Opinie o Emotis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Emotis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emotis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emotis Sp. z o.o. w Warszawa

Obserwator

Muszę dodać, że EMOTIS już nie istnieje, bo właściciel firmę zamknął, tak "dobrze" była prowadzona.

Małgorzata
@Obserwator

To ciekawe, co piszesz, bo w zasobach KRS spółka Emotis widnieje jako aktywna, a nie dalej jak w czerwcu toczyła się tu na forum zażarta dyskusja o stosunkach pracowników z dyrekcją. Skąd masz takie informacje? Możesz je jakoś potwierdzić?

Toja
@Małgorzata

Bo zamkniecie spółki zajmuje więcej niz miesiąc. Dzialalnosc firmy juz wygasła. Z pracownikami w wiekszosci zakonczono współpracę.

rekrut Nowy wpis
@Obserwator

Pracownicy też tak pracowali aby ją zamknąć.

Wiecie czy Emotis Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

były Nowy wpis

Firma została zamknięta na szczęście; ani tam miło ani fajnie;

Co wchodzi w socjal Emotis Sp. z o.o.?

Serious Nowy wpis

To jakaś ściema i bot piszący te pytania. Firma już nie istnieje, więc nie prowadzi rekrutacji

Prawieporokuwemotis

Jeśli faktycznie nie masz pracy i musisz mieć chociaż coś przejściowego - słabo płacą (pensje w oddziałach na poziomie 2-3 tys z premią), do tego najlepiej jakbyś zgadzał się na samozatrudnienie lub umowę zlecenie. Trudna współpraca z przełożonym BP, który traktuje ludzi jak roboli, brak szacunku z jego strony. Spora rotacja pracowników - raczej nie wynikająca z braku kompetencji a frustracji i bezsilności wobec zarządzających. Podsumowując - raczej nie polecam. Trzeba mieć stalowe nerwy oraz odporność na nieustanne pretensje o cokolwiek. Jest to pracodawca raczej z tych niepolecanych, któremu nie zależy na zadowoleniu pracownika.

Przedstawiciel Firmy Emotis
@Prawieporokuwemotis

Dziękujemy za uwagi. Przykro nam, że tak odbiera Pan warunki, jakie tworzymy naszemu Zespołowi. Szczycimy się w branży bardzo niską rotacją pracowników i zadowoleniem kadry, która w 95 % pracuje od samego początku działalności EMOTIS.

@Przedstawiciel Firmy Emotis

Ta zadowolona kadra to chyba nie w tej firmie o której tu mowa. Niestety podpisuję się pod wszystkim o czym było pisane wcześniej - współpraca z wyżej wymienionym BP jest ciężka, demotywująca, frustrująca przede wszystkim z tego względu, że nie ogarnia tematu, który powinien ogarniać jako człowiek na takim stanowisku. Niby manager z doświadczeniem w branży ale brak aktualnej wiedzy merytorycznej i praktycznej wychodzi u niego na każdym możliwym kroku. Dodatkowo skupianie się na rzeczach mało istotnych dla samego pokazania, że się coś robi a całkowite ignorowanie realnych problemów, które wpływają na pracę jest tu na porządku dziennym. Wynagrodzenie również potrafi przyjść z opóźnieniem w związku z brakiem czasu na wyliczenia premii wyżej wymienionego BP ze względu na jego szeroki wachlarz "zainteresowań" nie związanych z firmą. Niestety ciężko jest zarządzać ludźmi i procesami będąc nieobecnym przez większą część tygodnia. Pracownicy na etacie pracują więcej niż pozwala na to kodeks a nie są za to wynagradzani pod argumentem "wyższych podstaw" co jest kolejnym kłamstwem bo potem wysokość wynagrodzenia jest "wyrównywana" premią lub raczej jej brakiem. Wspomniane premie są liczone wg aktualnego "widzimisię" osoby decydującej o wynagrodzeniu pracowników. Firma z potencjałem ale nieumiejętność zarządzania kadry zarządzającej niestety nie wróży dobrze.

