Opinie o Maxdom Grójec Sp. z o.o. w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maxdom Grójec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maxdom Grójec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxdom Grójec Sp. z o.o. w Grójec

Lara Nowy wpis

Hej, jest teraz dostępna oferta dla sprzedawcy na wykładanie towaru. Lokalizacja marketu bardzo mi odpowiada, dlatego myślę czy by się nie zgłosić. Jest tu ktoś kto teraz pracuje i by ocenił atmosferę? również jest dla mnie istotna

Sylwester Nowy wpis

Omijac Pan daniel dobrze gada i nakręca klijeta poczynaniami nigdzie się niespieszny a na koniec rachuneczki = dojazd + godziny pracy Bez pośpiechu na spokojnie + pogaduszki = rachunek ze stoperem gdzie maszyna nie naprawiona wręcz popsuta NIE POLECAM . Nie uczciwy gość tzw serwis !!

Bronek

Żebym to wcześniej widział, że w tym składzie budowlanych potrzebowali samodzielnej księgowej, to bym dał znać siostrze. A tak, cóż, pozostaje jedynie mieć firmę na oku, czy znowu nie będą kogoś szukać. W tej ofercie sprzed 10 miesięcy, to prócz wymagań, typu 2-letnie doświadczenie i tego, co można zyskać robiąc tutaj, czyli UoP, dodano też coś o premii, świadczeniach pieniężnych na święta i przyjaznej kulturze pracy. Możecie napisać, czy dotrzymują słowa i jak piszą, tak też jest w rzeczywistości? Ciekaw też jestem, jaką kwotę pensji zasadniczej mogą zaproponować na rozmowie, przy tym 2-letnim doświadczeniu, oraz ile wynosi premia?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxdom Grójec Sp. z o.o. - Grójec

Firma Maxdom Grójec Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Samodzielna Księgowa, Grójec - Październik 2022
  • SPRZĄTACZKA, Grójec - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Maxdom Grójec Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Maxdom Grójec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxdom Grójec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxdom Grójec Sp. z o.o.?

Maxdom Grójec Sp. z o.o.
  • Medalowa 1