Jarosław Bartosik Wrocław 07.11.2025 13:18
Inne
Mam przyjemność współpracować z Damianem Przybyło – założycielem klubu networkingowego WFS Polska – zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Od 2017r. należę do organizacji WFS GOLD Wrocław i jako chyba jeden z najstarszych stażem klubowiczów chciałem dodać od siebie kilka słów na temat Damiana oraz klubu. Z Damianem poznaliśmy się przez wspólną pasję do piłki nożnej, która nie raz była początkiem ciekawych rozmów, wspólnych wyjazdów i nowych pomysłów biznesowych. Damian to człowiek o ogromnej energii, pozytywnym nastawieniu i wyjątkowej umiejętności łączenia ludzi. Dzięki spotkaniom i inicjatywom organizowanym przez WFS Polska poznałem wielu wartościowych przedsiębiorców i nawiązałem współprace, które realnie przełożyły się na rozwój mojej działalności. Wyjazdy biznesowe WFS np. do Rio De Janeiro czy do Miami + Bahamy sprawiły, że po powrocie nawiązane relacje zaowocowały wspólnymi biznesami, które zwróciły koszty wyjazdu KILKUKROTNIE. Nie sposób nie wspomnieć o determinacji Damiana i jego konsekwencji w działaniu – wielokrotnie zainspirował mnie swoim podejściem do biznesu, pasją i dążeniem do celu. To lider, który potrafi jednocześnie motywować, wspierać i budować atmosferę współpracy opartą na zaufaniu. Jeśli coś między sobą ustaliliśmy, nigdy nie było sytuacji, w której miałby nie dotrzymać danego słowa. Mamy do siebie ogromny szacunek i jestem mu bardzo wdzięczny za wiele cennych rad i kontaktów, które otrzymałem przez te wszystkie lata. Po 8 latach spędzonych w WFS mogę powiedzieć jedno - z przykrością patrzy się na te wszystkie negatywne komentarze ludzi, którzy nie podpisali się z imienia i nazwiska, a tworzą wyimaginowane historie na temat klubu oraz obrażają Damiana. Tak łatwo jest napisać wszystko w internecie, mniej komfortowo jest przyznać się "kim jestem naprawdę". Szczerze, bardzo współczuję tym osobom, które muszą podbijać własne EGO, tworząc właśnie takie treści. Z własnego doświadczenia wiem, jak wiele dobrego Damian wniósł do środowiska przedsiębiorców i jak autentycznie angażuje się w rozwój innych. Z pełnym przekonaniem polecam Damiana jako partnera biznesowego i człowieka, z którym po prostu warto być w jednej drużynie – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Do zobaczenia na następnym spotkaniu WFS!