Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Uważny

A mi to się wydaje ze ludzie przesadzaja. Przeciez widac te opinie sa pisane przez osoby ktore pewnie pracowaly w roxart chwile wiec mozna sadzic ze sie nie sprawdzily na danym stanowisku. Kazdy potrafi krytykowac a malo kto daje cos od siebie. Bylem u nich na rozmowie i bylo ok.

@Uważny

Zgadza się. Większość opinii piszą osoby, które były u nas tylko przez chwilę i... się nie wykazały.

Bartek

Pracowalem tutaj prawie trzy lata. Czy polecam? I tak i nie. Tak bo masz tutaj duze mozliwosci rozwoju. Szkolenia, kursy, ksiazki - dla szefa wazny jest rozwoj wiec tez chce zeby jego pracownicy sie rozwijali. Marketing to praca kreatywna i monitorowanie czasu pracy nie zawsze sie sprawdza a tu trzeba pilnowac godzin. Bez wzgledu czy jestes grafikiem, developerem czy social media ninja i szukasz nowych wyzwan to roxart to odpowiednie miejsce. Jesli nie przeraza cie duza ilosc pracy i ciagle wyzwania to aplikuj. Jesli jestes ambitny to powinienes byc zadowolony.

Kris
@Bartek

To dlaczego zmieniłeś pracę skoro było tak dobrze?

@Kris

Wyprowadziłem się do Warszawy wiec nie musisz doszukiwac sie dram bo nie bylo takowych

magda
@Bartek

mam nadzieje, ze byly szef ci dal prowizje za ten tekst

@magda

Oczywiście Magdo nawet trzy :)

Bronisław
@Bartek

Serio dał Ci prowizję za napisanie tej opinii? A skoro już przy temacie pieniędzy jesteśmy, to wiesz, ile płacą Wordpress Developerowi?

Ela
@Bronisław

Za malo jak na RZE

@Bronisław

To był żart :D Wynagrodzenia sa uzaleznione od doswiadczenia.

@Ela

Na jakiej podstawie wysuwa Pani takie wnioski? Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną - sprawdzimy Pani kwalifikacje, doświadczenie i zaproponujemy warunki ;)

Jak wygląda sprawa grafiku w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak, idzie na rękę. Mamy coś takiego jak elastyczne godziny pracy.

Zofia

Jak dokładniej wyglądają te elastyczne godziny pracy? Czy możliwe są drobne zmiany w grafiku, czy można podawać swoją dyspozycyjność na konkretne dni pracy? Jak sądzisz, czy można pracować w Roxarcie i równocześnie studiować dziennie?

Co to znaczy? Raczej może zapytam inaczej. Jak bardzo elastyczne są te elastyczne godziny pracy? ;-) Podaj przykład jak możesz.

Tak - mamy elastyczny tryb pracy. Większość osób pracuje od 8 do 16, jednak istnieje możliwość dostosowania godzin do własnych potrzeb. Możesz pracować w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym.

Beata
@Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Ale są w takim razie jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić, jeśli chodzi o pracę? Czy można nawet w nocy o północy pracować? :> Natomiast jeśli wziąć pod uwagę tryb pracy, to czy pracownik wybiera go sobie sam, czy jest on z góry narzucony? ;) Pytam, bo dla mnie najlepsza to praca zdalna i takiej szukam :D

@Beata

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, nie mamy zamkniętych ram czasowych. Jeśli preferujesz pracę w innych godzinach niż 8-16 to nic nie stoi na przeszkodzie. ;)

Karol
@Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Potwierdzam, ja cały czas pracuje zdalnie.

Graficzka

Jeśli chcesz chodzić do pracy tylko po to, żeby odbębnić swoje obowiązki to odpuść. Większość niepochlebnych komentarzy pochodzi od osób, które po prostu się tutaj nie odnalazły. Roxart daje ogromne możliwości rozwoju - ALE musisz chcieć. Dostajesz książki, szkolenia, dostęp do audiobooków - masz narzędzia, ale nikt się za Ciebie nie nauczy i nikt nie zmusi Cię do pracy. Zanim aplikujesz zastanów się czy zależy Ci na rozwoju czy na "klepaniu" bo jeśli nie, to szkoda wysyłać cv. Roxart to miejsce dla ambitnych osób, które chcą się uczyć i rozwijać. Mamy openspace, fajną atmosferę i naprawdę dobrze się tu pracuje - jeśli się chce. Pozdrawiam K.

