Paweł Częstochowski Firma Handlowo Usługowa Studio Trioda

Śrem

Paweł Częstochowski Firma Handlowo Usługowa Studio Trioda

Opinie o Paweł Częstochowski Firma Handlowo Usługowa Studio Trioda

Właściciel owej firmy [usunięte przez moderatora] jest nie wypłacalny,[usunięte przez moderatora],wystawia lewe umowy,pracuje się od poniedziałku do niedzieli,również w święta(czas pracy to około 3-4 tygodnie non stop po tym czasie zjeżdża się na wolne jakieś 3-4dni),nie płacąc za to większej stawki.Jest nie zorganizowany trzeba z nim jezdzić po kilku obiektach na raz(nieraz czas przejazdu wynosi 6h i więcej) oczywiści za te przejazdy również nie płaci. Uważajcie na tą firmę bo zostaniecie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Paweł Częstochowski Firma Handlowo Usługowa Studio Trioda - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Częstochowski Firma Handlowo Usługowa Studio Trioda