5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 8 37 5 1

Opinie o Gaj-Stal Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaka jest kultura pracy w Gaj-Stal Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Piter Nowy wpis
Klient

Widzę że firma jest aktywna na forum, więc mam pytanko, czy można zobaczyć wasze realizacje gdzie w okolicy Wroclawia?? Interesuje mnie hala magazynowa z biurem + - 650m2

Dział Handlowy Gaj-Stal Nowy wpis
@Piter

Dzień dobry, Proszę zwrócić się z zapytaniem bezpośrednio do działu handlowego. Na stronie są w zakładce kontakt znajdzie Pan niezbędne dane kontaktowe. Każda wycena przygotowana jest indywidualnie i wymaga uzyskania więcej informacji na temat planowanej realizacji, na forum publicznym nie podajemy danych kontaktowych naszych klientów oraz adresów realizacji. Pozdrawiamy Dział Handlowy Firmy Gaj-Stal

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

GRUPA PEGAZ SP. Z O.O.

Rekomendacje. Niniejszym pismem GRUPA PEGAZ SP. Z O.O. ma przyjemność polecić firmę GAJ-STAL Sp . z o.o. z siedzibą w miejscowości Wnętrzne 21, 21-421 Tuchowicz. Współpraca rozpoczęła w 05.2018 roku i trawa przez cały czas . W ramach zawartej umowy firma GAJ-STAL Sp . z o.o. realizuje: -przeprojektowanie oraz wykonanie hali produkcyjno magazynowej z budynkiem socjalno biurowym Jakość produktów decyduje akurat o wyborze tego wykonawcy , ważne jest to że klasa towaru nie kłóci się z ceną. Wykonawca wykazuje jednakowe zaangażowanie we wszystkie przyjęte zlecenia, natomiast zasoby firmy pozwalają na umiejętne zdobywanie rynku. Niewątpliwym atutem firmy jest rzetelność i terminowość . Za sprawą tego każdy klient może czuć się bezpiecznie powierzając rozwój swojego biznesu w ręce tego wykonawcy , a także liczyć na precyzyjne odpowiedzi na wszystkie pytania. Na uwagę zasługuje komunikacja z klientem . Doceniamy gdy przedsiębiorstwo szanuje nas jako kontrahenta , dlatego naszą uwagę zwrócił łatwy i przyjemny kontakt. Dlatego tez gorąco polecamy firmę GAJ-STAL Sp . z o.o. jako rzetelnego i kompetentnego partnera w biznesie i życzymy dalszych sukcesów oraz owocnej współpracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 432 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Anonim.

Czytajcie dobrze umowy odnosnie kierownika budowy

@Anonim.

Niestety nie możemy się odnieść do powyższej opini ponieważ nie wiemy o co dokładnie chodzi anonimowemu rozmówcy.

Gabriela
@Anonim.

Powiesz, co konkretnie masz na myśli? Jeśli w umowie wynikły jakieś nieścisłości, najlepiej od razu wyjaśnić to z pracodawcą czy też odpowiednim działem. Rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu, jakie są Twoje wrażenia? Jestem ciekawa, co podoba Ci się najbardziej, a co chciałbyś zmienić.

Kierownik budowy

Patrząc na ten komentarz zastanawia mnie czy jest prawdziwy. Byłem jakiś czas temu kierownikiem na budowie z ramienia inwestora ktorą prowadziła firma Gaj-stal i mogę powiedzieć że bardzo dobrze wspominam współpracę. Rzetelne i profesjonalne podejście samego właściciela jak i pracowników utwierdzily tylko inwestora oraz mnie osobiście że trafiliśmy na profesjonalną firmę. Jakość towaru na wysokim poziomie jak i dokumentacja powykonawcza bez żadnych zastrzeżeń . Z odbiorami nie mieliśmy żadnych problemów. Po pierwszej budowie byłem także kierownikiem robót już na innej budowie bardzo dużej i poważnej. Tym razem także wszystko na wysokim poziomie. Także zainteresowanym proponuję rozwagę w czytaniu takich opini oraz polecam odwiedzanie firmy w siedzibie osobiście.