M.
@Graficzka

Dobra dobra, wszystko pięknie a co w takim razie powiesz o monitorowaniu czasu pracy????? Też jest takie super???? Miliony etapów rekrutacyjnych i durne zadania????

@M.

Tak - mamy system, który monitoruje czas pracy. Dlaczego? Ponieważ rozliczamy się z Klientami na podstawie wykorzystanych przez specjalistów godzin. Każdy klient pod koniec każdego tygodnia otrzymuje raport dotyczący dostępnych godzin, które zostały w pakiecie. Dzięki temu, na bieżąco może nadzorować nasze działania i mieć rękę na pulsie. Co do rekrutacji. Jesteśmy agencją reklamową - większość stanowisk to praca kreatywna. Jak w inny sposób mamy sprawdzać umiejętności kandydatów, jeśli nie na podstawie wykonanych zadań? Na rozmowie można powiedzieć i obiecać wszystko. Niejednokrotnie zdarzało się, że osoby biorące udział w rekrutacji koloryzowały swoje CV (często negatywne komentarze są właśnie od nich). Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać, a jeśli komuś jeszcze przed rozpoczęciem pracy nie chce się zrobić kilku zadań to.... nie chcemy z taką osobą współpracować. ;) Cały czas podkreślamy to, że szukamy ambitnych osób, które chcą się uczyć - damy Ci naprawdę dużo, jeśli pokażesz, ze chcesz. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk (brakuje nam rąk do pracy!). Jeśli chcesz się przekonać, jak fajnie się u nas pracuje to zapraszamy! ;)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla kierowców.
czytelnik

jak wygląda wynagrodzeniew tej firmie? jaka stawka na start i czy jest mozliwosc premii/awansu?

@czytelnik

Stawki na poszczególnych stanowiskach uzależnione są od doświadczenia i umiejętności. Jeśli pracownik się stara i wykazuje chęci uczenia się, to awans jest tylko kwestią czasu. ;)

Czy Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Większość osób pracuje od 8 do 16, jednak istnieje możliwość pracy w innych godzinach. Można pracować zdalnie, stacjonarnie i hybrydowo.

Szymon

Pracuję tutaj ponad 3 lata jako grafik. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zespół się powiększa. Mamy firmowe integracje a na urodziny dostajemy upominki. Dochodzą nowe benefity ( OK System, premie świąteczne). Przerwy można umilić sobie DARMOWĄ ( tak jest nosacze :) pyszną kawą i przekąskami ( zazwyczaj są to orzeszki). Zmieniamy biuro na większe, w lepszej lokalizacji i nowocześniejsze. Mamy stałych, ogromnych klientów a ambicje szefa sięgają na skalę globalną. Firma, jak każda inna, ma swoje problemy, ale są one aktywnie naprawiane. Atmosfera jaka tutaj panuje jest wyjątkowa, a wszystkiemu towarzyszy muzyka i dobry humor.

Pytanie na śniadanie
@Szymon

Łał. Jesteśmy pod wrażeniem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

Pytania botów z goworka

Podejście w firmie jest piesze, tj. przy użyciu nóg. W firmie podchodzi się pieszo, a potem wraca i siada na krześle.

