Opinie o Arnes Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arnes Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arnes Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arnes Sp. z o.o. w Głogów

Bezrobotny Nowy wpis

Jakie zarobki, ile osób tam pracuje? Na ile zmian jest praca? Czy ciężko na magazynie? Warto próbować?

Nowa Nowy wpis

Gdzie mieści się ta firma. Są jakieś przyjęcia? Straciłam pracę.

Bozka Nowy wpis

Witajcie jak tam w arnes dalej produkujecie te serwetki z papieru który jest najgorszej jakości współczuję ludziom tam pracującym zimno brudno i brak szacunku

Gabriela

Pewien czas temu w Arnes poszukiwano między innymi Mechanika maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz Pracownika produkcji. Powiem szczerze, że chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o specyfice pracy w tej firmie. Czy w ogóle przyjmują tam do pracy kobiety? Podpowiedzcie coś.

Dola Nowy wpis
@Gabriela

Z tego co mi wiadomo to poszukiwali mężczyzn oraz kobiet. Najlepiej pójść i samemu sprawdzić bo opinie są różne.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Arnes Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
RDK

pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, czytając opinie jestem w szoku... owszem jeśli chodzi o zarobki to rewelacji nie ma tym bardziej że nadgodzin się nie robiło za wiele. JA nie narzekalem, praca bywała ciężka czasami , jednak jak ktoś chce zarabiać pieniążki nie robiąc nic to daleko nie zajdzie.kurz owszem bo papier byli, co do klimatu w moim mniemaniu jak jesteś fair to i Ciebie fair traktują . Tyle kobiet było i każda każdej za plecami (usunięte przez administratora) obrabiała albo zazdrościła i też tłukła piane. Co do kadry dyrektorskiej:(usunięte przez administratora) i duzo sie jeszcze musi sie nauczyc o zarzadzaniu, jednakidzie w dobrym kierunku to a co do osob zza gramanicy to akurat za duzo z nimi nie mialem stycznosci bo niemieckiego nie znam na tyle dobrze. byl jeden wspolnik ktory rozmawial po angielsku i byl bardzo ok. ale z tego co slyszalem to go pogonili. i tyle w temacie... czy polecam tą prace? i tak i nie, lepiej pojsc sprawdzic sie nawet na ten miesiac i pozniej zdecydowac.

@RDK

A naucz ty się polszczyzny bo to co piszesz to wielki chaos. Jak ci pasowało to trzeba było tam zostać a nie pisać banialuki. Większość ludzi wyraziła już opinię negatywnie na ten temat to chyba coś to znaczy. Zresztą podobno była już tam inspekcja pracy i co?

Cekaem

Firma to jakaś porażka. Zero organizacji, zarobki małe a roboty dużo. A po za tym (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Cekaem

Według Ciebie zarobki nie są satysfakcjonujące. Czy Pracodawca oferuje premie lub świadczenia socjalne, które mogłyby podnieść wysokość pensji? Jaka jest atmosfera w pracy? Co chciałbyś poprawić, żeby pracowało Ci się lepiej?

@Bartosz

Nie ma i nie było żadnych premii i nie będzie czy to tak trudno zrozumieć.

Bulinka

Jedna wielka katastrofa ta firma brud, smród i tony kurzu można w chorobę wpaść, ludzie ryja i ryja w takich warunkach, a pracodawcy nic z tym nie robią, jeszcze cie zjada z góry na dół jak się odezwiesz

Kaja
@Bulinka

Masz rację kurz smród i brak poszanowania dla pracowników .Mało tego jest niezgoda między zmianami masakra nie polecam tej firmy pracowałam tam i bardzo źle wspominam te prace i dziwię się ludziom że tak daja robić się w (usunięte przez administratora)

@Kaja

Jeżeli warunki pracy, o których wspominasz są szkodliwe, powinny być zgłoszone do działu BHP. Widziałem ogłoszenie na stanowisko pracownika produkcji, gdzie praca jest trzy zmianowa. Czy firma płaci dodatki za taki system zatrudnienia?

Miro

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

pako

daleko od tej firmy nie polecam

Tako

Witam Arnes to porazka nie ma poszanowania dla pracownikow nagonka az przykro wspominam te firme kurz,brud rozumie ze pracowac trzeba ale nie kosztem braku szacunku wiem ze komentarz zaraz bedzie usuniety bo nie lubi sie zlych opini

Zostaw merytoryczną opinię o Arnes Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Arnes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arnes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arnes Sp. z o.o.
  • Dzieci Głogowskich 1