Opinie o Rafan Ogrody Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rafan Ogrody Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rafan Ogrody Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafan Ogrody Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Były pracownik Nowy wpis

Ostatnio Rafał sprzedał działkę za prawie 800.000 zł. I już znowu ma kasę.

Arek Nowy wpis

Jak to sprzedał działkę za 800 000 a co z wierzycielami?

Krystyna Nowy wpis

Zmienił nazwę firmy? To ona już pod tym szyldem co jest tutaj nie działa? Ale może pracę przy pielęgnacji można dostać, przynajmniej na sezon? Ciekawe ile płaci.

Ork Nowy wpis

Rafal (usunięte przez administratora) tu kazdego z panstwa ma duze dlugo zmoenil tez nazwe firmy na nijakie asw ogordy bydgoszcz i dalej dziala jako szef a jest zatrudniony jako zwykly szeregowy pracownik

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Rafan Ogrody Sp. z o.o.?

Marko

Przecież tej firmy nie ma. Skąd pytanie o rozmowy kwalifikacyjne?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rafan Ogrody Sp. z o.o. na stanowisko Realizowanie programu praktycznej nauki zawodu sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Rafan Ogrody Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Były

Tej firmy już nie ma.

Hej, czy w firmie Rafan Ogrody Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Hi

Czy płacą za nadgodziny? A czy ta firma nadal istnieje? Słyszałam, że rozsypała się w grudniu i ludzie do dnia dzisiejszego nie dostali wynagrodzenia a gdzie tu mówiąc o odszkodowaniach za utracenie miejsca pracy z dnia na dzień. Jedna wielka nieodpowiedzialność. Zastanawia mnie jakim cudem żadna instytucja z tym Panem porządku jeszcze nie zrobiła.

Zdecydowanie firma (usunięte przez administratora) zadłużona od dwóch lat. zero kontaktu.

Tomifleurs

Nie polecam tej firmy krzak . Od sierpnia 2019 roku czekam na swoje pieniądze za wykonana pracę, do dnia dzisiejszego nie raczyl Rafał spłacić wystawionych faktur . Zmusił mnie do podjęcia radykalnych kroków, wystąpienie na drogę sądowa . Nie odpuszczę tak łatwo !!!!!! Pamiętaj karma wraca !!!

Kamila
@Tomifleurs

Naprawdę rozumiem, że jesteś rozżalony całą tą sytuacją, ale dobrze byłoby, jakbyś jednak zachował tu spokój. Rzeczywiście, nie da się zaprzeczyć, zbyt długo już czekasz na swoje pieniądze za wykonana pracę od firmy Rafan Ogrody. Dobrze, iż wziąłeś sprawy w swoje ręce i to zgłosiłeś. Dasz znać, jak już coś się wyjaśni?

@bruno40 jakim prawem nie daja ci wypłaty ? Przecież pewnie podpisałeś umowę ?

Bruno40

Stanowczo nie polecam współpracy z właścicielem. Kłamstwa, puste obietnice i kompletny brak szacunku do pracowników i ich rodzin. Brak wynagrodzenia i ŻADNEJ informacji o tym wcześniej. Obłuda i pozerstwo. Brak odwagi, aby rozmawiać z pracownikiem i uczciwie powiedzieć o problemach finansowych . Za to obiecywanie i mamienie ludzi, że pieniądze będą. ODRADZAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

gania

Masakra, zero terminowych spłat. Biorą towar i nie płacą za niego.Nikt w firmie nie nie wie, bo kasę trzyma Szef,po prostu kuriozum!!!

HK

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Tylu obietnic bez pokrycia nie słyszałam chyba nigdzie co w tej firmie. Trudny kontakt, całkowity brak reakcji na zgłaszane uwagi no i jeszcze nasadzone rośliny okazuję się być inne niż w projekcie. PORAŻKA. HK

Jakub

Nie polecam firmy Rafan Ogrody . Właściciel firmy okazał się skrajnie nieodpowiedzialą osobą niewywiazujacą się z wszelkich zobowiązań , unika kontaktu. Od kilku miesięcy próbuje odzyskac należne mi pieniądze-niestety bezskutecznie pomimo wysłania wezwań i chceci załatwienia sprawy polubownie- sprawa trafiła na drogę sądową.

KLIENT

RAFAŁ ANDRZEJEWSKI TO OSZUST I DŁUŻNIK. NIE PŁACI LUDZIOM. OSZUKUJE KLIENTÓW. JA I KILKADZIESIĄT PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW ZOSTALIŚMY OSZUKAMI PRZEZ RAFAŁA ANDRZEJEWSKIEGO.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafan Ogrody Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rafan Ogrody Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rafan Ogrody Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafan Ogrody Sp. z o.o.?

Rafan Ogrody Sp. z o.o.
  • Zaświat 5