mck

W przerwie od pracy dodam rowniez pare zdan od siebie, jako bylego juz pracownika z blisko 2-letnim stazem w Roxarcie :) Zaczne od tego, iz patrzac na wiekszosc komentarzy zamieszczonych wczesniej, dochodze do wniosku (znajac osobiscie autorow wpisow), ze czesc z nich wynika z niedomowien z pracownikami/szefostwem. Od samego przyjscia do firmy panowala luzna atmosfera i tak bylo do mojego ostatniego dnia w Roxarcie (prace zakonczylem we wrzesniu 2021 roku). Zostalem zatrudniony jeszcze w okresie studiow stacjonarnych, gdzie firma byla bardzo wyrozumiala i poszla mi na reke, bez problemu pozwalajac dokonczyc semestr w trybie, w ktorym zaczalem. W chwili rozpoczecia pelnego etatu zostalem natychmiastowo wdrozony, wytlumaczono mi poszczegolne etapy funkcjonowania firmy oraz zasad projektowych. Od samego poczatku mialem przy sobie ludzi, ktorzy pomagali na kazdym kroku. Szef, Pani Dyrektor Kreatywna oraz zespol Project Managerow rowniez bardzo pomocni, cierpliwi i nie zostawiajacy pracownika samym na pastwe losu. W kazdej chwili, gdy trzeba bylo cos wytlumaczyc, byli od razu. Dzial Kreatywny - na luzie, zostawialem tam codziennie ogrom smiechu. Bardzo zaangazowany w swoje dzialania. Kazda z osob przekazala mi mase wiedzy projektowej oraz marketingowo-reklamowej, co procentuje na dalszych etapach zycia zawodowego. Szef - wszystkie niedomowienia/problemy rozwiazywane (ze mna) natychmiastowo. Dobra wspolpraca, pomocny i konkretny. W chwili, gdy brakowalo jakiegos sprzetu w dziale, w ktorym pracowalem, byl on szybko uzupelniany. Zawsze mozna bylo podejsc, porozmawiac bez problemu na wszystkie tematy zwiazane z praca (i nie tylko). Pani Dyrektor Kreatywna - Zloty czlowiek, pomocna na kazdym kroku, dbajaca o: kazdy szczegol przy projektach, atmosfere w pracy oraz dobre relacje. Nie zostawiajaca nikogo z niejasnosciami. Z kazdym problemem mozna smialo podchodzic. Bardzo ciepla i przyjaznie nastawiona do kazdego. Nauczylem sie od Niej dbalosci o kazdy szczegol w pracy. Project Managerowie - opiekunowie projektow - rowniez bardzo pomocni na kazdym etapie. Potrafia cierpliwie i po ludzku wytlumaczyc kazdemu z osobna dane zadanie. Dostepni w kazdej chwili, gdy potrzebowalem, aby cos zostalo mi wytlumaczone. Pozostala czesc firmy - bezproblemowa, szybki kontakt, szybkie wiadomosci zwrotne dotyczace projektow. Negatywy firmy - uwazam, ze nie mam potrzeby ich wymieniac, gdyz wszystkie wystepujace na poszczegolnych etapach pracy, wynikaly jedynie z niedomowien, co zostawalo bardzo szybko rozwiazywane. Jest to praca czesciowo indywidualna i czesciowo zespolowa. W firmach jak Roxart duza wartoscia jest umiejetnosc porozumiewania sie ze wspolpracownikami. Sa miejsca na indywidualnosci oraz przestrzen tworcza, jednak wynik finalny danego projektu jest skladowa wielu czynnikow, ktorym czasem trzeba umiec sie podporzadkowac. Niemniej jednak waznym jest, by rozmawiac otwarcie i nie pozostawiac poszczegolne osoby z niedomowieniami, gdyz z tego powstaja pozniej negatywne opinie w sieci :) Mysle, ze w Roxarcie nie ma miejsca dla osob, patrzacych jedynie na swoj czubek nosa. Tutaj wazne sa relacje, umiejetnosc porozumiewania sie z innymi i ogolna zespolowosc. Roxart opuscilem koncem wrzesnia 2021 roku z uwagi na chec zmiany trybu pracy z pelnoetatowego na bardziej swobodny (tutaj firma rowniez chciala mi pojsc na reke, rozwiazac ten temat na korzysc dla obu stron, jednakze finalną decyzją bylo pojscie w innym kierunku :) ) Dla wszystkich przyszlych pracownikow - ja, osobiscie zostawilem tutaj wielu wspanialych przyjaciol, rozwinalem skrzydla zawodowe oraz nauczylem sie wielu rzeczy praktycznych w krotkim czasie, ktorych nie mialem mozliwosci na studiach, mimo powiazanego kierunku. Zawsze fajna atmosfera i pomocni ludzie. Polecam dla przyszlych pracownikow, ktorzy chca tak jak ja rozwinac skrzydla, zaglebic sie w swiat marketingu internetowego oraz poszerzyc umiejetnosci zawodowe :)

Pracuję od niedawna, jestem zadowolony.

