Opinie o Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. w Wrocław

@byly pracownik

Na początku było fajnie, potem gdy szkoła zaczęła się rozrastać i pojawiali się kolejni wicedyrektorzy to liczyła się tylko kasa, ciągłe kontrole różnych instytucji świadczą o tym że nie jest tam dobrze zarządzanie. Traktowanie pracowników z góry, wypisywanie wiadomości na messenger o 23, telefony w dni powszednie, ogólnie nie polecam

Małgorzata

Pracuję w Terra Nova od początku, dyrekcja traktuje nauczycieli z szacunkiem, jest elastyczna i wyrozumiała, pomaga w wielu sprawach, czuję się tam bezpiecznie. Zdarzają się nauczyciele, którzy są bardzo roszczeniowi i nie szanują pracy, zrywają się z lekcji. Negatywne komentarze, które piszą są właśnie od nauczycieli, którzy albo zostali zwolnieni z pracy za naruszenie obowiązków, albo od tych, którym zwrócono uwagę za szybsze kończenie lekcji.

Ola
@Małgorzata

Szanowna Pani Marzanna J Z, wszyscy wiemy, że Pani będzie na wszystkie sposoby bronić tej organizacji, bo z Pani reputacją, a w Pani wieku, nie jest tak łatwo zdobyć pracę. A poza tym, ryzykuje Pani również stratą pracy córki , która , za ciekawym zbiegiem okoliczności????, pracuje w tym samym miejscu, co Pani.

@byly pracownik Nowy wpis

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. dla pracy jako Dyrektor Szkoły są dla was satysfakcjonujące?

Ira Nowy wpis

Polecam tego pracodawcę. Doskonałe warunki pracy. Godne wynagrodzenie. Wspaniała atmosfera :)

Mariusz

Marna strata czasu i nerwów , totalna hipokryzja: w szkole brak zaopatrzenia, wynagrodzenia dla nauczycieli są blagę , ale sobie i swoim krewnym M juz-z i s ch nie zapominają wypłacać po 40 koła wynagrodzenia P. S pozytywne opinie same sobie wystawiają ???? żałosne

Madam Nowy wpis
@Mariusz

Słowo hipokryzja powinno być nazwą tej marki w każdym tego słowa znaczeniu. Stanowczo odradzam ten zakład pracy, póki negatywna energia nie przeminie. Należy oczyścić atmosferę.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. na stanowisko Nauczyciel medycznych przedmiotów/anatomia/sterylizacja/chem bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Kateryna Opole

Polecam Szkołę Terra Nowa w Opolu . Jestem bardzo zadowolona ze szkoły TERRA NOVA. Super atmosfera. Świetni nauczyciele, zawsze otwarci na pomoc uczniowi. Lepiej mówię i piszę po polsku. Jestem wdzięczna szkole za wiedzę, którą już zdobyłam i nadal będę zdobywać. ????????????

....

Małgosia dyrektor z Opola bardzo fajna babka super się pracowałam z nią, we Wrocławiu różnie nam się układało ale ogólnie praca tam nie była zła tylko przełożona bardzo dla mnie nie miła I dlatego odeszłam Pań Sergiey czy Marzanna bardzo przyjazne osoby

Małgorzata

Ola
@Małgorzata

Czy w firmie Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku nauczyciel historii?

Ktoś aplikuje do firmy Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. w mieście Opole? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Oksana

W Opolu jest pozytywnie. Nie ma opłat. Sale nowoczesne. Polecam

MERSI

Polecam Opole. Nie można nic zarzucić sale wykladowe sa wyposazone, kierownictwo ok. Pomic dla ucznia.

Weronika
@Oksana

A jakbyście mieli oceniać to w sumie gdzie jest lepiej?

Andrii

W Opolu nie można nic zarzucić. Jest to dobra szkoła. Rodzinna i miła atmosfera. Zawsze pomogą, porozmawiają. Przyjacielsko.

Tetiana

Pracuje w Opolu od dłuższego czasu. Wszystko ok. Pensja na czas. Premie za dobrą pracę. Dobra atmosafera.

Jak wygląda praca w Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Przychodziłem do pracy na 09:00 i miałem pracować do 18:00. (usunięte przez administratora)kazała siedzieć maksymalnie do 14:00. Nie mogłem uczyć uczniów dłużej. Uczniowie są Ukraińcami i nikt nie pilnował kto kim był. Wpisywali się za siebie. Pe(usunięte przez administratora). Wszyscy nawet t(usunięte przez administratora)Na szczęście nie pracuje już tam.

Żeby tam pójść do pracy to trzeba być kompletnym idiotą: powszechne nekanie, przemoc wobec pracowników. (usunięte przez administratora)

Halina

Jeżeli nie jesteś rodziną to tylko marna strata nerwów i czasu. Dla kierownictwa tylko kasa od uczniów i się liczy. Zdecydowanie nie polecam. P. S. Też słyszałam o prześladowaniu i zastraszaniu byłych pracowników.

Jana

Dyrektor szkoły chulkov poprzez osobistą nieprzyjaźń ciągle zajmował się nekaniem mojej osoby w czasie pracy. (usunięte przez administratora) bez powodów robił awantury, czepiał się do mojej pracy, zajmował się oczernianiem mojej osoby i zachęcał innych pracowników do tego. Po zakończeniu pracy ciągle oczernia mnie, jak próbowałam uregulować sprawę polubownie (usunięte przez administratora)

Jana
@Jana

Wiem że to nie jedyny taki wypadek, a znam minimum 4 osoby, w podobnej sytuacji, także zachęcam nie bać się zadbać o swoje prawa w sądzie. Zapraszam do kontaktu osób poszkodowanych.

Absolutnie nie polecam, omijać szerokim lukiem. Pracują tam tylko rodziny (usunięte przez administratora), z kolei wszystkich “obcych“ czek(usunięte przez administratora)i ciągle upokorzenie. Wymyślają kazdego dnia nowe "przepisy“, chociaż same nie stosują się nawet do istniejacych. Z nauką ta szkoła niema nic wspólnego, przychodzą tam jedyn(usunięte przez administratora) Brak zaopatrzenia zajęć. Ale ciągle wymyślają nowe opłaty od uczniów, za co istatnie później swoje niezadowolenie wylewają na nauczucieli.

krisu
@Kasia

Mowa o wrocławiu czy opolu?

Weronika
@krisu

A Ty w którym aktualnie pracujesz? Bo jakby nie patrzeć to chyba jest 50 / 50 i skoro u Ciebie to nie występuje to odpowiedź jest jasna? Chyba, że źle rozumuję?

Pola
@Kasia

Pisze Pani o placówce w Opolu???? Tak ? Nie? Proszę o informację zwrotną.

Pracuję długo i polecam.

margot

Polecam tego pracodawcę. Firma przyjazna obcokrajowcom. Działa społecznie, wspiera.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Pl. Solny 14 lok. 3
    50-062 Wrocław

Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova Sp. z o.o.