Opinie o Marton Media Sp. z o.o. w Golub-Dobrzyń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marton Media Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marton Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marton Media Sp. z o.o. w Golub-Dobrzyń

anmali Nowy wpis

internet śmiga miła obsługa w Golubiu jestem w 100 procentach zadowolony miałem przedtem z orange ale to co mam teraz to nie ma żadnego porównania , działa wszystko na 6+

Jakie narzędzia pracy zapewnia Marton Media Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

marek Nowy wpis

nigdy nie bylem zwolennikiem internetu radiowego. jednak z orange 1 mb za 50 zl, a od Martonu predkosc radiowa 50 mb za te sama cene. ( przez 1 rok 25 zl). nigdy nie było poważnych awarii, a jak cos nie grało to wystarczył 1 telefon i od razu naprawione. jak najbardziej polecam

Dawid

Nie polecam tej firmy zostałem oszukany w sposób taki że podpisując umowę KOLEJNĄ pytałem o to że będę w pewnym czasie zmieniał adres zamieszkania chodziło o kilka bloków dalej pytałem czy będzie możliwość przeniesienia kobieta odpowiedziała że na terenie Myszkowa nie ma problemu z przeniesieniem więc Ok zmieniłem adres więc dzwonie o przeniesienie czekając 2 tyg otrzymuje info że nie obsługują tego bloku i że nie przeniosą mi więc ide do tej kobiety i pytam jak to a ona że nie i koniec więc napisałem wypowiedzenie a te debile po roku wysyłają na stary adres gdzie juz nie mieszkam nakaz przed sądowy do zapłaty. Po prostu hamy oszuści i naciagacze po za tym tempi bo nie potrafią czytać wypowiedzenia skoro adresu nie potrafią odczytać chyba że chcieli jeszcze na dodatkowe koszty mnie naciągnąć. Po za tym raz w miesiącu mieli jakieś usterki nie masz internetu to nie masz tv nie polecam

Tomasz Nowy wpis
@Dawid

Popieram. Też podpisałem umowę, z nadzieją na przeniesienie na nowy adres i pożniej brak takiej możliwości. Rownież nie polecam Martonu w Myszkowie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marton Media Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Lacia

Witam internet Maroń jest najgorszym internetem jaki może byc raz działa raz nie da takie dni od godziny 16 że i telnet tak się ścina nic się ie da zrobić nie polecam internetu

@Lacia

A kontaktowałeś się w tej sprawie z nim? Ciekawa jestem co obsługa techniczna na to, problem jest z Twoją lokalizacją czy z ich obecnym sprzętem?

Pablo Escobar

Internet jest tragiczny a "naprawy" przez "fachowców" nic nie pomagają, a nawet pogarszają tragiczność.

Nina
@Pablo Escobar

Witam, jaki masz internet? zastanawiam się nad ich oferta światłowód, te parametry 300Mbps, 600,900 są stałe, gwarantowane? Proszę o opinię.

Aneta
@Pablo Escobar

Rozumiem, że coś u nich naprawiałeś? Co konkretnie i czemu jesteś niezadowolony?

Zofia

Rozumiem, że masz problem z działaniem Internetu, ale z tego co piszesz, jak się wezwie serwis, przysyłają kogoś do naprawy? Ile trzeba czekać na naprawę usterki? Często mają miejsce takie awarie?

seko

witam masakra jakas z telewizją....7 czy 8 raz w godzinach najwięskszej oglądalności po prostu telewizja odcięta...żadnych sms powiadomień o awarii nic... żadnych informacji w TV że awaria tylko nfo by sprawdzić połączenie dekodera z siecią....dodam że dekoder śmieszne urządzenie 3 minuty a nawet 4 po wlączeniu uruchamia TV...masakra....telewizja Marton zero profesjonalizmu infolia do 15.30 i nic zero konatku z nikim jedynie z automatem w razie awarii

Alo

Na jaki czas jest podpisywania umowa ?

Jaś
@Alo

12-24 miesiace

Deiwo

Witam jestem użytkownikiem internetu od ponad roku i nie narzekam. Czytam te wasze wszystkie komentarze i się zastanawiam czemu nie podacie o jakie chodzi wam miasto. Bo ja jestem z okolic Golubia-Dobrzynia korzystam z internetu radiowego i nie mam zastrzeżeń, wszystko chodzi prawidłowo. I znam inne osoby co korzystają z usług tej firmy i też nie mają żadnych zastrzeżeń. Może przed wystawieniem komentarzy zastanówcie się. Ja POLECAM !!!!

smieszne jest to ze w momencie kiedy opinie na google spadly ponizej 2 gwiazdek nagle wszystkie zostaly usuniete i pojawily sie same pozytywne tego dnia wlasciciel tego gowna musi byc przykrym czlowiekiem skoro wie jak duza ilosc kientow jest niezadowolona i mysli ze 5 opiniami na 5* od rodzicow i znajomych jest w stanie zatuszowac tak duza ilosc niezadowolonych kientow kazdego dnia przegladam ich opinie i znow wracamy do sredniej 1.4* mam nadzieje ze nikt z nimi umowy wiecej nie podpisze

Krzyś i wiola

Najgorsza lipa jaka może być brak internetu nawet przez trzy dni żadnych rekompensat oglądanie tv przez Internet praktycznie niemożliwe

Ja jestem użytkownikiem od ponad miesiąca Internet telewizja światłowodowa Kowalewo pomorskie i nie narzekam polecam

Irena
@Gość

Wiele osób zastanawia się, który internet wybrać i rozważają wszystkie za i przeciw. Na pewno pod uwagę brane są najczęściej niskie koszta, duża szybkość oraz dobry sygnał. Czy decydując się na internet od Marton Media można liczyć, że te punkty zostaną w pełni spełnione?

XXI

Najgorszy internet jaki miałem, już prawie dwa lata i nic się nie zmieniło. Pograć w grę online na konsoli, telefonie, komputerze (Normalnie) jest niemożliwe (Przez zmieniający się co sekundę ping) nawet gdy mam podłączony kabel ethernet. LTE w moim telefonie działa lepiej niż to coś (Internet od Karton Media) (usunięte przez administratora)

Jork
@XXI

Masz rację, dodzwonić się nie idzie na infolinię albo zajęte lub rozłącza się po wybraniu numeru wewnętrznego. W weekend infolinia nie działa w przypadku awarii dwa dni brak internetu, przynajmniej raz w miesiącu awaria sieci lub częściej.

Darek
@XXI

Ja jestem użytkownikiem od ponad tygodnia nie narzekam Internet Telewizja

Darek

Jestem użytkownikiem od tygodnia jest super polecam !

Internet lichutki. Do tego kontakt z firmą jest utrudniony ' nikt nie odbiera telefonu. Ja rezygnuje ze współpracy z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Marton Media Sp. z o.o. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w Marton Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marton Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marton Media Sp. z o.o.?

Marton Media Sp. z o.o.