Opinie o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bravilor Bonamat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. w Białystok

Maciek R.

Czytam tak i czytam i nie wiem co myśleć. Ostatnio widziałem ogłoszenia pracy w fabryce i chciałbym się dowiedzieć jakieś są warunki, załoga? Ktoś może coś więcej napisać? Będę wdzięczny

xyzz
@Maciek R.

lepiej tam nie idź szczerze z dobrego serca Ci radzę ;) (usunięte przez administratora) i zastraszanie na każdym kroku.... kierownik siedzi na kamerach i Cie szpieguje, robi zdjęcia a później idzie do Ciebie i drze się na całą hale aż inne działy słyszą.... bardzo nie fajna atmosfera serio

Gorący Kartofel

Przykro się Was czyta, bo zawarto tutaj wiele krzywdzących i nieprawdziwych opinii. Po prostu jazgoczecie. Obserwuje firmę z boku, po sąsiedzku. Zapierdzielam na trzy zmiany, gdy w Bravilorze o 17ej nie ma już ani jednego samochodu, tzn. że pracujecie na 1 zmianę, dobrze rozumiem???? Zazdroszczę, serio. Pracujecie w nowym budynku z dużymi terenami wolnymi/zielonymi, ale czy wiecie że tam znajduje się zbiornik retencyjny na deszczówkę i nie można tego terenu zabudowywać???? Firma ma fajny budynek, teren uporządkowany, wygląda po prostu ciekawie z zewnątrz, przynajmniej dla mnie. Nie macie socjalu? Ja też nie mam i nie kwiczę. Osławione biedaSocjale nic nie wnoszą do portfela, ale...... nima socjalu!!!! można przynajmniej pokwiczeć, nie? Mój pracodawca ma gdzieś czy zjem owoc czy nie. Twój nie, ale można można sobie pojazgotać, że jabłko na osobę, nie? Kwiiiiii...... Nie znam płac, więc się nie wypowiem. Rozumiem, że każdy z nas umawia się PRZED przyjęciem do pracy na określoną stawkę/płacę, więc zna swoje zarobki. Tak więc o nieadekwatnym wynagrodzeniu piszą osoby, które po pijaku lub w stanie nieświadomości podpisywały umowę o pracę.... Eh, biedni ludzie zostali zmuszeni do podpisania umowy o pracę. Ludzie, ogarnijcie się! Oglądam na stronie maszyny, które składacie. Wygląda, że są to sprzęty, które wymagają umiejętności, cierpliwości, hmm... i precyzji przy składaniu. Szanuję Was i Waszą pracę. Nie szanuję ludzi, którzy nie doceniają tego co mają, lub mieli, a szczególnie tych którzy anonimowo obrażają właścicieli, zarządających, współpracowników.

XY
@Gorący Kartofel

Dobrze ktoś posmarował żebyś napisał ten komentarz?! Haha niezłe

Xyz
@Gorący Kartofel

Skoro uważasz że jest tak fajnie to czemu nie zmienisz pracy i nie przyjdziesz do tej firmy?

Abcd
@Gorący Kartofel

Czyli lubisz jak sie na Ciebie pluje a i tak mowisz ze to deszcz, każdy zasługuje na szacunek i nie powinno być jakiegos kolesiostwa bo każdy uczciwie pracuje a jednego się chwali na forum wszystkich a drugiego miesza z błotem.

Siwa
@Xyz

Bo już w niej pracuje i to na dobrym stanowisku, za lizanie (usunięte przez administratora) dla prezesowej.

xyzz
@Gorący Kartofel

Ziomek to leć tam do pracy właśnie mają rekrutacje hahaha xd a nie się czaisz za płotem... nie wiem na co czekasz skoro sobie chwalisz coś czego nie znasz ... =D Zobaczysz jak to jest pracować jak niewolnik i w atmosferze mobingu no i z przyjemnością pewnie oddasz pół godziny siedzenia w robocie za darmo heh

Fa

zmiany zacznijcie od siebie Jak sie az tak nie podoba sie wam tam to mozecie zmienic prace a nie pisac zale a i pewnie na zywo nic a nic, usmiech i tyle. Niewolnicy nie mieli za duzego wybory, a wy macie a dalej w tym tkwicie. Jestescie jeszcze gorsi i psujecie siebie i innych Typowa polska az zal sciska ze tacy tworza spoleczsc

Co wchodzi w socjal Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

Odważny

W co?! Socjalu nie było i prawdopodobnie nie będzie. Tłumaczą się tym że mała kadra a ratują się rozdawaniem owoców co miesiąc czyt.1jablko/os

JK
@Odważny

jedno jabłko dla pracowników by mogli nim wyżywić swoją rodzinę

Monter Instalacji Elektrycznych

Nie wiem

Nie pamiętam

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Możliwie każdy

Zawsze jest problem jeśli zgłaszasz chęć by oddać krew. Bo ważniejsze jest to że nie będzie pracownika w pracy niż to że można komuś uratować życie. Ale co tu się dziwić. Kierownictwo nie za bardzo wie ile dni przysługuje za zdanie krwi i jeśli dostatecznie wcześnie nie poinformujesz nie możesz pójść, w innym przypadku możesz mieć problemy

Ona

Witam. Proszę o informację na temat pracy,atmosfery i zarobków w firmie jeśli chodzi o montaż? Czy jest to firma godna zainteresowania? Pozdrawiam serdecznie.

Miss
@Ona

Zarobki jak w całej strefie ekonomicznej stosując niezdrowa konkurencje w postaci oczerniania innych firm. Odradzam

Pani M.
@Ona

No niestety, ale atmosfera z tego co słyszałam jest słaba. Szczerze nie chciałabym pracować z takiej atmosferze.