@agównowastoobchodzi

A jesli mozna wiedziec ile czasu Pan/Pani pracowal w tej firmie ?

@Marla

Czy moze zazdrosna konkurencja sie odezwala ?

Rozsądek
@agównowastoobchodzi

Proszę o powstrzymanie uzweętrzniania swoich frustracji i wylewania ich publicznie. Powyżej wymienione informacje (jeśli prawdziwe lub nawet nie) stanowią tajemnicę firmy, a jej obowiązek dochowania wynika z przepisów. Dodatkowo szkalowanie zarówno pracownika lub managera firmy będzie ścigane zgodnie z przepisami.

@Marla

wystarczająco długo, żeby móc się wypowiedzieć w temacie

@Marla

akurat inne rozwinięte renty nie mają się czego obawiać ze strony Emotis, przynajmniej nie na ten moment tak jak zostało to wspomniane wcześniej - firma ma potencjał ale zarządzanie nią leży na każdym możliwym szczeblu :)

@Rozsądek

po to jest to forum, żeby wyrazić swoja opinię nie są ujawniane w tej wypowiedzi żadne tajemnice firmy tylko zostały przedstawione same fakty o niekompetencji niektórych osób w firmie ścigajcie z urzędu za opisanie PRAWDZIWEJ sytuacji dotyczącej współpracy z przełożonymi i ogólnie złego zarządzania ludźmi i procesami na forum, które zostało do tego stworzone - ZAPRASZAM :D PS. Tylko pracodawca, który ma coś na sumieniu będzie próbował straszyć "ściganiem zgodnie z przepisami" za prawdę opisaną na tym forum. Pozdrawiam i więcej pokory życzę.

@agównowastoobchodzi

To jeśli wystarczająco długo to widocznie było dobrze i pasowało. Jeśli coś komu nie odpowiada to w dzisiejszych czasach praktycznie z dnia na dzień zmienia prace i nie "MĘCZY SIE" w tak źle zarzadzanej firmie i w złej atmosferze pracy. To skoro Pan/Pani wie ze w innych rentach jest tak dobrze o chyba juz wszystkie byly zwiedzone i w żadnej juz nie ma powrotu.... :)

toznowuja
@Marla

Wystarczająco długo żeby wyrobić sobie opinię nie znaczy, że człowiek tam siedział bo było dobrze i pasowało. Owszem można zmienić pracę z dnia na dzień tylko po co zmieniać ją na byle co, za byle jakie pieniądze lub żeby znowu trafić w takie samo (usunięte przez administratora) Człowiek zmienia pracę po to, żeby w dłuższej perspektywie czasu tam pracować a nie zatoczyć błedne koło więc nikt nie podejmuje takich decyzji z dnia na dzień. Jak mniemam jesteś pracownikiem lub nawet mam "zaszczyt" przepychać się tutaj z jednym z głównych "zarządzających". Niestety wasza powyższa opinia w temacie zmiany pracy z dnia na dzień jest tak samo nietrafiona jak podejmowane przez was decyzje. Kwestia innych rentów poruszona była w temacie "zazdrosnej konkurencji" a nie tego czy jest tam dobrze czy też nie. Ale to wystarczy tylko czytac ze zrozumieniem. Niestety takie przytyki na poziomie pięciolatka w temacie mojego przeszłego czy przyszłego zatrudnienia mnie nie ruszają a wręcz przeciwnie udowadniają, że to co było wspomniane w każdym poprzednim komentarzu było czystą prawdą i bardzo was to ukłuło. Swojej opinii pod taką marną próbą wybielenia się nie zmienię. Wręcz przeciwnie jeszcze raz podkreślę, że osoby zajmujące te pseudo managerskie stołki może i mają jako taką wiedzę teoretyczną (chociaz niektórzy nie maja nawet i tego) ale w praktyce kompletnie sobie nie radzą. Firma mogłaby być w zupełnie innym miejscu gdyby tak zmienić sposób jej zarządzania ale dalej tapla się w tej kałuży, którą w tym małym światku ludzi z branży przedstawia jako spektakularny sukces.

