Opinie o Mzuri World sp. z o.o. w Śmielin

Witaj na naszym profilu firmy Mzuri- Agro. Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jesteśmy producentem innowacyjnych agregatów do uprawy pasowej MZURI PRO-TIL. Dostarczamy rolnikom najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki opatentowanej technologii MZURI PRO-TIL jesteśmy wiodącym producentem maszyn do uprawy pasowej na świecie. Nasza firma funkcjonuje od 2017 roku i znana jest już w 40 krajach. Nasza działalność na arenie międzynarodowej pozwala naszym pracownikom na poszerzanie swoich horyzontów i poznawalnie różnych technik pracy. Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Znasz się na maszynach rolniczych? Cenisz sobie pracę zespołową, rozwój osobisty i chcesz wspinać się po szczeblach kariery? Jesteś w idealnym miejscu. W naszym zespole bardzo cenimy sobie pracowitość, kreatywność i ambicje. Doceniamy zaangażowanie i chęć rozwoju naszych pracowników. W zakładce „oferty” znajdziesz aktualne oferty pracy, na które prowadzimy rekrutację. Stwórzmy jeden zespół! Do zobaczenia! Grupa Mzuri- Agro.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mzuri World sp. z o.o. w Śmielin

Wyrzysk

Ludzie zawiadomcie panstwową inspekcje pracy o łamaniu praw pracowniczych i mobinngu To są teraz przestępstwa zgodnie z kk

@Wyrzysk

Czy ktokolwiek ruszył za tego typu poradą? o jakich w rzeczywistości prawach mogła być w praktyce mowa? ciekawa także jestem tego czy faktycznie ktoś podjął się jakiegokolwiek zgłoszenia, co z ewentualnym efektem?

Podejrzewam, że negatywne opinie mogą wynikać z braku świadomości o sytuacji w firmie, jaką była reorganizacja, spowodowana nową inwestycją, czyli powstałą niedawno nowoczesną halą produkcyjną. Nie każdy ma dość samozaparcia, determinacji i woli, by podołać potrzebom firmy w ,, gorącym" dla firmy czasie. Firmy, której moim zdaniem, nadrzędnym celem jest właśnie rozwój, o czym świadczyć mogą zakończone, rozpoczęte i planowane inwestycje. Jestem pracownikiem z względnie krótkim stażem, natomiast na ten moment, szczerze polecam Mzuri. Powodem polecenia jest to, ze wyboru nie żałuję, wręcz przeciwnie. (Odpukać w niemalowane). Osobiście życzę osobom, które mają inne zdanie, znalezienia odpowiedniego zakładu pracy,. Aczkolwiek po zmianach kilku pracodawców na przestrzeni roku.. Zacząłbym się zastanawiać nad tym co może być przyczyną takowego stanu.. Może się okazać, że to nie w zarządzaniu tkwi problem. P. S. Spokojnie.. Nikt mi nie zapłacił, ani nie wymuszał na mnie tego, by wyrazić swoją pozytywną opinię. Po prostu.. Czytający komentarze powinni miec możliwość zapoznania się tak z ocenami negatywnymi, jak i pozytywnymi.. Wychodzę z założenia, że nie ma to jak pełen obraz sytuacji

Z pół roku dajesz od kwietnia czy od stycznia czyli wtedy gdy opinia była dodawana? Kwartał piechotą nie chodzi a ja szukam zatrudnienia od wakacji. Ciekawi mnie jak rozstrzygnie się to przewidywanie, bo ja to bym na montażystę szedł. Tu wiadomo wyżej w końcu z którego stanowiska to opinia jest?

Małgorzata Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. inwestycji i najmu informację o tym, że doświadczenie zawodowe w rynku nieruchomości nie jest wcale konieczne. sporo też punktów pojawia się właśnie na temat samych szkoleń. Proszę o ich ocenę. Czy warto starać się o te pracę?

Michał Kopydłowski Nowy wpis

Panowie dziękuję za przygotowanie siewników na targi. Premia za to znajdzie się oczywiście w mojej kieszeni :) A teraz do roboty a nie Goworki czytacie.

