Opinie o Oil-Gaz Group Sp. z o.o. w Zdziersk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oil-Gaz Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oil-Gaz Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oil-Gaz Group Sp. z o.o. w Zdziersk

........

Szczerze to z pełnym sercem nie polecam stacji na ulicy Toruńskiej 75... nie dość że brud i (usunięte przez administratora) wszędzie to jeszcze ta obsługa co tam pracuje mam na myśli taka panią w okularach.... twierdzi że jest " kierownikiem" .... masakra ....

@Stała klientka

To co dzieje się na stacji gazu przy ulicy Toruńskiej 75 to jest jedno wielkie nieporozumienie.... Fakt to że mają może najniższa cenę to nic nie da. Pan który nie potrafi nawet wystawić doładowania do telefonu albo znika gdzieś i zostawia stacje zamkniętą to jest masakra.... za poprzedniej ekipy czegoś takiego nie było.... więc może by tak szefostwo coś z tym zrobiło a nie jak zwykle nic nie robi..... PS. Towar w dalszym ciągu jest grubo po terminie więc ciekawe co na to sanepid ??

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Oil-Gaz Group Sp. z o.o.?

........

Jak sie ma rodzinę to Praca na stacji odpada. Zero szacunku do pracownika i wiecznie ten syf ( stacja na Toruńska 75 ) . Tam jest jedno wielkie nieporozumienie i tyle.

****** Nowy wpis

Mają i to przede wszystkim! Nikt z doświadczeniem tam pracować nie będzie, bo jest to zwykły (usunięte przez administratora), bez rozliczania godzin za prace w weekendy, kodeks ani czas pracy tam nie istnieje, nie wiem jak z innymi stanowiskami ale kierowcy pracują na najniższych krajowych reszta do "łapy" a szanse na wykorzystanie urlopu są żadne. Gorąco nie polecam ;)

........ Nowy wpis

Szukają na mechanika do pojazdów ciężarowych. Ktoś może pracuje ? Ciekawy jestem ile godzin miesięcznie wyrabiacie i czy można liczyć na jakieś nadgodziny czy raczej nie. Firma oferuje szkolenia kwalifikacyjne są darmowe czy trzeba dopłacać do takich szkoleń ?

Dawid

Jak wygląda praca w Oil gaz jako kierowca ciężarówki? Warto podejmować tam pracę, czy jednak nie? Bo widzę, że opinie są różne, ale wolę się upewnić??? Z góry dziękuję za informację...

Hanna
@Dawid

Hej, a to znalazłeś gdzieś ofertę pracy na kierowcę? Powiesz gdzie i czy zawarte były może zarobki w ogłoszeniu?

****** Nowy wpis
@Dawid

Zależy czego Pan szuka, jeśli nie ma Pan rodziny i może pracować od poniedziałku do soboty, za stałym wynagrodzeniem to tak! Trafił Pan suuper, ale pozytywne opinie które tutaj czytam lekko mnie szokują, samochody technicznie w stanie opłakanym, aż niemożliwe że to ADR, a podejście do pracownika tragiczne.

Ola

Fantastyczna stacja paliw bardzo miła pomocna i kompetentna obsługa. Bardzo czysto, świetna kawa, polecam. Super myjnia widać, że nie oszczędzają na środkach. Pani kierownik bardzo zaangażowana i pomocna. Klient jest najważniejszy tak powinno być wszędzie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oil-Gaz Group Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Może dla odmiany zamiast klienta zostawiłby tu swój komentarz jakiś pracownik. Chciałbym dowiedzieć się jakie są warunki. Prócz sprzedaży paliw trzeba też zajmować się małą gastronomią? Są jakieś premie za sprzedaż kart lojalnościowych? Każda informacja będzie dla mnie istotna.

Becia

Czyli dobrze rozumiem, że pracownik nie może mieć własnego zdania i tylko takie osoby są w stanie tam pracować? A jeśli ktoś nie zgodzi się ze zdaniem szefa, to co wtedy? Zwalniają? A orientujesz się jak z zarobkami u nich?

@Becia

Tak jeśli masz swoje zdanie to będą na Ciebie patrzeć z pod byka.... brak jakichkolwiek szkoleń bhp na danym stanowisku pracy przed podjęciem zatrudnienia...... Szczerze to z czystym sercem nie polecam tego pracodawcy nikomu ....

@........

Aha czyli nie zwalniają tylko raczej krzywo patrzą. Nie ma szkoleń tylko z BHP czy w ogóle żadnych nawet takich wdrażających dla nowych, co?

........