toznowuja

ba dam psssst, pudło ;] niestety nie skorzystam z waszych propozycji bo mnie nie dotyczą ;] Frustracja też nie jest moim problemem. Był taki plan, żeby wyrazić jednorazowo swoja opinię ale wy nie możecie znieść tego, że ktoś w ogóle śmiał skrytykować wasze osobistości. To, że tu ciągle jesteśmy to wasza wina. To kolejna wasza źle podjęta decyzja i kolejne źle wyciągnięte wnioski.

Leszek
@toznowuja

Cześć wszystkim! Czy możliwa jest praca w wypożyczalni Emotis tylko w same weekendy? Z góry dzięki za pomoc.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Emotis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
PD

Firma godna polecenia,pracowałem w niej półtorej roku. Wynagrodzenie nie powala z nóg aczkolwiek jest adekwatne do wykonywanej pracy. Nie mam pojęcia skąd biorą się pretensje do dyrektora BP,jak dla mnie bardzo w porządku przełożony,konkretny,rzeczowy i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu. Jest to jedna z najbardziej ogarniętych osób w tej firmie. Menadżerowie niektórych oddziałów zachowują się tak jakby to była ich własna firma a oni mieli prawo do wszystkiego i jedynym problemem jest to,że tego typu ich zapędy nie są w ogóle skracane przez Dyrektora lub Prezesa. Ogólnie polecam tym którzy szukają w miarę stabilnej,lekkiej pracy i adekwatnych do niej zarobków.

Byly kierowca

Pracowalem w firmie ponad rok, fakt nie byla to praca w centrali, tylko w jednym z oddzialow, wspolpraca przegiegala jak najbardziej wporzadku, jesli potrafisz organizowac sobie samemu czas i prace to masz duza swobode ze strony firmy. Zarobki jak zarobki mozna powiedziec ani zle ani b. Wysokie. Jak na taka prace byly wporzadku i wazne wyplacane na czas. Osobisty kontakt mialem tylko z dyrektorem, ktory mnie zatrudnial i przeprowadzal audyty okresowe( rzeczowy, konkretny, jasno okreslil jakie sa wymagania co do mojej osoby). Z centrala mialem kontakt tylko tel. I jak to ludzie jedni b. mili, a jedni czasami mieli swoje tzw. Humorki ale czlowiek jest tylko czlowiekiem. Ogolnie polecam, zarobki dobre.

Stig

Pracowałem jako dodatkowy kierowca i za 1200 km zarobiłem 320 zł także mieć każdy sam sobie oceni tego pracodawcę

Mich
@Stig

A w ile godzin wykonales te 1200km? Bo jesli to jedna trasa to spokojnie powiniennes przejechac ja w max 20h czyli 16zl za godzine to dobrze. Jeszcze napisz w jakim miescie?

Dominik

Świetna firma i wystarczy dobrze robić to co mamy do zrobienia, polecam!!!

Menadżer

Emotis jest nową na rynku ogólnopolską wypożyczalnią która oferuje wynajem krótko i średnio terminowy. Plusy i minusy pracy przedstawiam poniżej: Plusy: - b. dobre zarobki, - wysokie premie, - luźna atmosfera, - praca z ambitnymi ludźmi, - duża samodzielność i swoboda w działaniu, Minusy: - brak prywatnego samochodu służbowego, - brak szkoleń z zakresu sprzedaży. Moje sugestie dla Emotis Sp. z o.o.: Brak

Obserwator

Witam, Ktoś może się wypowiedzieć o atmosferze? warunkach? benefitach? płacy podstawowej? strategii firmy? Są na rynku od ponad roku, pojawiają się nowe oferty pracy. Proszę o info.

Zostaw merytoryczną opinię o Emotis Sp. z o.o. - Warszawa

Emotis Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Marcina Flisa 4
    02-247 Warszawa