Opinie o STL Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STL Sp. z o.o. w Biała Podlaska

Czy pracodawca STL Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Magda

Nie.

Tomek Nowy wpis

szkolenie jest tylko na początku pracy.

Tomek Nowy wpis

Jak to u prywaciaża, ale kasa zawsze na czas.

Były

Omijać szerokim łukiem! Właściciele (usunięte przez administratora) Premia uznaniowa, głównie uznają że ci się nie należy. Zarobki marne nic na papierze. W miejscu pracy monitoring + nagrywanie dźwięku z kontrolą przez Internet. Klienci przychodzili i mówili, że właściciel dokonywał aktów seksualnych z kierowniczką M. Kadra zarządzająca bez żadnej wiedzy i umiejętności. Typowy najgorszy sort prywaciarza. Non stop kontakt ze (usunięte przez administratora), brak odpowiednich narzędzi do pracy i wszystko na odwal się.

Julia
@Były

No recenzja nieprzychylna, ciekawa jestem czy część czy wszystko jest prawdą, bo wiadomo jak to subiektywne oko ocenia. Ile czasu u nich wytrzymałeś w takich warunkach?

Hmmm
@Były

Brednie wyssane z palca. Żeby każda firma płaciła wynagrodzenie na czas tak jak STL to na rynku pracy byłoby zdecydowanie lepiej. Premie również płacone na czas uczciwie w zależności od wyników punktu. Monitoring i mikrofon służy bezpieczeństwu naszemu głównie a nie "inwigilacji". Akty seksualne? Kpina jakaś autor wpisu powinien odstawić towar albo zmienić dilera :) A za bezpodstawne oskarżenia paragraf też się znajdzie. Kadra zażądzajaca od początku pomaga na każdym kroku. Szkolenia przed rozpoczęciem pracy aby dobrze sie przygotować do wykonywanej pracy. Pomoc przy każdym problemie nikt nigdy nie zostaje "sam". Pełna swoboda w pracy wystarczy logicznie myśleć i mieć chęci do pracy. Brak narzędzi do pracy? Wszystko jest zapewniane na bierząco. Braków nikt nie doświadcza. Także proszę nie sugerować się opinią sfrustrowanej osoby która najwyraźniej nie poradziła sobie z podstawowymi obowiązkami i wini za to wszystkich dookoła. Serdecznie nie pozdrawiam :)

Julia
@Hmmm

No właśnie się zastanawiałam na ile w tym prawdy. Ale skoro twierdzisz, że sobie ktoś nie radził to tutaj na pomoc nie ma co liczyć?

Hmmm Nowy wpis
@Julia

Wątpię bo wypowiadają się osoby które ewidentnie sobie nie poradziły... Firma istnieje na rynku już tyle lat gdyby było tak fatalnie jak ta osoba opisywała to chyba nie dałaby rady... Trzeba się samemu przekonać ale tak jak pisałem jeżeli ktoś jest uczciwy chce pracować to swoje zarobi i to w przyjaznej atmosferze...

Julia Nowy wpis
@Hmmm

Rozumiem. więc tak czysto orientacyjnie to jak te pensje i premie tutaj wyglądają? widzę, że ktoś pytał o 1500 zł... Bo ok, wynik punktu wynikiem ale widełki chyba jakieś są?

Maja

W 2018 za 200 godzin dostawało się 1500 zł. Ile wynosi pensja od nowego roku przy tej samej ilości h?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w STL Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Katarzyna

Dzień dobry, chciałabym poznać opinie o firmie STL Sp. z o.o.. Interesuje mnie głównie to jak wygląda praca tutaj, czy jest ciężko czy raczej normalnie. Interesuj a mnie szczegóły pracy może jakieś inne niż te o których mowa w ogłoszeniu. Miło będzie też poczytać o atmosferze jaka jest w pracy. Pozdrawiam!

Były

Ponad 200 godzin za 1500zł praca po 13h i weekendy... premia jakaś marna jak lombard słaby to 500zł ledwo mozna urwać.. nie polecam

Patryk
@Były

teraz jest 12h pracy 14 dni w miesiącu. Podstawa 1700, reszta to prowizja, jak się znasz to drugie tyle dorobisz. Najważniejsze że kasa zawsze na czas.

Piotrek

Praca jak to u prywaciarza. Dużo godzin, ale nikt nad głową nie stoi i wszystko robi się w swoim tempie. Jak człowiek ogarnia temat to da się zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o STL Sp. z o.o. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w STL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STL Sp. z o.o.?

STL Sp. z o.o.
  • Terebelska 60B lok. 13