Leszek

A czym zajmujesz się w Roxart? Jakie są tu obowiązki pracownika i jakie wymagania trzeba spełniać żeby w ogóle dostać się do firmy? Powiesz mi coś na ten temat? :)

Jak dla mnie jest ok. Jak każde miejsce ma swoje plusy i minusy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

W obecnych czasach rynek pracy bywa okrutny dla młodego człowieka szukającego pracy. Brak doświadczenia po studiach spotyka się z oczekiwaniami: każdy chce od 25-letniego kandydata 20-letniego doświadczenia. U nas tak nie ma. Brak jakiejkolwiek praktyki zawodowej po studiach jest konsekwencją przekonania, że wykształcenie jest najważniejsze dla przyszłego pracodawcy. Dla nas najważniejsze są Twoje umiejętności. Być może jesteś na początku swojej drogi, nie miałeś okazji napisać profesjonalnego artykułu, ale prowadzisz stronę internetową, bloga lub fanpage. Wyślij go nam. Każda kreatywna aktywność stanowi dla nas ogromną wartość. Wykonaj solidne portfolio, jeśli rekrutujesz na grafika i wyślij je nam. Czytasz książki o marketingu? Napisz nam o tym w liście motywacyjnym. Przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie! Stawiamy na kreatywność. Zanim prześlesz aplikację, sam odpowiedz sobie na pytania, czy wskazałeś w swoim CV cechy, które wymagane są na określonym stanowisku.

Patryk

Bardzo się ciesze, ze zdecydowałem się na prace w tej firmie. Ludzie, którzy tutaj pracują są świetnie nastawienie do współpracowników, a przełożeni są wyrozumiali i sympatyczni. Co do wynagrodzenia to nie można mieć żadnych zastrzeżeń, bo jest w 100% zadowalające.

Gabriel

Serdecznie polecam prace w firmie roxart. Miła atmosfera i swietni ludzie - to tylko dwie z wielu rzeczy, które cenie w tej firmie.

Mikołaj

Praca jest w naprawdę świetnym zespole za dobre pieniądze. Same plusy

Kamil

Polecam każdemu, kto stoi przed wyborem pracy w tej firmie. Na 100% nie będzie żałować, bo praca jest fajna, przyjemna, a wypłata również niczego sobie.

Ola

Od trzech lat jestem pracownikiem firmy Roxart. Jeżeli szukacie dobrego miejsca pracy, godnego polecenia zapraszam Was do Roxart-u. Pozytywna atmosfera w miejscu pracy jest dla mnie bardzo ważna. Uważam, że w naszej firmie pracują fantastyczni ludzie. Można powiedzieć, że tworzymy bardzo zgrany zespół. Nigdy nie miałam problemu z opóźnieniami związanymi z wypłatą i nie panują u nas najniższe zarobki. Firma bardzo prężnie się rozwija, z czego bardzo się cieszę.

Polecam każdemu prace w tej firmie, nie żałuje, że dołączyłam do tego zespołu. W razie potrzeby można liczyc na pomoc kolegów i koleżanek, praca nie jest ciężka, a wynagrodzenie jest fajne i zawsze na czas.

Haha
@Kasia

Dobre sobie, nie przypominam sobie żeby w zespole była Kasia. Czyżby opinie wyssane z palca?

Jakub

Jako długoletni pracownik - polecam firmę ROXart :)

Serdecznie polecam, pracuje tutaj już od ponad roku i bardzo mi się podoba. Praca jest bardzo przyjemna, a ludzie naprawdę swietni. Polecam każdemu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.