Opinie o Luktom Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Luktom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Luktom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luktom Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Luktom Sp. z o.o.?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Luktom Sp. z o.o.?

Pawel Nowy wpis

Witam, Pracowałem w firmie Luktom kilka lat. Jeśli ktoś chce właścicieli i pracowników opisywać w negatywnym świetle to niech jedzie otworzy drzwi i powie im to prosto w twarz. Jak nie to niech zamilknie. Polecam jak ktoś chce pracować w normalnej rodzinnej firmie i jak to się mówi dobrać o rodzinę to będzie zadowolony. W tej firmie każdy pomaga w pracy i poza pracą. Nikt nie zostawi Cię z problemami. Jak się przyłożysz i pokażesz zaangażowanie adekwatnie będziesz wynagradzany. Polecam :-)

Krolik Nowy wpis

o ile dobrze wczytałem się w post józka nie wspomina on o aktualnej atmosferze w firmie Luktom czy jak pisze pani Julia aplikował to pracy w tej firmie , czy jak andrzej póbuje dyskredytować On po prostu opisuje historię i ocenia czy zachowanie pana magazyniera i bodajże wtedy handlowca było fair ? Rzoumiem jego wpis jako rzucone pytanie czy jest zachowanie przyzwoitym to ,że pracujesz w jakiejkolwiek firmie , masz dostęp do danych takich jak ceny, miejsca zakupu , warunki płatnosći, wolumeny z jednej strony a z drugiej masz pełen obraz klientów twojej wtedy aktualnej firmy , ich zamówienia, potrzeby , warunki płatności . I teraz zachodzi pytanie czy zachowaniem przyzwoitym jest zabranie ,czy korzystanie z tej wiedzy? wiedzy do której masz dostęp bo ktoś ci zaufał , wiedzy która właściciela firmy kosztowała kilka lat pracy, wielu zabiegów by pozyskać sprzedawców i kupców . I nagle jego pracownicy nie chcą sprzedawać np. napojów , czy bulek a właśnie elementy złączne , czy to jest w porządku? Założę się ,że to tego by otworzyć taką samą dziłalność przygotowywali się zapewne dłużej. Mam przekonanie graniczące z pewnością iż niemal 80-90 procent ich pierwszych klientów zarówno jeżeli chodzi o zakup i sprzedaż to zupełnie przez " przypadek" firmy z którymi mieli styczność w poprzedniej firmie ! Waszym zdaniem takie zachowanie jest przyzwoite? Jak mieli się czuć koledzy z pracy gdy okazało się ze wsród nich jest dwóch jakby nie powiedzieć judaszy? nalezy zadać pytanie czy w wziązku z tym ,że ci dwaj panowie postanowili założyć konkurencyjna firmę , czy wtedy np. w tamtej firmie nie było redukcji zatrudnienia z uwagi na spadek obrotów ? czy może wstrzymała rozwój i inwestycje ? Wiec nie mnie oceniać atmosferę w tej firmie dwóch panów ale skoro jest taka sielska to jasno wynika że nadal golą sie rano patrząc w lustro i nie mają żadnej refleksji . Być może ktoś postanowi skopiować ich " wyczyn " i teraz na bazie ich klientów zbuduje coś konkurencyjnego ? Wtedy oczywiście ich punkt widzenia zmienił by się o 180 stopni. Tak to widzę i ja na ten temat mam swoją opinię ..tu należało by wypikać całą resztę mojej wypowiedzi Pozdrawiam Serdecznie

jozek

znam początek powstania tej firmy i jej historie . To co zrobili właściciele luktomu wczesniej pracując w firmie która zajmowała sie tym samym , zaufała im , to z tamtej firmy wykradli ( tak to trzeba nazwac) bo byli pracownikami mającymi kontakt z klientami zarówno tymi od których kupowała i tych którym sprzedawała i tak panowie ci postanowili na tamtych bazach zacząc swoj biznes . Nie zbudowali niczego od nowa, nie wymyslili niczego w tamtym czasie. pojechali po bandzie wykorzystując kontakty z tamtej pracy. Jak to sie według was nazywa panowie? co byście zrobili gdyby teraz jeden czy dwóch waszych pracowników wykorzystało wasze bazy klientów i otworzyło swoją firmę? czy to nie (usunięte przez administratora) czy to jest w porzadku? odpowiem , nie nie jest w porzadku i jest to (usunięte przez administratora) bo bazowaliscie na nie swoim , nie wy przez lata działalności inwestujac duze pieniadze stworzyliscie bazy klientów . dla mnie tak to wyglada i dla mnie jestescie ( niepowiem kim , sami wiecie) wstyd i hańba i tyle. Ktos wam zaufał a wy jak ostatnie qtasy się zachowaliscie

Julia
@jozek

Noo jeśli taka akcja by była to faktycznie słabo ale masz na to w ogóle jakieś dowody? i teraz się zastanawiam jak te informacje mają wpływać na warunki pracy tutaj według Ciebie? obecnych pracowników to raczej nie dotyczy?

andrzej
@Julia

to jest FAKE , gdyby ktos pracowal u nas , tak jak pisze "jozek" to by wiedzial ze pomylim spolki :) po pierwsze nie ta forma prana kolego , po drugie , chyba nie przeszedles rekrutacji skoro wylewasz swoje zale . firma na + i tyle w temacie

Julia
@andrzej

aha no dobra, to dzięki za info. :) i o tak w ramach naprostowanie tematu możesz napisać jak naprawdę z tym jest u was? Jak praca jest zorganizowana itp?

andrzej
@Julia

O kurcze, temat zyje. Czyli śledzi ktoś ;) Pani Julio, mogę tylko napisać to co mnie spotyka, firma OK, szefowie OK, koledzy super, atmosfera bdb. A o resztę prosze pytac właścicieli, na bank opowiedzą wszystko. Namiary mozna super latwo znaleźć. Swoja droga pozwolilem sobie im pokazac ten wpis. #jozek czuje że bedziesz naszym zakladowym memem zgrywusku :D .Dużo wpisów życzę

@jozek

Dobrze, że ktoś w końcu to napisał. Panowie z Luktom Bydgoszcz, nie da się zamieść sprawy pod dywan, koleżanki i koledzy z pracy pamiętają.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Luktom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Luktom Sp. z o.o. w miejscowości Bydgoszcz? Czekamy na sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w Luktom Sp. z o.o.! Wasza opinia się liczy!

Haha

Zajmij się swoim życiem osobistym a nie kazesz opisywać ludziom jak było co cię to interesuje będziesz chciał pracować to przyjdź i zobacz a nie szukasz informacji w necie

Grzej

Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy na stanowisko operatora CNC. Jaka jest atmosfera w pracy? Jakie zarobki? Socjal? Trzeba latać od maszyny do maszyny czy każdy ma swoją?

Zostaw merytoryczną opinię o Luktom Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Luktom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luktom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luktom Sp. z o.o.?

Luktom Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wojska Polskiego 65
    85-825 Bydgoszcz