Ten Kuba z tokarek Nowy wpis

Słuchaj tylko jest jeden problem jest nas 2 o którego ci teraz chodzi bo spać nie możemy I się zamartwiamy

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mzuri World sp. z o.o. na stanowisko Osoba do sprzątania? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Pracował ktoś jako asystentka ds. marketingu? po przeczytaniu zakresu zadań z oferty zastanawiam się jak dużo tej (usunięte przez administratora) wychodzi w praktyce. Piszą o pracach biurowych i administracyjnych, ogarnianiu social mediów, utrzymywaniu relacji z dziennikarzami i tak dalej. zastanawia mnie podział dnia (usunięte przez administratora) i aktualne wynagrodzenie za nią

To prawda z tym, że już nikt nie chce tu pracować? taka fraza zwróciła moją uwagę, podobnie jak oferta dla ślusarza ze strony firmowej. Mam już 3letnie doświadczenie i chciałem sprawdzić jak tu płacą. Czy jest tu ktoś z aktualnego zespołu, o którym piszą w ofercie? Ocenicie proszę atmosferę i zarobki. Jak przyjmujecie nowych do siebie?

Endriu

Powoli ludzie odchodzą, a ci co zostają to niezadowoleni i nie śpieszą się za minimalną. Nowych brak

Aaa
@Endriu

Jeśli faktycznie kompletnie w żaden sposób się nie spieszą, nie ma z tym w teorii żadnego problemu, bo Pracodawca nie kładzie nacisku na żaden wynik ani nic podobnego? nie ma akordu?

Endriu

Jak tam wypłaty za styczeń i czy audi lota po tych dziurach?

Wy tu macie jakieś większy dział marketingu? Zastanawiam się po jakim czasie ten asystent, który być może dostał się parę miesięcy wcześniej będzie mógł przejść wyżej i stanowisko ponownie się zwolni? Mam taka wygasła ofertę z internetu widzę ze kiedyś już o niej tu wspomniano. Do dziś macie tryb 100% stacjonarny?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mzuri World sp. z o.o.?

Pojawił się tu taki komentarz o tym, że w firmie mogą nie mieć pojęcia o nowoczesnym funkcjonowaniu oraz ogólnych zasadach panujących w biznesie. Do tego podobno występuje jakiś bałagan ale jeszcze nie mam pojęcia w jakim zakresie? czy jest tu ktoś kto aktualnie się zatrudnia i mógłby do tego wszystkiego się jakoś ustosunkować. Jakieś okoliczności? Przykłady?

UWAGA. Ta firma i Agro-Land to jedna instytucja. Polecam trzymać się z daleka od tych firm. Nie wiem jak inni, ale mój były przełożony kompletnie bez pojęcia o tym co robi, kłamca, lawirant, manipulant. Człowiek bez wiedzy i wykształcenia na stanowisku przez przypadek, nie potrafiący zorganizować pracy. Pretensje i problemy, które są problemami dla niego, bo nie ma pojęcia o pracy, która wykonuje. Straszenie, obrażanie, nie ma żadnej dyskusji. Stanowczo odradzam. Mentalność początku lat 2000. Zero pojęcia o nowoczesnym funkcjonowaniu firmy i o zasadach panujących w biznesie. Bałagan na potęgę.

Gruby

Wszystko obiecują nic nie robią brak narzędzi do pracy prosić się trzeba milion razu o zakup czegoś

@Gruby

Proszenie aż do skutki? Mimo wszystko jakiś w końcu będzie z tego efekt? Nie wiem jeszcze o jakichś brakujących narzędziach piszesz, bo nie przyszlo mi jeszcze pracować tutaj. Opiszesz te standardy? W co zazwyczaj nie chca inwestować i dlaczego?

Adaś S

Nie polecam pracy, obiecują złote góry, oczekują niesamowitej wiedzy najlepiej za minimalną. Z tego co słyszałem to zatrudniają kierowników co pojęcia o czym kolwiek nie mają, w biurze pracuje więcej osób niż na produkcjii, to jest śmiech na sali.

@Adaś S

A cos więcej słyszałeś odnośnie kierownictwa? Ciekawią mnie podstawy co do stwierdzenia, że faktycznie ktoś o czymś nie ma pojęcia. Co z awansem i ogólna kariera? Była jakiś czas temu oferta dla asystentki od marketingu, czy na stanowisko kierownicze da rade z czasem przeskoczyć?