Malutki
@Pani M.

Atmosfera jest tragiczna i coraz gorszą lepiej już nie będzie w tej firmie no chyba ze kierownictwo się zmieni ale to nie szybko. Szybciej firma upadnie niż przejrza na oczy jak jest zle

@dk a jak zarobki?

bbbb
@Michał

Zwykły pracownik na hali/magazynie 2- 3 tysiące w zależności od działu. Inżynierowie i biuro znacznie lepiej ale w Białymstoku chyba już nie ma miejsc.

@Michał

Jak dobrze w (usunięte przez administratora) wejdzie i będziesz pucować się do kierownictwa to przy każdym wypowiedzeniu będę latać za Tobą i dawać podwyżki a jak nie to 3tys brutto

Karol

Firma fajnie się rozwija, wprowadza nowe tematy i dlatego jest dobrze oceniana przez klientów oraz przez pracowników.

Mały dick
@Karol

Chyba nie pracowałeś w tej firmie, kolesiostwo na każdym kroku ,a jak masz coś do powiedzenia to jestes najgorszy i zazwyczaj kończy się zwolnieniem z pracy.

@Karol

Ile firma zapłaciła za te kłamstwa?

Oj już sobie radujmy

@On

Nie ma co darować takich pseudo pracodawców powinni kontrolować i robić porządki bo to jest mobbing praktycznie co się wyprawia. Tylko grożą i zastraszają tylko tyle ta firma potrafi

On

Firma nic nie daje od siebie tylko wymaga od pracowników. Nie wymaga tylko od tych co wchodzą w (usunięte przez administratora) dla kierownictwa. Osoby po znajomości mogą wszystko a Ci co nie są to najlepiej aby milczały i dostosowywały się dowszytkiego co niby liderka każe i niby kierownik który myśli że zastraszając i grożąc zachęci i zmotywuje do pracy. Odradzam pracy no chyba że ktoś lubi być mieszany z błotem i traktowany jak śmieć to zapraszam

DK

Mało poważna firma. Zero kompetencji, rozmowy na najniższym poziomie. Odradzam tego pracodawcę.

Ł.
@DK

Zgadzam się z DK mało poważna firma,nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednich stanowiskach bynajmniej w Nadarzyn.Pani "prezes" nie słowna i nie kompetentna .Można by wiele pisać ale nie widzę sensu tracić czas i energię na firmę BB. Szczerze odradzam!!!

były niezadowolony klient
@Ł.

prezesowa jest jak najbardziej nie kompetentna !! Nie zna się na przepisach, nie przestrzega terminów, jest nieprawdomówna. Wiecie w ogóle jak się nią stała?? trzeba przespać się z właścicielem firmy Gussem i cyk nagle ze zwykłej pracownicy została "wielką pani prezes" hahaha daje się na lewo i prawo i tak w tej firmie się to kręci ;) także poważnym kontrahentom nie polecam współpracy z tą firmą, no chyba że macie ochotę na coś innego xD

Ogolnie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Brak dotrzymywania obietnic przez kadry plus podawanie nieprawdziwych informacji pracownikowi (aby firma wyszła korzystniej) atmosfera cukierkowa do momentu aż przestaniesz włazić wszystkim w (usunięte przez administratora) późnej obgadywanie, skargi do kierownika o rzeczy których się nie zrobiło. (usunięte przez administratora) Większość osób tam zatrudnionych to znajomi kadr z innych firm ściągnięci do tego zakładu. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i bez ambicji. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie

Klaus

Pozostaje mi zgodzić się z tym co wyżej. Po kilkunastu miesiącach zatrudnienia każdy nabywa prawo by być jak Maks Kolonko i mówić jak jest! A przede wszystkim jest obowiązkiem, w ramach solidarności ludzi wartościowych na rynku pracy, przestrzec przed tym obozem. Zakładem znaczy... Kolesiostwo, próżno szukać kompetencji. Brak zaufania pracownika do działu kadr, finansów oraz przełożonych. Do firmy jako całości! Ale czego oczekiwać po firmie słup... Zobaczcie jeszcze będziemy świadkiem afery kiedy się zamkną i zwiną ze strefy ekonomicznej. Pokażcie mi świeżo powstałą firmę produkcyjną określającą się jako rozwijająca, która ma tyle niewykorzystanego miejsca w budynku, a przede wszystkim na terenie podległym!! Rozumiem brak środków podczas wejścia na rynek (które na imprezę otwarcia były w ilości takiej co życzę byście zarobili w swoim życiu), ale tam jest widzimisię dyrektorki by ten teren zielony pozostał nietknięty! Serio?! A kolejna hala, magazyn, cokolwiek? Co to oaza nieskończonego zysku? Sorrrrrry, karawana mamony nie zawita! Ale co się dziwić jak Bravilor bonamat to fatamorgana firmy ???? Możnaby jeszcze odnieść się do indywiduum, ale nie ma co zwierząt obrażać

Ramirez

Może jednak doczekamy się informacji o pracy i atmosferze w firmie? Od dawna nikt tu nie zamieścił żadnych informacji.

Johnny
@Ramirez

Atmosfera w zależności na jakie osoby się trafi. Dużo osób po znajomości i mało umiejętności, zwłaszcza kadry

on

@Ona też mnie to interesuje i jeszcze bym chciał wiedzieć jaka umowa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bravilor Bonamat Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bravilor Bonamat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bravilor Bonamat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bravilor Bonamat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bravilor Bonamat Sp. z o.o.
  • Jacka Kuronia 2
    15-569 Białystok

Bravilor Bonamat Sp. z o.o.