PBGiE Egbud

Bogatynia

Opinie o PBGiE Egbud

Dominika

@Mateusz sam się dowiedziałeś czy firma PBGiE Egbud jest wypłacalna? Aplikowałeś? Jeżeli tak to podziel się z nami informacjami na temat tej firmy.

Mateusz

@Bebe ale to firma nie jest wypłacalna? A wynagrodzenia są na czas? Muszę przyznać, że trochę mnie zaniepokoiłeś, bo ja od dłuższego czasu wypatruję oferty pracy z PBGiE Egbud takiej dla mnie, pod kątem mojego wykształcenia...

Bebe

Firma ma problemy finansowe poszukaj sobie pracy gdzie indziej....

Piotr

Prawdopodobnie będę zatrudniony w PBGiE Egbud. Napiszcie w jakiej kondycji jest firma, bo słuchy chodzą, że nie ma wypłat i przedsiębiorstwo chyli się ku upadkowi.

Wieloletni pracownik

Rzeczywiście firma daleko zaszła. Nie wypłaca wynagrodzenia i traktuje swoich wieloletnich pracowników jak śmieci. Oj czekają Was pozwy!!! Firma ma fatalną opinię w branży i o czymś jednak świadczy fakt, że jedyną niedziałającą zakładką na ich stronie jest zakładka z danymi osobowymi Wielmożnych. Czyżby ktoś tu nie miał twarzy?

klex

prosze o kontakt w prawie skupu wierzytelności tego podmiotu ciekawy1905@o2.pl

Kupiec

Witam, W razie kłopotu z otrzymaniem płatnościami wymienionego kontrahenta,proszę o kontakt. Skupujemy należności. (usunięte przez administratora)

olka33

Witam! Wszędzie jest ciężko, dlatego każdy z nas powinien pomyśleć o sobie i swoich najbliższych i postawić na siebie! Czasy są ciężkie, dziś mamy pracę (jakąkolwiek, ale mamy), jutro wylatujemy na bruk!Nie możemy ograniczać się do jednej dziedziny, musimy wiele umieć, znać się na paru różnych rzeczach, by w trakcie ciężkiej sytuacji, umieć się odnaleźć.Dlatego polecam serdecznie szkołę w Zgorzelcu, która i mnie uchroniła od trudnej sytuacji. To bezpłatna policealna szkoła dla dorosłych Żak. Siedziba mieści się przy Warszawskiej tam, gdzie sanepid. Mają różne kierunki, w większości darmowe! Polecam Wam, bo naprawdę pomagają w Życiu. w ofercie np. technik bhp, rachunkowość, kosmetyka. ! Ja zmieniłam z Żakiem swoje życie!

zoo

Praca moze i ok ale placa jest strasznie zmienna,wachania sa bardzo duze,ja sie zwolnilem przez pania W.bo to kobieta która szarga nerwy,pozatym same delegacje.NIE POLECAM

Spoko firma.

Pracuje w tej formie od kilku miesięcy i wszystko jest ok. Ta firma jeszcze wiele zdziała.

Zostaw opinię o PBGiE Egbud - Bogatynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBGiE Egbud