Witam serdecznie niestety nie mam dobrej opinii o tej stacji.... bardzo dobrym udogodnieniem na innych stacjach są myjki do mycia szyb oraz toalety dla klientów. Niestety tego tutaj nie ma co jest dla mnie mega minusem. Wiecznie ten pan który jest głównie w niedzielę jest bardzo powolny.... Normalnie masakra......

Stała klientka
@........

Zgadzam się w 100% stacja upada, poprzednie pracownice bardzo dbały o czystość i zatowarowanie stacja malutka ale było miło i przyjemnie stały świeże kwiaty obsługa pomagała w tankowania, obecnie to dramat kiedy poprosiłam o pomoc usłyszałam od Pana że on nie jest tu od tankowania dziwne czyli od czego na stacji brudno brak towaru a ten który jest to w większości po terminie właściciel kompletnie nie panuje nad sytuacją, obecnie jestem Była stała klientka

@Stała klientka

Co do tego że nie pomagają to akurat się nie zgodzę bo nigdy nic takiego nie miało miejsca gdyż tankuje codziennie i codziennie zawsze jest pytanie czy pomóc tankować....poza reszta to się zgadzam w 99%... poza tą czystością bo ona też jest....

@Stała klientka

Jakie narzędzia pracy zapewnia Oil-Gaz Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ile jest zmian w Oil-Gaz Group Sp. z o.o.?

Krzysztof B.

Pracuje w tej firmie od czerwca jako kierowca auto cysterny i dziwię się opiniom powyżej. Przyjmując się słowa prezesa były jasne. Czas pracy jest 13h lub 15h A pauza jest świętością nie do ruszenia. Dziwię się wczesniejszym komentarzem o jeżdzie w trakcie pauzy. Ja chcąc skrócić pauze tyg. I chcac oddać ja na drogi dzień dostałem za to ""zjebkie". Jak ktoś nie potrafi wytrzymać 9h za kółkiem i 2 tyg. W kabinie to niech zada sobie pytanie,czy jest kierowca zawodowym czy (usunięte przez administratora) Nasz zawód nie jest lekki ale wiedzieliśmy na co się piszemy wykonując go. Jeśli komuś ciężko to niech idzie za woźnego do szkoły na 8h i do domu (budrzetowka dobrze placi.) Kierowcy zawodowi od 7 boleści he he.

Maja
@Krzysztof B.

Również jestem pracownikiem tej firmy. Nigdy dotąd nie spotkałam się z taką życzliwością, otwartością i zwykła dobrocią ludzką jaką niosą ze sobą Szefostwo. Nie wierzę absolutnie w słowa, że ktokolwiek zmuszał kierowcę do jazdy podczas gdy powinna być pauza!! Za to widzę szczegółowe zapiski osoby, która zatrudniając się w firmie od razu otworzyła " zeszyt na zapiski" jakby zakładając już pierwszego dnia w pracy o tym że na pewno coś znajdzie się.... Życzę powodzenia człowieku z twoją "uczciwością"... A innym pracodawcom tylko życzyć dużo zdrowia i powodzenia mając w ekipie taki typ człowieka jakim jesteś.

Judyta
@Maja

Ja również jestem pracownikiem w tej firmie. Nie wiem jak wygląda sytuacja z kierowcami ale jeśli chodzi o szefostwo i pracowników to powiem szczerze że również nie spotkałam się z taką, otwartością i życzliwością. Panuje tam bardzo miła atmosfera że aż chcę się pracować. Każdy pomocny, kontaktowy. Nie zauważyłam aby ktokolwiek był zmuszany do czegokolwiek. A poza tym jak chcesz pracować w tej firmie to masz jasno określone obowiązki itd i albo się podejmujesz tej pracy albo nie - prosta sprawa. Wynagrodzenie zawsze na czas. Jeśli chodzi o Szefostwo nie mam żadnych zastrzeżeń a Pan Prezes bardzo, miły, sympatyczny, taki do rany przyłóż. Nie w każdej firmie takiego znajdziemy. A ta opina o tych Panach z brodą, eh. Przychodzę do pracy i mam z nimi kontakt cały czas więc nie zgadzam się z tą opinią.

Sp1996

Jestem zawiedziona firma a zwłaszcza pracownikami ten z brodą pijany i ten drugi z brodą też pijany ja tak tego nie zostawię zgłoszę gdzie trzeba

Krystyna
@Sp1996

Serio zgłaszasz? Wgl w jakiej sytuacji to przyuważyłaś, że niby pijani byli, po co mieliby to w sumie robić w pracy?

