Opinie o Lallemand Polska Sp. z o.o. w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lallemand Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lallemand Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lallemand Polska Sp. z o.o. w Józefów

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Lallemand Polska Sp. z o.o. da się zarobić 5100 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości?

Orientujecie się jakie zmiany mogły zajść od tych trzech już lat? Czy w samym systemie coś się zmieniło? Po jednym wpisie widać, że przedstawiane były 3 wraz z przedziałami godzinowymi. Interesuje mnie praca na dziale UR, taka oferta mi się pokazała z pewnego portalu. nie było w niej i tak podanych widełek placowych… możecie się co do nich odnieść? i na miejscu jaki standard teraz występuje? Narzędzia i tak dalej?

Czy Lallemand Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownik Nowy wpis

To zależy w którym dziale ale generalnie praca odbywa się w systemie zmianowym od 06:00 do 14:00 - I zmiana, od godz. 14:00 do 22:00 - II zmiana i od godz. 22:00 do 06:00 - III zmiana.

Totalny bałagan, grafik zmienia się w ciągu miesiąca kilka razy, nie można nic zaplanować w życiu prywatnym bo nie wiesz kiedy będzie zmiana. Fatalnie na produkcji, (usunięte przez administratora) brud.

Czy kandydat na stanowisko Manager sprzedaży technicznej- produkty dla drobiu w firmie Lallemand Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Z tego co wiem to firma poszukuje pracowników na produkcję i do magazynu. System pracy zmianowy, umowa na początek na okres próbny. Wynagrodzenia płacone na czas i do tego karty multiSport, opieka zdrowotna luxmed i smartlunch a to wszystko dofinansowane przez firmę. Jest dofinansowanie do wczasów oraz dodatkowe pieniądze na święta. Atmosfera dobra także polecam.

interesant

jaka atmosfera w pracy w jozefowie fabryczna 1 na produkcji? jakie sa zarobi na samym poczatku? jaki system pracy? jaka jest pierwsza umowa, czy jest umowa na czas nieokreslony? duza rotacja pracownikow? nigdzie nie ma takich informacji, nikt sie nie wypowiadal jeszcze na temat pracy w tej firmie, pytam sie bo jest oferta na produkcje.

Zostaw merytoryczną opinię o Lallemand Polska Sp. z o.o. - Józefów

Lallemand Polska Sp. z o.o.
  • Fabryczna 1
    05-860 Józefów
  • NIP: 1181516988 REGON: 16279509 KRS: 0000190490

Lallemand Polska Sp. z o.o.