

(usunięte przez administratora) żadnych zwrotów, zero kontaktu, z premedytacją wysyłają najtańsze ubrania, a płacisz jak za markowe.

Ktoś ten towar do klientów musi wysyłać a w wątku brak jakichkolwiek pracowników. Interesuje mnie stanowisko ds obsługi klienta, może ktoś będzie coś wiedział jednak na temat pracy. Jakie trzeba mieć doświadczenie i kwalifikacje żeby się do was dostać?

Czy rekrutacja na stanowisko Praca ogólnobudowlana w firmie Husaria Sp. z o.o. Sp.K. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Klienci w komentarzach niespecjalnie zadowoleni. A mnie interesuje czy potrzebują sprzedawców albo osób do obsługi klienta w sklepie internetowym. Pracownik do działu reklamacji też pewnie by się przydał sądząc po ilości wpisów. To co? Warto wysłać CV czy pracuje stała ekipa i trudno się tu dostać?

Koliberek

To już przekracza ludzkie pojęcie miały być buty oryginalne Tomiego za 210zl, a przyszly szmaciaki za które nie dałabym 50zl. Zgłaszam ta sprawę na policję. Nie można tak traktować ludzi. (usunięte przez administratora) to jest karygodne !!!

Bc
@Koliberek

Witam. Też dzisiaj odebrałam buty miał być oryginalne a tu ramki pewnie chinskie

MG
@Koliberek

Żona zamówiła to samo 2 dni temu. Zamiast markowych butów dostała zwykle szmaciane trampki. Zgłaszajcie sprawę na Policję, tylko pozew zbiorowy ma sens.

Katarzyna

Kupiłam buty 210zl miały być oryginalne a przyszły jakieś szmaciaki (usunięte przez administratora) pisałam meila ma ktoś numer tam

Niucha
@Katarzyna

Witam Zostałam (usunięte przez administratora) Dostałam buty które nadają się tylko do (usunięte przez administratora) A miały być markowe Katastrofa Zapłaciłam 219 zł Czy ktoś dostał zwrot gotówki ??? Lub jakiś kontakt z tą firmą ??

Emilia

@Emilia

Dzień dobry , są to (usunięte przez administratora) Zamówiłam buty dla syna Jordany a przyszły szmaciaki , zapłaciłam 200 zł. Co zrobić aby odzyskać kasę(usunięte przez administratora)

@Emilia

Dzień dobry. Czy udało się Pani odzyskać pieniądze?. Zglaszala Pani sprawę na policję? Proceder jak widać ciagle trwa. Stworzyli kolejna stronę dilusso.com.pl i (usunięte przez administratora) dalej. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wrrrr
@Emilia

Emilia ta firma nadal działa,niestety. Dzisiaj zamiast swetra islandzkiego w cenie 169 zł dostałam za małą szarą bluzę z kapturem, w dodatku męską.

malgorzata
@Ewa

Ja mam podobną sytuacje zamowilam dla syna buty Jordana zaplaciłam 270zl...a oni przyslali mi koszulke podroby lacoste gorsza niz scierka...co mam zrobic nie odpowiadaja na maila...na mesegera tez...masakra

@Gaba
@Emilia

Witam. Czy udało się pani odzyskać pieniądze? Również się nadzialam i jestem 200 zł w plecy. Taka sama historia jak opisana przez panią

izi33

Dostałam podróbę bransolety.

Beata

Dołączam do osób (usunięte przez administratora) - zgłaszam jutro sprawę na policję. Napuszcie proszę czy komuś udało się odzyskać pieniądze.

Kalina

Widzę, że tu mocno klienci są aktywni, ale nie widzę wpisów od pracowników. Dlaczego tu ludzie piszą o zakupach w firmy, a jak szukam ofert pracy od nich, to wyskakują stare oferty do pracy związanej z budowlanką? Macie info, czym naprawdę się oni zajmują.

Zgłaszam państwa na policję za wysłanie oszukanego towaru .

Dorota

Też zostałam (usunięte przez administratora) , zamówiłam sukienkę za 220,00 zł rozniar 2XL przyszła spódnica szyfonowa na 10 latkę. Nawet nie ma gdzie tego odesłać.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Katarzyna

A Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Albo wiesz, jakie warunki pracy tam panują? Skąd bierze się tyle tych pomyłek? Pracownicy nie mogą liczyć na normalne szkolenia? Może jakby były, to osoby pracujące w tej firmie, byłyby bardziej podszkolone i nie miałyby miejsca te wszystkie sytuacje związane z nieodpowiednimi zrealizowanymi zamówieniami.

Elza
@Katarzyna

A kogo mają szkolić?! Chińczyka, który bierze ze śmieciowego magazynu jak leci?! I po co? Przecież o to chodzi, by pozbyć się badziewia za duże pieniądze mamiąc klientów kradzionymi fotkami lub z wklejonym logo... To jest celowe.

@Elza

Ale jednak zatrudniani są jacyś pracownicy. To są głównie obcokrajowcy czy Polacy też znajdą tu coś dla siebie? Wiesz ile może płacą na tym magazynie i ile dziennie trzeba pracować?

zamówiłam kurtkę a dostałam bluzę badziew

Tak czytam wpisy i widzę, że bardzo aktywni są tu klienci. A co z pracownikami, dlaczego nie ma w zasadzie wpisów do zatrudnionych osób? I widziałam tu jakieś pytania o prace, ale jakoś bez odpowiedzi. Wgl tu firma zatrudnia kogoś, choćby do obsługi klienta lub obsługi tych zamówień??

Malwina

Skoro prowadzą działalność to idąc tym tropem rozliczają się, więc i księgowa. Czy znajdzie się pół etatu dla doświadczonej księgowej? Można większość pracy wykonywać zdalnie czy tylko w biurze? Jaka pensja ewentualnie wchodzi w grę na połowie etatu?

Na jakie wsparcie w Husaria Sp. z o.o. Sp.K. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Gucio

Określa się tę firmę w krs-ie, jako pośrednika w obrocie towarami. No ale żeby biznes się kręcił, pewnie odbywa się to przez jakąś stronę internetową. Kto wie, jaką i jakie są warunki pracy, tych, którzy decydują się tu podjąć zatrudnienie? Pracując przy realizacji zamówień, ile można zarobić?

Wika

Wow, widzę, ze tu jest dość dużo głosów od klientów, ale nie widzę info od pracowników. Widziałam od nich ogłoszenia o pracy od zaraz, ale nie podane było stanowisko. Wiecie, o jakie stanowisko chodziło, dla kogo to była rekrutacja internetowa? Może do obsługi klienta, skoro tutaj tak wiele osób ma problemy z tym, co odbierają od firmy?

Pięć stron takich samych wpisów. Wszystko od klientów, w taki, czy inny sposób niezadowolonych z zakupów. Według KRS spółka jest zarejestrowana od 2019 r. i działa w zakresie pośredniczenia w sprzedaży towarów. Zastanawia mnie jednak przez jaką witrynę wystawiają towary i kto zajmuje się realizacją zamówień? Czemu pracownicy, ilu by ich tam nie było, nic tu nie piszą, ani o zarobkach, ani o przeszkoleniu, ani o charakterze oraz ilości zadań?

Zostaw merytoryczną opinię o Husaria Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Husaria Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Husaria Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Husaria Sp. z o.o. Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Lipska 57/36
    30-721 Kraków