N.K

Skala produkcji jak i wiedza techniczna robi wrażenie dlatego podpisałem umowę na halę w tej firmie. Przed podpisaniem jednak byłem osobiście w siedzibie firmy Gaj-Stal i polecam wszystkim którym zależy na sprawdzeniu jakości towaru a także potencjału produkcyjnego. Na miejscu wszystko zostaje dokładnie wyjaśnione od początku do końca. Byłem o krok od podpisania umowy w innej firmie ale po wizycie w Gaj-Stal bez zastanowienia zdecydowałem się na nich. Polecam wszystkim którzy są zainteresowani budową hali.

Jak wygląda ścieżka awansu w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Robert
@Pytanie

Kluczowe w tej kwestii są umiejętności, wiedza, zaangażowanie i efektywność pracy. Firma bardzo szybko się rozwija także cały czas prowadzone są rekrutacje, a na część stanowisk trafiają osoby z firmy poprzez awanse. W każdym dziale firmy jest możliwość rozwoju, dotyczy to zarówno pracowników produkcyjnych, montażystów jak i pracowników biurowych. W razie potrzeby szef zapewnia niezbędne szkolenia.

Lulasz

Po dodaniu negatywnej opini na forum Gaj Stal zjawił się na Budowie Poprawił usterki i przeprosił za błędy Widzę moc forum i wpisów

Gaj-Stal
@Lulasz

Panie Łukaszu, cieszy nas to że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami, niemniej jednak chcielibyśmy poinformować że nie zależnie od opini jaką Pan opublikował nasz serwis gwarancyjny pojawił się u Pana zgodnie z wyznaczonym terminem 26.08.2019 Dodatkowo chcielibyśmy nieśmiało sprostować że budowa została zakończona już dawno ,tym samym nasz serwis gwarancyjny usunął usterki na budynku już funkcjonującym zgodnie z zapisami umowy. Dziękujemy za udaną współpracę i polecamy się na przyszłość.

Maciej.

Gdybym nie zamawiał hali w tej firmie może bym i uwierzył w negatywne komentarze, oczywiście przy zamawianiu byłem bardzo ostrożny jednak Pan Michał rozwiał wszelkie moje wątpliwości odnośnie współpracy. Wszystkie tematy dotyczące całego procesu budowy oraz załatwiania wszelkich formalności były omawiane w obecności miejscowego architekta i tak jak było ustalone wszystko zostało wykonane. Dużym plusem jest możliwość negocjacji warunków płatności oraz terminów . Z mojego powodu budowa opóźniła się o co najmniej pół roku jednak firma nie robiła z tego problemu chociaż konstrukcja była wyprodukowana i przywieziona na budowę. Po całej inwestycji Pan Michał czekał cierpliwie na ostateczne rozliczenie bez żadnych ponagleń. Jeżeli ma ktoś wątpliwości co do współpracy z firmą GAJ-STAL to z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że jest to firma godna zaufania pod każdym względem. Halę można obejrzeć w okolicy Sanoka.

Tomasz
@Maciej.

Dobrze, że jako zadowolony klient wyraziłeś swoją opinię. Na pewno będzie ona pomocna dla osób, które rozważają skorzystać z oferty firmy Gaj-Stal. Mógłbyś dodać, jak w ogóle trafiłeś na tę firmę?

Gaj-Stal

Panie Łukaszu, Z całym szacunkiem jednak nie zgadzamy się z Pana negatywną opinią odnośnie niskiej jakości prac i nie mamy nic do ukrycia, możemy wysyłać każdego potencjalnego klienta na sprawdzenie jakości wykonanych prac przez naszą firmę. Informuję ponad to iż budowa została odebrana przez Kierownika Budowy bez żadnych wad i usterek. Każde późniejsze zgłoszenie reklamacyjne było rozpatrywane i został wysyłany serwis gwarancyjny, a nawet producent blachy trapezowej z której wykonane jest poszycie u Pana na hali i w związku z tym nie zostały wykazane żadne uchybienia materiałowe oraz wykonawcze. W związku ze zgłaszaną reklamacją nasz serwis gwarancyjny zostało oddelegowany do Pana na dzień 26.08.2019. Rozumiemy że nie do końca zgadza się Pan z tym terminem i stad Pana komentarz. Niemniej jednak zawsze staramy się reagować możliwie jak najszybciej na uwagi klienta. Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i jej pracowników, i tym samym naruszających jej interes. Osoby, które zamierzają rozpowszechniać opinie naruszające chronione dobra Spółki GAJ-STAL lub związanych ze Spółką osób, są uprzejmie proszone o przemyślane działania. Wpisy na forach internetowych nie gwarantują anonimowości a Spółka GAJ-STAL podejmie działania w celu ustalenia autorów takich wpisów i podjęcia odpowiednich, zgodnych z prawem działań.