Sp1996
@Krystyna

Wydawali mi butle w piątek czuć było alkohol

Krystyna
@Sp1996

Serio? I co teraz z tym zrobisz? Będziesz reagować?

Wielebny

Zawsze problemy z pieniędzmi A jak odchodzisz zapomnij o ostatniej pensji.

Siwy

Pracował ktoś w oil gaz Łabiszyn jako kierowca na paliwach, jak wygląda praca i finanse?

wwalinciak3

Witam wszystkich kolejny raz Szaszka dziś mam powód do dumy po czterech latach udowodniłem im że otrzymywane pieniądze które otrzymywałem w kopertach to wynagrodzenie firma mnie rozliczała od najniższej a w kopertach 4600 zł.. Za parę dni ujawnię dokumenty PIP i ITD pozdrawiam wszystkich kierowców ta firma nie zasługuje na szacunek.

Edyta

Zastanawia mnie dlaczego nie wypowiadacie się na forum? Co ciekawego możecie powiedzieć o pracy? Dajcie znać jak obecnie wygląda sytuacja wynagrodzenia i atmosfery między pracownikami.

Szaszka.

W Oil Gaz pracowałem jako kierowca autocysterny przez trzy i pół roku, zmuszali mnie do rozładunków gazu bez uprawnień do wykonywania tej pracy. bardzo często rozwoziłem Gaz w ten sposób że w autocysternie miałem gaz dwóch podmiotów, Jak Oil Gaz i Ener Gaz tata i synek. otrzymywałem rozpiskę gdzie i do kogo mam zawieść Gaz np.; jadę do Laskowic koło Świecia auto stacja mam tam rozładować gaz po zakończonej pracy w tej miejscowości jadę do Borczy 4 odbiorca prywatny czyli cele grzewcze tak wyglądała moja praca jeden gaz dla wszystkich i z tej samej cysterny. pytam się gdzie kontrola Urzędu Skarbowego i wspaniałych Celników. często przewoziłem gaz w zestawie autocysterny jako auto przeładowane Oil Gaz mnie tak wyszkolił że ITD, Urząd Celny i Skarbowy mogła pomarzyć aby mnie zatrzymać do kontroli. nawet jak by mnie zatrzymali nie wiem czy by umieli prawidłowo sprawdzić moje dokumenty złożyć je w całość tak aby przedstawiały prawdę co i gdzie wiozę. Z mich dokumentów wynika że nieraz byłem w dwóch miejscach naraz na przykład w Brodnicy na szkoleniach ADR i w tym samym czasie po gaz w Braniewie, ciekawe lub wystawili mi urlop wypoczynkowy i w tym samym dniu o godzinie 13;38 wjeżdżam na wagę po gaz na Terminalu, w styczniu 2014r otrzymałem trzy dni urlopu. i w Grudniu 2014r trzy dni . 18.03.2016r podczas gdy jestem na zwolnieniu chorobowym Oil Gaz mnie zwalnia z pracy z artykułu 52, wnoszę pozew w Sądzie Pracy Sygn akt; VII P 196/16r przegrali i zapłacili odszkodowanie, mają talenty w swej obsadzie kadrowej. teraz coś miłego o Oil Gaz zmuszali mnie do jazdy nawet po 19 godzin za kierownicą autocysterny np.; w sobotę w pauzie jadę do Sokółki po gaz do Białystoku, tam jestem o 02;00 w nocy godzinę mnie ładują a o trzeciej w nocy ruszam do bazy tylko zapomnieli że po dziewięciu godzinach jazdy powinienem odbyć pauzę 11 godzinną. tak wygląda moja pauza 45 godzinna, odpocząłem w samochodzie jak by to było mało . w poniedziałek stawiam się do pracy . Po trzech latach miałem 56 dni nie wykorzystanego urlopu, PIP w Bydgoszczy przez trzy lata nie może zakończyć mojej kontroli żeby nie mieli na nogach butów to w cztery litery Oil Gaz weszli by cali. W sygn. akt VIII GC 1713/16r Sąd wykazał że zmuszali mnie do rozładunków gazu do nie sprawnej cysterny na bazie ESR , tak zwany lewy magazyn w Tej sprawie żądali pieniądze za dzierżawę tego placu na którym stała cysterna jako magazyn, Oil Gaz twierdził że jaj nie używał,

Zostaw merytoryczną opinię o Oil-Gaz Group Sp. z o.o. - Zdziersk

• Jak się pracuje w Oil-Gaz Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oil-Gaz Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oil-Gaz Group Sp. z o.o.?

Oil-Gaz Group Sp. z o.o.
  • 1 A