Opinie o Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o. w Wrocław

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o.?

Sylwia Nowy wpis

Doswiadczenia mojej rodziny z przedszkolem (raczej zlobkiem) sa negatywne. Corka od samego poczatku miala trudnosci z adaptacja, jednak poczatkowo myslelismy, ze to kwestia zmian w jej zyciu. Mialam dobry kontakt (za co gwiazdka) z opiekunka, ktora codziennie pytalam na temat zachowania/postepow corki. Opiekunka nigdy nie miala zastrzezen, poza tym, ze Mala nie chiala jesc i tesknila za mna. Corka poczatkowo nie chciala opowiadac o przedszkolu. Po jakims czasie wieczorami przed pojsciem spac i rano zawsze plakala, ze nie chce isc do przedszkola. Gdy wreszcie sie otworzyla opowiedziala, iz boi sie isc bo jesli nie chce jesc podnoszony jest na nia glos a w czasie lezakowania dzieciom przykrywana jest glowa kocem. Rozmawialam z opiekunka o tym, iz corka sie boi i jakie ma obawy, zapewniona jednak zostalam, ze dzieci nie sa do niczego zmuszane w przedszkolu. Kilkukrotnie bylam swiadkiem ogromnego haosu gdy przyprowadzalam corke- wszystkie dzieci plakaly, moja corka w takich okolicznosciach tez zaczynala plakac. Gdy po kilku dniach nie zauwazylam zmiany zachowania u corki postanowilam zlozyc wypowiedzenie. Dzien po wypowiedzeniu corka po raz ostatni poszla do przedszkola (umowilam sie z dyrekcja ze Kaia sie pozegna i odbierze prace jakie wykonala w przedszkolu). Pani dyrektor gdy zobaczyla mojego meza nawet nie zapytala jaki byl powod wypowiedzenia, ale powiedziala, ze juz dawno chciala z nami porozmawiac na temat corki. Jej zdaniem dziecko jest zbyt zwiazane z rodzicami i dlatego placze w przedszkolu!!! Zalezalo mi na tym, aby corce oddano prace ceramiczna (za ktora zaplacilam), bo to byla pierwsza praca wykonana poza domem. Ani praca, ani pieniadze do nas nie wrocily, Pan Marek zapytany o to mailowo po prostu mnie zignorowal. Dodam jeszcze, ze w ofercie przedszkola jest nauka angielskiego. Zalezalo mi na tym, bo corka jest dwujezyczna, jednak i w tym temacie sie zawiodlam. Po wyslaniu corki do innego przedszkola problem z placzem zniknal od razu. Corka sie cieszy, chetnie opowiada o przedszkolu. Ma rowniez regularne zajecia z jezyka angielskiego. My jako rodzice mozemy odetchnac, bo wiemy, ze jest w miejscu, w ktorym dobro i rozwoj dziecka jest najwazniejsze.

Joanna Nowy wpis

Kameralna Placówka, w której dzieci czują się jak u siebie w domu :) małe grupy oraz super kadra z doświadczeniem i zaangażowaniem sprawiają, że dzieci nie chcą wracać do domu - tak świetnie mija im czas w Skarbach... Moje sugestie dla Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o.: Tak trzymać dalej :) Lubię atmosferę w Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o. za: Ciepło i domowy klimat jaki tworzą opiekunki :)

Klub Malucha oceniam celująco - a to dzięki zaangażowaniu świetnej kadry, która dba o dzieci i atmosferę. Poprzez swoją kameralność - panuje tam rodzinna atmosfera co jest widoczne po zachowaniu dzieci przywiązanych do swoich wychowawczyń. Dzieci są tez super edukowane - na etapie żłobkowym zauważyłam wiele pozytywnych zmian ;-))) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o. - Wrocław

Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o.
  • Fryderyka Skarbka 3
    52-413 Wrocław

Małe Wielkie Skarby Sp. z o.o.