TECH-MAR S.C.

Zawidz Kościelny

Opinie o TECH-MAR S.C.

Bata

Czy dowiem się coś na forum jak teraz się pracuje w firmie. Bardzo długo nikt nie pisał.

Dan

Wiesz co, to straszna szkoda że nie pojawiły się od dawna oferty, bo jestem przekonany, że byłoby całkiem sympatycznie się czegoś o nich dowiedzieć, a jestem zdania również, że z ofert najwięcej wynika jeśli chodzi o pracodawców i to co wypuszczają..

ilonka

no to raz piszesz @tymono, ze szukaja sprzątaczek teraz, a zaraz potem stwoerdzasz, ze wątpisz, zeby ich szukali.. no to teraz jestem torche zdecoroentowany muszę sprzyznać.. a co do tego, że oni działają w technice to nie byłbym teraz taki pewnien, bo wydaje mi się, ze jednak też dobrze im idzie z technologiami szerzej pojetymi.

Roman , brat Marka

Co Wy chcecie od tej firmy ?! Mniej pijcie , więcej róbcie . Rzetelność przede wszystkim . Każda osoba rzetelna została sumiennie wypłacona. Pracowałem tam, byłem tam ,

Krzysiek

Olalalalla. Przepracowałem w tej firmie rok czasu i nigdy nie było problemu z płatnością , chyba że generalny zwlekał , dlatego były opóźnienia. Pan Dąbrowski jest człowiekiem uczciwym i rzetelnym . Żeby wszyscy płacili podwykonawcom tak jak sie należy to nie było by problemu z płatnością i w ogóle. Pozdrawiam Krzysztof

Banda Oszusci scioga polakow i ukraincow do Torunia teraz na numer tel.798 334 465

Robiłem tam i wiem co to za firma.Sami oszuści nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!! Porafią tylko ludzi wykorzystac!!!!!!!!!!!!!!!!!

andrzej

Panowie pracuje w firmie tech-mar od trzech miesięcy jak do tej pory z pieniędzmi nie było większego problemu tyle ile zarobiłem otrzymałem wszystko nie wiem czy mówimy o tej samej firmie

Marcin

Mam pytanie do wszystkich czy chodzi wam o firme techmar ktora wlasnie buduje w toruniu galerie plaza toruń. Bo tak sie sklada ze ja tam pracuje i nie wyplacil nam jeszcze wyplat... prosze o szybka odpowiedz...

Rysiek

Chetni pracowac w Tech-mar - dobrze jak dostanieci po 60 zl za dniówke. [usunięte przez admina]

Wolodja

Uzgodniono bylo z [dane osobowe usunięte przez moderatora] rze ja bede pracowac za 12 zl. na godzine. Za maj ja dostal po 9,5 zl., za czerwiec i lipiec 1400 zl lub po 5 zl na godzinu. Wiem rze wiecej nie dostanu. Zal tych ludzi rze poszli do niego pracowac,nie wiedzut co ich czeka. Jak ktos podaje pozew na niego do sadu pracy to ja z radosciu doloczu si jako swiadek i ofiara.

Jacek

Okregowy inspektorat Pracy we Wroclawiu tel. (71) 373 10 411 udziela bezplatnych porad prawnych dla oszukanych pracownikow firmow [treść usunięta przez moderatora]

Pawel

[dane osobowe usunięte przez administratora]. Ja u ciebie pracowal na czarno w lipcu.Mam swiadkow.Pzepracowalem 152 godz.po 12 zl. za godz.Zaliczka pobrana 700zl.Winien pan mi 1 124zl.Bede dzwoniw.Jezeli nie to PiP i sprawa sodowa.

t

a macie może do nich jakiś nr telefonu - działający?

Pawel

Tak. Do Prokuratora i PiP, odrazu.

Zbyszek

Za 188godzin w czerwcu zaplacili mi 1000zl.

marek

Borys musisz być kompletnym idiotą skoro robiłeś dwa miesiące za 58zł aż cie szkoda człowieku

marek

Nic podobnego wszystkie złe komentarze zostały wystawione przez osoby niekompetentne przysłowiowych [słowo niecenzuralne usunięte przez administratora] jak ktoś chciał to zarobił a nie walił w [słowo niecenzuralne usunięte przez administratora]

borys

nie placa robilem prawie dwa miesiace na autostradzie a-2 swiecko-nw.tomysl,miejscowosc lubrza,dostalem zaliczke 58 zlotych

Zostaw opinię o TECH-MAR S.C. - Zawidz Kościelny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH-MAR S.C.