Mm

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym pracodawcą . Jasne jak chcesz się opieprzać to to nie jest firma dla Ciebie. Z pracodawcą można się dogadać ,tylko trzeba rozmawiać. Ja wręcz przeciwnie niż pozostałe osoby oceniam Właściciela jako osobę, która ma głowę do biznesu. Podziwiam za odwagę i determinację w dążeniu do celu i rozwijania przedsiębiorstwa .

@Mm

Przyuważyłem w Twojej opinii wzmiankę na temat rozwoju. Możesz mi go nieco szerzej opisać? o jakim zakresie jest teraz mowa? Ja akurat doświadczenia jeszcze nie mam, z ciekawości okoliczne firmy przeglądam. Czego mógłbym już się nauczyć już po pierwszym miesiącu?

Jakie warunki pracy są w Mzuri World sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Wyrzysk

@Wyrzysk

Nie polecam pracy u tego pana. Ciągły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)psychiczne pracowników przez m kopytko. Obiecane premie nie widoczne. I ciągle okradanie pracowników. Szef nie kompetentny w swoim działaniu.

Sędzia

Te najbardziej dosadnie przedstawiające prawdę co tu się dzieje.

@Sędzia

Prawdę o tym co się dzieje? Czyli co tak właściwie miałeś przy tym na myśli? Czy jest to jakaś bieżąca opinia, jeśli tak to w jaki konkretnie sposób może to wpływać na aktualnie warunki zatrudnienia?

Damian

Firma krzak odradzam lepiej jak najdalej. Po roku czasu wszędzie rdza na PT4 - SELECT. Na zewnątrz bardzo rozwojowo i świetny marketing ale wewnatrz organizacyjnie wszystko leży. Właściciel mediator do podpisania umowy całuję po rączkach a pozniej nie odbiera tel.

@Damian

Byle by sprzedać i kasę przygarnąć nie małą.

Daro
@Damian

Właściciel pan R. fajna reklamę sobie robi a sprzedaje byle co za 5x więcej niż koszt produkcji sprzedając pomalowane stare części . W firmie wyzysk i (usunięte przez administratora)

Aso

Tragedia ! Nie polecam nikomu tej firmy .

@Aso

A podasz chociaż jakiś konstruktywny powód? Bo tak ogólnikowo to każdy może sobie walnąć w klawiaturę. ;)

Roman
@Helena

Praca 8,5h śmieszna przerwa pół godzinna oczywiście nie płatna na LUNCH praca po godzinach i z darciem ryja przez Pana Michałka

@Roman

A co to w ogóle przerwy byście nie chcieli mieć? Czasami chyba baterie trzeba naładować. ten lunch to na jakiejś stołówce tutaj?

Waldek
@Helena

Przerwa ta jest poto bo ludzie nie maja swojego prywatnego czasu i nie maja co robić w domu. A przerwa 0.5h na 2,5h przed końcem pracy!!!

Marian
@Roman

Znana osoba, piastuje stanowisko nie to na ile ma wiedzy i umiejętności. Źle wspominam tego człowieka!

@Helena

Jeżeli masz ochotę pracować to dobre miejsce nikt nie napisał recenzji że szef obiady domowe kupuje sprzęt do pracy z górnej półki pamięć jakoś zawodzi na ten temat ale (usunięte przez administratora) pod siebie to widzę każdy może

Stefan

Obiady kupuje na swój koszt czy jest dofinansowanie ileś tam procent? Jak sprzęt dobry to pewnie każdy też dostaje ubranie robocze?

Roman

Cały dzień jedna, ktoś mnie przecenił. Jak to 2% jego wiedzy jak wkręcić śrubke, to ma dużąąą wiedzę.

Ja.
@Helena

Stołówka? Pomieszczenie z czajnikiem i kiblem. Do tego zimniej tam niż na dworze.

@Ja.

w sensie toaleta jest trochę oddalona jednak? brzmicie tak jakby każdy z was tam czas jednak spędzał. A socjal? Bo piszesz, że czajnik jest to mam na myśli ten podstawowy typu kawa, herbata?

Zostaw merytoryczną opinię o Mzuri World sp. z o.o. - Śmielin

• Jak się pracuje w Mzuri World sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mzuri World sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mzuri World sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mzuri World sp. z o.o.