Pracownik.

Życzę wszystkim pracującym takich szefów oraz takich firm. Atmosfera w pracy bardzo dobra, z szefem zawsze można pogadać jak z kolegą co mnie bardzo zdziwiło że mając taką firmę człowiek się nie wynosi ponad innych. Jak ktoś szuka pracy to lepiej trafić nie może. Pracuje krótko ale od kolegów z pracy wiem że jak szef coś obieca to zawsze słowa dotrzymuje. Dziękuję firmie że dali mi szansę na pracę, jestem mega zadowolony.

Spawacz

Witam może ktoś powiedzieć jakie są tam zarobki na poszczególnych stanowiskach pracy.?

@Spawacz

Jak startijesz na spawacza to pewnie na początek dostaniesz 16 zł na godzinę jak potrafisz spawać. Po 3 miesiącach może być już 20 zł ale trzeba się znać na rysunku a szef tego wymaga. Ogolnie spawacze dobrze tu zarabiają. Na innych stanowiskach niewiem jakie zarobki, ale podobno na montażu też można więcej zarobić.

Zainteresowany
@Pracownik

Z podatkami i pełnym ZUS ta stawka, czy na lewo płacone ?

@Zainteresowany

Z tego co widzę to bez umowy Cię nie zatrudnią ale jedź najlepiej do biura pogadać o szczegółach.

Pracownik.

Atmosfera w pracy bardzo dobra, szef jak obieca podwyżkę to słowa dotrzymuje. Wymagania co do jakości są wysokie ale wynagrodzenie jest też bardzo dobre. Ogólnie jestem zadowolony.

GAJ-STAL

Gaj-Stal Sp. z o.o. zaprasza do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla Spółki są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: biuro@gaj-stal.com lub o kontakt telefoniczny. Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i jej pracowników, i tym samym naruszających jej interes. Osoby, które zamierzają rozpowszechniać opinie naruszające chronione dobra Spółki GAJ-STAL lub związanych ze Spółką osób, są uprzejmie proszone o przemyślane działania. Wpisy na forach internetowych nie gwarantują anonimowości a Spółka GAJ-STAL podejmie działania w celu ustalenia autorów takich wpisów i podjęcia odpowiednich, zgodnych z prawem działań.

Aktualny B.

Widziałem już kilku brygadzistów po których trzeba było poprawiać roboty i kupować nowe materiały. Jednak Michał dawał zawsze szansę na poprawę takim pracownikom . I pewnie taki brygadzista najwięcej ma do powiedzenia jak to się napracował w tej firmie.

Wiesław

Pierwsze duże zlecenie firma GAJ-STAL wykonała zgodnie z ustaleniami w związku z czym zaowocowało to kolejnymi zleceniami dla tej firmy . W naszej ocenie organizacja jak i cała praca zespołu zasługuje na wysokie uznanie oraz zaufanie w zlecaniu coraz bardziej wymagających projektów.

Mistrz

Miałem nadzieję, że dowiem się więcej o atmosferze w pracy i zarobkach. Mam zamiar aplikować.

xxxx

W tym regionie chyba najlepszy pracodawca. Szef słowny, to co ustalone to jest, pozytywnym jest wynagradzanie jest powiązane w efektami pracy. Za dobrze wykonywaną robotę szef daje podwyżki. Dobrze pracując dobrze się zarabia. Lubię atmosferę w Gaj-Stal Sp. z o.o. za: Zgrany zespół

Zostaw merytoryczną opinię o Gaj-Stal Sp. z o.o. - Wnętrzne